Bidding Fox Credit

Bidding Fox Credit je nástroj z lišiackej dielne, ktorý vám bude strážiť dostatok kreditu pre vaše e-shopy. Tiež získate jednoduchý prehľad o tom, koľko a na akom porovnávači je vám odčítané. Sami si jednotlivo nastavíte minimálnu výšku kreditu, pri ktorej dosiahnutí vám aplikácia odošle do Mergada a e-mailu upozornenie. Majte stále aktívnu inzerciu a prehľad o kredite vo všetkých svojich e-shopoch na jednom mieste.

Články na téma Bidding Fox Credit

Začal nám rok 2020 a ponúka sa zhrnúť predošlých 12 mesiacov. Lišiak urobil veľké pokroky a mohli ste sa s nami stretnúť na rôznych akciách. Dnes vám napíšeme o najdôležitejších udalostiach roku 2019 a načrtneme, čo nás v nadchádzajúcom období čaká.

August je za nami a jeseň už pomaly klope na dvere. V lišiackej dielni vznikla nová appka na stráženie kreditu, Heureka má nový cenník preklikov. To nie sú jediné zaujímavosti, ktoré sa v priebehu minulého mesiaca stali. Vypichli sme pre vás to najdôležitejšie, tak ideme na to.

Každá aplikácia musí byť správne nastavená, aby mohla užívateľovi poskytnúť tie najlepšie výskedky. To isté platí aj pre nového člena lišiakov Bidding Fox Credit. Zhrnuli sme pre vás tie najdôležitejšie.

Zamyslite sa, koľko času zaberá pravidelné kontrolovanie kreditov všetkých klientov. A teraz si predstavte, že to nemusíte robiť, úľava čo? Pomôže vám s tým nová aplikácia Bidding Fox Credit.