Nápoveda

Potrebovali by ste poradiť s nastavením aplikácie? V tejto nápovede nájdete návody, tipy a rady pre nastavenie jej používania. 

FAQ >

Články na téma Nápoveda

Spustili ste prvýkrát aplikáciu Bidding Fox? Alebo ste naskladnili nový tovar a nie ste si istý, akú stratégiu aplikovať? Nastavte si testovaciu stratégiu a na niekoľko dní či týždňov premeňte Lišiaka na analytický nástroj. Bez nutnosti biddingu.
Prvý release roku 2020 je tu. Odhaľuje celkom novú stránku Stratégia a prepracovanú Hlavný stránku. V článku sa dočítate o nových funkciách a vizuálnych úpravách.
Uľahčite si prácu prednastavením filtrov a pomocou vlastných metrík zistite, ako sa vyfiltrovaným produktom darí. Vo videu vám ukážeme, ako na to.
Na konci novembra prebehol posledný release v tomto roku, ktorý obsahoval napríklad rozšírenie v nastavení stratégií alebo nový prehľad filtrov s možnosťou importu či exportu. Prejdeme si, čo všetko je nové a ukážeme si, ako na to.
Bidding je súčasťou PPC reklamy, kedy inzerent platí za každý jednotlivý preklik na jeho ponuku . Cieľom biddingu je prekonať ponuku konkurencie tak, aby cena bola aj pre vás čo najpriaznivejšia . Bidding funguje...
Múdreho lišiaka si zapnete na pár kliknutí! V následujúcich bodoch vás jednotlivými krokmi prevedieme!