Nachádzate sa tu

Ako sa spojiť s lišiakom

Kontakty

Online

Offline

Kontaktná adresa pre schôzky a pošťára

Bidding Fox technologies, s.r.o

Minská třída 13

616 00 Brno

 

Fakturačné údaje

Bidding Fox technologies, s.r.o.

Pavlovská 502/12

623 00 Brno

IČO: 04677200, DIČ: CZ04677200

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri vedenom Krajským súdom v Brne oddiel C, vložka 91185.

 

Prevádzkovateľom stránok je Bidding Fox technologies, s.r.o., člen koncernu Profitak solutions, s.r.o., so sídlom Pavlovská 502/12, Kohoutovice, 623 00 Brno, IČO 04677200, zapísaná pod sp. zn C 91185 vedená u Krajského súdu v Brne, podnikajúca na základe živnostenského oprávnenia s predmetom podnikania výroba, obchod a služby neuvedené v prílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Ze života biddingového automatu

Videonávod: Filtrovanie a vlastné metriky
Uľahčite si prácu prednastavením filtrov a pomocou vlastných metrík zistite, ako sa vyfiltrovaným produktom darí. Vo videu vám ukážeme, ako na to.
Bidding Fox News
Začal nám rok 2020 a ponúka sa zhrnúť predošlých 12 mesiacov. Lišiak urobil veľké pokroky a mohli ste sa s nami stretnúť na rôznych akciách. Dnes vám napíšeme o najdôležitejších udalostiach roku 2019 a načrtneme, čo nás v nadchádzajúcom období čaká.
Fox News
Nemali ste v predvianočnom zhone čas sledovať novinky? Máme pre vás pravidelný súhrn za mesiac november, kde si pripomenieme najzásadnejšie aktuality z e-commerce brandže.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.

Novinky

Koukněte na videonávod, ve kterém se zaměřujeme na filtrování produktů a vlastní metriky. 🤓 Další videa budeme připravovat, sledujte nás! 👉

S příchodem nového roku jsme pro vás připravili souhrn toho minulého. Přečtěte si, kam vedly lišácké kroky v uplynulých dvanácti měsících. 🦊👇

📢 Naučte se pracovat s Bidding Fox Elements a buďte o krok před konkurencí. Jirka vám poradí jak pracovat s elementy, využít data a prozradí lišácké fígle pro další práci. Workshop je 6. 2. v Brně, vemze místo! 🦊💪

Rádi bychom vás pozvali na první školení v roce 2020! 🤩 Přijeďte se za námi podívat do Brna a dozvědět se více o tom, jak co nejefektivněji biddovat. Těšíme se! 🦊 Pro registraci a více informací navštivte náš web:

Mezi naše certifikované partnery jsme nově zařadili a Guru Marketing 🥳 Nechte si s biddingem poradit a snižte své náklady na inzerci.

Kontakty

Kontaktná osoba: Jiří Guňka
E-mail: jiri.gunka@biddingfox.com

 

 

Bidding Fox technologies, s.r.o.
IČO: 04677200
DIČ: CZ04677200
Fakturačná adresa: Pavlovská 12, Brno
Kontaktná adresa: Minská 13, Brno