Nachádzate sa tu

Časté otázky (FAQ)

Automaticky bidduje podľa vami nastavených stratégii a šetrí vám tak čas a peniaze. O všetkých funkciách Bidding Foxu sa dočítate tu.

Nástroj stojí 1286 Kč bez DPH mesačne, za jeden produktový feed. Táto cena je fixná a nemení sa s počtom feedov.  

Bidding Fox poskytuje veľa vychytávok, ktoré nielen pri biddovaní oceníte, napríklad:

  • diagnostiku sortimentu,
  • prehľad výkonu inzercie,
  • monitoring konkurencie,
  • generovanie exportov v troch rôznych formátoch (CSV, HTML, XML),
  • stráženie rozpočtu, maximálnu výšku PNO a CPC,
  • alebo upozornenie na problémy projektu.

Svoju ponuku si skontrolujete pomocou Bidding Auditu, ktorý odhalí silné a slabé stránky vašeho sortimentu. Overte si, že spĺňa na vami vybranom porovnávači podmienky pre bidding. Následne si založte účet a e-shop v Mergade a medzi dostupnými aplikáciami vyberte Bidding Fox

Na našich stránkach nájdete certifikovaných partnerov, ktorí vám pomôžu s optimalizáciou inzercie a so správou a nastavením aplikácie.

Najskôr zaistite prepojenie vďaka Mergado Keychain,  iba tak bude môcť Lišiak sťahovať dáta z tovarových porovnávačov. Následne si aplikáciu nastavte podľa vašich predstáv a vytvorte prvú stratégiu

Riadenia stratégií funguje ako syto. Tá, ktorá je v zozname vyššie, má vyššiu prioritu. Akonáhle do nej produkt spadne, neprepadáva sa v zozname ďalej.

Každý z týchto zdrojov dát má svoje špecifiká. Pokiaľ si neviete rady, prečítajte si podrobný článok na našom blogu.

  1. Skontrolujte si, že máte u všetkých produktov ITEM_ID, aby Lišiak vedel, aké informácie k čomu párovať. 
  2. Vytvorte si aspoň jednu stratégiu, podľa ktorej bude Bidding Fox vedieť, ako má biddovať. 
  3. Ak máte všetko v poriadku, overte si priebeh aplikácie v pravidlách v Mergada. 

Bidding Fox pridáva výšku CPC postupne. Pokiaľ chcete proces urýchliť, využite jednorázový manuálny bidding alebo prejdite do pokročilého nastavenia stratégie. Tam zadajte počiatočnú hodnotu CPC, od ktorej sa Lišiak odraziť.

Aj keď nie je produkt aplikáciou biddovaný, strháva Heureka prekliky do e-shopu minumum kategórie.

Aktuálne štatistiky predstavujú dáta o produktoch, ktoré práve spadajú do stratégie. História zobrazuje sčítané štatistiky za jednotlivé dni pre konkrétnu stratégiu, pričom každý deň mohol do stratégie spadnúť iný počet produktov. Viac o tejto problematike zistíte vo videu

Projektové štatistiky sa sťahujú z Google Analytics a vzťahujú sa k celému projektu. Nezáleží, či sa produkty nabiddovali, alebo nie.
V štatistikách Stratégii uvidíte iba produkty, ktoré Bidding Fox nabiddoval podľa niektorej zo stratégie.

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Kontaktujte nás. Prípadne nám dajte vedieť, aký obsah vám na blogu chýba a my tému spracujeme..

Zo života biddingového automatu

Novinka Fox Data+
Vytvárate si prehľady o vývoji sortimentu svojho e-shopu častým preklikávaním z jednej stránky na druhú? Všetko robíte ručne a trvá vám to zbytočne dlho? Máme pre vás pohodlný spôsob, ako dáta sledovať automatizovane a z jedného miesta. Predstavujeme novú aplikáciu Fox Data+, ktorá informácie o vývoji vášho tovaru dostane do prehľadných grafov. Pozrime sa na ňu bližšie.
Rozhovor Decathlon
Chcete načerpať inšpiráciu pre prácu s našou aplikáciou a tvorbou stratégií? Na dnešný rozhovor sme oslovili Decathlon, poprednú firmu na trhu športového vybavenia. Na otázky nám odpovedal online marketing špecialista Ing. Jan Nový. Začítajte sa do rozhovoru a získajte know-how, ktoré využijete aj pre svoj e-shop.
Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.