TV

V Bidding Fox TV nájdete všetky videa, ktoré boli o Bidding Fox natočené. Od rozhovorov o novinkách a možnostiach, ktoré vám aplikácia prináša po návody, ako s ňou čo najefektívnejšie pracovať.

Články na téma TV

V posledných článkoch na našom blogu nájdete novinky a funkcie, ktoré do lišiaka pribudli. Nie je ale nad vizualizáciu a preto vám prinášame ich zhrnutie v tomto videu.

Na tomto blogu vám prinášame najmä novinky z našej aplikácie. Chceme ale, aby ste si urobili komplexný prehľad o tom, čo vlastne bidding je a aké sú jeho možnosti. Preto sme spolu s Mergadom vytvorili videorubriku Just Bidding. Pozrite si náš prvý diel.

V minulých článkoch sme vám predstavili novinky o našom lišiakovi. Teraz vám ich pre lepšiu predstavu ukážeme vo videu. Vylepšení je hneď niekoľko, ale nemusíte sa báť, video nie je dlhé. 

Neustále pracujeme na vylepšeniach aplikácie a už čoskoro sa môžete tešiť na veľké novinky. Zatiaľ si však povedzme, čo najnovšie v aplikácii nájdete.

Ako a prečo riadiť inzerciu, aké sú biddovacie stratégie a na akom princípe funguje Bidding Fox? O tom všetkom bol webinár pána Mergada - pokiaľ ste ho nevideli, môžete to napraviť teraz zo záznamu. 

Aby ste mohli využívať výhody aplikácie Bidding Fox, je potrebné urobiť prvé nastavenie, ktorým sa aplikácia bude riadiť a podľa ktorého bude tiež riadiť vašu inzerciu.