Nachádzate sa tu

Aprílové lišiacke novinky

Po mesiaci sa nám opäť nahromadilo mnoho nového obsahu a aktualít, ktoré rozhodne stoja za zmienku. Okrem iného prinášame obrovskú novinku v podobe nového člena lišiackej svorky –⁠ Bidding Audit. Čítajte ďalej a zistite, o čo ide.

Zoznámte sa s novým online nástrojom Bidding Audit

Ste zvedaví, v akej kondícii je váš biddovaný sortiment? Vyskúšajte novinku –⁠ náš bezplatný Bidding Audit. Upravte nedostatky podľa jednotlivých detekcií a ovládnite biddingové boxy porovnávačov. Viac sa o audite dočítate na našom blogu a tu si ho rovno vyskúšate.

Ukážkové výsledky Bidding Auditu.
Ukážkové výsledky Bidding Auditu.

Čo je nové v lišiackej nore

V apríli sme natočili šiesty diel Najčastejších otázok z podpory, kde sme sa bližšie pozreli na funkciu Znižovať CPC po dosiahnutí cieľa nachádzajúcu sa v editačnom formulári stratégie. V článkoch sme pre vás zhrnuli, na čo sa oplatí zamerať pri pravidelnej revízii biddingu a aké sú najčastejšie spôsoby nastavovania biddingových stratégií.

Zaujíma vás, o akú novú funkciu bol Lišiak obohatený pri poslednom release? Zistite viac v článku.

Online hub MarkPro, ktorý spája marketingových špecialistov, agentúry a nástroje s nami urobil príjemný rozhovor. Prečítajte si viac u nich na blogu.

Líška je opäť prefíkanejšia

Koncom mesiaca Pricing Fox predstavil ďalší release aplikácie, ktorý bol zameraný na vylepšenie správania pravidiel po dosiahnutí cieľa. Nezabudnite sa pozrieť aj na posledný diel videorubriky venovaný Diagnostike.

Nemáte vo feede element s nákupnou cenou pri každom produkte? V článku objavíte, čo sa bude diať s produktami pri cenotvorbe a ako dokážete dostať nákupku do feedu dodatočne.

Už je to mesiac od predstavenia Pricing Auditu, ktorý bezplatne skontroluje, ako sa darí vášmu sortimentu na porovnávači. Vyskúšali ste už zauditovať vlastný tovar?

Aké novinky pribudli v rozhraní Mergada

Špecialista a školiteľ Luděk Volejník vám v Jarnom Mergado Meeting videu predstaví všetky novinky v rozhraní aplikácie, ktoré by vám rozhodne nemali ujsť.

Viete, aká je najsilnejšia zákaznícka skupina v Maďarsku? Na Mergado blogu zistíte okrem toho aj to, ako túto skupinu prilákať a udržať.

Ak plánujete s e-shopom expanziu do zahraničia, určite sa vám bude hodiť automatický prekladač XML feedu –⁠ Translating Parrot, ktorý je po novom dostupný v Mergado Store.

Aktuality z porovnávačov tovaru - Heureka a Zboží.cz

Heureka predstavila spustené kategórie a plánované content zmeny, Zboží.cz nové kategórie a parametre za mesiac apríl. Objavte, čo je u nich nového.

Heureka okrem toho obnovuje certifikáciu partnerov. Od mája 2021 bude musieť každý, súčasný aj budúci partner, prejsť vedomostným testom o Heureke. Zistite viac na ich blogu.


Z aprílových noviniek je to všetko. Budeme radi, ak nám po vyskúšaní Bidding Auditu napíšete spätnú väzbu, či už do komentárov alebo na podpora@biddingfox.com.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Bidding Fox News
Piaty mesiac v tomto roku je za nami a s ním aj ďalšie zaujímavé novinky. Do lišiackej rodiny pribudol nástroj Bidding Audit, v aplikácii Feed Image Editor si posvietili na nízke rozlíšenie obrázkov a Heureka po 2 rokoch upravila cenu preklikov. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.
Diagnostika a vlastné metriky
Súčasťou Bidding Foxu je komplexná Diagnostika, vďaka ktorej máte podrobný prehľad o vašich produktoch. Zistíte tak napríklad koľko máte spárovaných produktov alebo koľko z nich dosiahlo maximálne CPC. Ak vám chýba v diagnostike niečo, čo pravidelne kontrolujete, máme riešenie – nastavte si vlastné metriky. Poďme si ukázať, ako na to.
Čo všetko nájdete v aplikácii Bidding Fox
Automat Bidding Fox funguje naplno už nejaký piatok a za tú dobu prešiel veľkými zmenami a vylepšeniami. Na začiatku disponoval štyrmi stránkami, ktoré sme postupne doplnili o množstvo funkcií a výrazne rozšírili možnosti nástroja. Pozrite sa na aktuálnu výbavu našej biddingovej aplikácie.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.