Nachádzate sa tu

Prispôsobte si bidding vďaka novej funkcii produktového filtru v Bidding Foxe

Vypúšťame medzi vás nový release aplikácie, v ktorom bol Lišiak obohatený o ďalšiu zaujímavú funkciu. Vďaka nej dokážete jednoducho vylúčiť špecifické produkty z filtru. Ako na to sa dozviete v článku.

Stratégia aplikovaná na produktový filter

Filtrovanie produktov v Bidding Foxe ponúka bohaté možnosti, ako výber produktov prispôsobiť, vybrať tovar podľa špecifických vlastností a naňho následne aplikovať stratégiu na mieru. Čo robiť, ak máte v stratégii, resp. vo filtri produkty, ktoré už biddovať nechcete? Jednoducho ich vylúčte pomocou novej funkcie.

Ako vyradiť vybraný produkt z filtru

V tomto release predstavujeme doplnkovú funkciu, ktorá dokáže vyradiť vybrané produkty z filtru. Stačí zadať produktové ITEM_ID alebo MERGADO_ID. Samozrejmosťou je možnosť vyradiť niekoľko produktov naraz a to tak, že zapíšete na každý riadok jeden. Následne stačí filter uložiť.

Pri vyraďovaní pomocou MERGADO_ID majte na pamäti, že sa môže meniť. Z toho dôvodu odporúčame využívať ITEM_ID.
Vyradenie dvoch produktov z aktívneho filtru zadaním ich ITEM_ID.
Vyradenie dvoch produktov z aktívneho filtru zadaním ich ITEM_ID.

Kedy túto funkciu využijete? Napríklad v prípade, že máte nastavenú biddingovú stratégiu aplikovanú na ľubovoľný produktový filter a rozhodnete sa, že vybrané produkty z neho už biddovať nechcete. V priebehu niekoľkých sekúnd filter jednoducho upravíte a bidding môže nerušene pokračovať ďalej.

Netvorte nový, nahraďte už vytvorený filter

Okrem vyraďovania produktov z filtru sme pridali aj možnosť preuloženia, resp. nahradenia už vytvoreného filtru tým novým. Táto funkcia sa môže hodiť v prípade, že máte nastavenú stratégiu na produktový filter a po čase sa rozhodnete zrevidovať jeho obsah. Vďaka novej funkcii produkty vylúčite a pri ukladaní filtru zvolíte možnosť „Nahradiť už vytvorený výber“. Následne zostáva iba vybrať, ktorý konkrétne chcete nahradiť.

Nahradzovanie už vytvoreného filtru tým novým.
Nahradzovanie už vytvoreného filtru tým novým.

Vylúčiť produkt dokážete aj pri úprave uložených filtrov. Po kliknutí na tlačidlo ceruzky sa objaví okno, kde je opäť možnosť zadať ITEM_ID či MERGADO_ID produktov, ktoré chcete vylúčiť.

Úprava aktívnych filtrov v Bidding Foxe.
Úprava aktívnych filtrov v Bidding Foxe.

Dôvody pre vyradenie produktov môžu byť rôzne –⁠ záleží hlavne od vašich potrieb. Dajte nám do komentárov vedieť, ako ste s touto funkciou spokojní, prípadne, čo ďalšie by ste u Lišiaka uvítali.

 

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.
Biddovanie pomocou Bidding Fox Elements
Ako efektívne využijete dáta zo Sortiment reportu a akým spôsobom ich môžete spracovať pomocou Mergada a Bidding Fox Elements? Na to si posvietime v návode od Petra Janouška, online marketing...
Sprievodca biddingom: Vylepšite svoju inzerciu
Potrebujete objasniť, či má zmysel spúšťať automatický bidding na sortiment vášho e-shopu? Získajte istotu pri nastavovaní inzercie a výbere biddingovej stratégie. Tretí diel nášho sprievodcu vám prinesie odpovede na časté otázky, ktoré trápia e-shopárov pri bidovaní na porovnávačoch tovaru.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.