Nachádzate sa tu

Septembrové novinky v Bidding Foxe, Pricing Foxe a vo svete porovnávačov

Uplynulý mesiac bol naozaj nabitý. V Pricing Foxe sme pre vás spoločne s Ondrejom Hamouzom pripravili prvú prípadovú štúdiu, z ktorej máme veľkú radosť. Priblíži vám využitie Líšky na monitoring konkurencie a mnoho ďalšieho. Do Bidding Foxu sme pridali upozornenie na kolísanie metrík a vylepšili tak monitoring inzercie. Poďme sa na novinky pozrieť viac podrobne.

Vďaka releasu Bidding Foxu budete mať inzerciu pod kontrolou

Chcete vedieť, čo sa s vašou inzerciou deje na porovnávačoch? Vyskúšajte novú možnosť sledovania projektu a stratégie, vďaka ktorej získate lepší prehľad a nič vám neunikne. Pri vybraných metrikách nastavíte limity, ktoré nechcete prekročiť.

Sledovanie projektu v Bidding Foxe.

K projektom a stratégiám Lišiak ponúka množstvo metrík a analytík. Aby ich mohol spracovať, potrebuje si stiahnuť dáta z porovnávačov. S tým mu pomáha Mergado Keychain. V článku nájdete prehľadný návod aj problémy, ktoré môžu nastať, ak máte kľúčenku zle nastavenú.

V septembri sme boli aj partnerom e-commerce konferencie ShopCamp. Deň plný zaujímavých prednášok a networkingu spojil opäť e-shopárksu komunitu a už teraz sa tešíme na budúci rok.

Bidding Fox na ShopCampe.

Prečítajte si prípadovú štúdiu a spoznajte nové vychytávky v Pricing Foxe

Na našom webe nájdete prvú prípadovú štúdiu. Vytvorili sme ju v spolupráci s Ondrejom Hamouzom, špecialistom na optimalizáciu výkonu porovnávačov. Ondra vám ukázal, že Liška obsahuje veľa funkcií. Môžete ju využiť nielen ako šikovného pomocníka na preceňovanie produktov, ale pomôže vám aj s monitoringom konkurencie alebo analýzou produktov.

V septembri sme nadviazali na prázdninový seriál o filtrovaní a pridali k tomu niekoľko vylepšení. Filtrovanie bude pre vás oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. V aplikácii odteraz napríklad uvidíte preklikávateľné histogramy alebo farebne odlíšené detekcie vo filtri Diagnostika.

Preklikávateľné histogramy na stránke Produkty v Pricing Foxe.

Čo by vám nemalo uniknúť pri porovnávačoch tovaru

Aby ste mali svoj feed stále aktuálny, je potrebné každý mesiac sledovať zmeny v kategóriách a parametroch na porovnávačoch. Prečítajte si Spustené kategórie a plánované content zmeny pre Heureku alebo Nové kategórie a parametre pre Zboží.cz.

Práve Zboží.cz má pre e-shopy veľkú novinku. Na konci roka ponúkne možnosť inzerovať bazarový tovar priamo na Sbazar.cz. Svoj feed si môžete pripraviť už teraz.

Načerpajte tipy a rady pre lepší obsah

Dôležitou zložkou e-shopu je práve jeho content. Viete, čo by mali obsahovať menovky produktov alebo kategórií? Nielen na to získate odpoveď v Mergado rozhovore s Jánom Novákom z Obsahové agentúry. Contentu sa venuje aj Besteto. Ak vás desí GDPR a neviete, ako presne nakladať s osobnými údajmi, vypočujte si ich podcast, v ktorom vám poradia, ako na e-mailing z pohľadu práva.

Zvýšte svoj predaj vďaka novinkám zo Zásielkovne alebo Biana

Máte e-shop s mutáciou v angličtine a premýšľate nad expanziou? So Zásielkovňou môžete rýchlo a jednoducho expandovať na Blízky východ. Doručuje do Spojených arabských emirátov a sľubuje rozšírenie aj do Kataru, Saudskej Arábie či Ománu.

Svoj predaj môžete zvýšiť aj vďaka novinke Biano Star, ktorá spočíva v pridávaní referencií od zákazníkov. Tie sa zobrazujú v Biano Marketplace v podobe hviezdičiek, komentárov a fotografií.

 

Septembrové novinky priniesli množstvo nových informácií o porovnávačoch tovaru. Ak riešite obsahovú časť svojho e-shopu, môžete sa inšpirovať rozhovorom od Mergada alebo podcastom od Besteta. Vyskúšajte si aj novinky v našich aplikáciách. Bidding Fox ponúkol novú možnosť sledovania projektu a stratégie. Pricing Fox zase vylepšil filtrovanie produktov.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Rozhovor o biddingu
Vianočná sezóna sa nezadržateľne blíži a e-shopy začínajú bojovať o pozornosť svojich zákazníkov. Bidding je jednou z variánt, vďaka ktorej môžu svoje produkty na porovnávačoch tovaru viac...
Bidding Audit
Je to skoro pol roka, čo sme vám predstavili novinku Bidding Audit. Vďaka tomuto nástroju zanalyzujete svoju inzerciu na porovnávačoch tovaru a zistíte, kde sú jej slabé miesta. Odhalí napríklad...
Septembrové novinky v Bidding Foxe, Pricing Foxe a vo svete porovnávačov
Uplynulý mesiac bol naozaj nabitý. V Pricing Foxe sme pre vás spoločne s Ondrejom Hamouzom pripravili prvú prípadovú štúdiu, z ktorej máme veľkú radosť. Priblíži vám využitie Líšky na monitoring...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.