Nachádzate sa tu

Septembrové novinky v Bidding Foxe, Pricing Foxe a vo svete porovnávačov

Uplynulý mesiac bol naozaj nabitý. V Pricing Foxe sme pre vás spoločne s Ondrejom Hamouzom pripravili prvú prípadovú štúdiu, z ktorej máme veľkú radosť. Priblíži vám využitie Líšky na monitoring konkurencie a mnoho ďalšieho. Do Bidding Foxu sme pridali upozornenie na kolísanie metrík a vylepšili tak monitoring inzercie. Poďme sa na novinky pozrieť viac podrobne.

Vďaka releasu Bidding Foxu budete mať inzerciu pod kontrolou

Chcete vedieť, čo sa s vašou inzerciou deje na porovnávačoch? Vyskúšajte novú možnosť sledovania projektu a stratégie, vďaka ktorej získate lepší prehľad a nič vám neunikne. Pri vybraných metrikách nastavíte limity, ktoré nechcete prekročiť.

Sledovanie projektu v Bidding Foxe.

K projektom a stratégiám Lišiak ponúka množstvo metrík a analytík. Aby ich mohol spracovať, potrebuje si stiahnuť dáta z porovnávačov. S tým mu pomáha Mergado Keychain. V článku nájdete prehľadný návod aj problémy, ktoré môžu nastať, ak máte kľúčenku zle nastavenú.

V septembri sme boli aj partnerom e-commerce konferencie ShopCamp. Deň plný zaujímavých prednášok a networkingu spojil opäť e-shopárksu komunitu a už teraz sa tešíme na budúci rok.

Bidding Fox na ShopCampe.

Prečítajte si prípadovú štúdiu a spoznajte nové vychytávky v Pricing Foxe

Na našom webe nájdete prvú prípadovú štúdiu. Vytvorili sme ju v spolupráci s Ondrejom Hamouzom, špecialistom na optimalizáciu výkonu porovnávačov. Ondra vám ukázal, že Liška obsahuje veľa funkcií. Môžete ju využiť nielen ako šikovného pomocníka na preceňovanie produktov, ale pomôže vám aj s monitoringom konkurencie alebo analýzou produktov.

V septembri sme nadviazali na prázdninový seriál o filtrovaní a pridali k tomu niekoľko vylepšení. Filtrovanie bude pre vás oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. V aplikácii odteraz napríklad uvidíte preklikávateľné histogramy alebo farebne odlíšené detekcie vo filtri Diagnostika.

Preklikávateľné histogramy na stránke Produkty v Pricing Foxe.

Čo by vám nemalo uniknúť pri porovnávačoch tovaru

Aby ste mali svoj feed stále aktuálny, je potrebné každý mesiac sledovať zmeny v kategóriách a parametroch na porovnávačoch. Prečítajte si Spustené kategórie a plánované content zmeny pre Heureku alebo Nové kategórie a parametre pre Zboží.cz.

Práve Zboží.cz má pre e-shopy veľkú novinku. Na konci roka ponúkne možnosť inzerovať bazarový tovar priamo na Sbazar.cz. Svoj feed si môžete pripraviť už teraz.

Načerpajte tipy a rady pre lepší obsah

Dôležitou zložkou e-shopu je práve jeho content. Viete, čo by mali obsahovať menovky produktov alebo kategórií? Nielen na to získate odpoveď v Mergado rozhovore s Jánom Novákom z Obsahové agentúry. Contentu sa venuje aj Besteto. Ak vás desí GDPR a neviete, ako presne nakladať s osobnými údajmi, vypočujte si ich podcast, v ktorom vám poradia, ako na e-mailing z pohľadu práva.

Zvýšte svoj predaj vďaka novinkám zo Zásielkovne alebo Biana

Máte e-shop s mutáciou v angličtine a premýšľate nad expanziou? So Zásielkovňou môžete rýchlo a jednoducho expandovať na Blízky východ. Doručuje do Spojených arabských emirátov a sľubuje rozšírenie aj do Kataru, Saudskej Arábie či Ománu.

Svoj predaj môžete zvýšiť aj vďaka novinke Biano Star, ktorá spočíva v pridávaní referencií od zákazníkov. Tie sa zobrazujú v Biano Marketplace v podobe hviezdičiek, komentárov a fotografií.

 

Septembrové novinky priniesli množstvo nových informácií o porovnávačoch tovaru. Ak riešite obsahovú časť svojho e-shopu, môžete sa inšpirovať rozhovorom od Mergada alebo podcastom od Besteta. Vyskúšajte si aj novinky v našich aplikáciách. Bidding Fox ponúkol novú možnosť sledovania projektu a stratégie. Pricing Fox zase vylepšil filtrovanie produktov.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Release 7.15.0
Využite možnosti nastavenia MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktov a majte prehľad o štatistikách z vyhľadávania na Zboží.cz. Tento úkon využijú odborníci aj začiatočníci v inzercii na druhom najpopulárnejšom porovnávači v Českej republike. V novom release sme okrem tejto vychytávky predstavili aj niekoľko ďalších. Prečítajte si, v čom vám budú užitočné.
Biddovanie minimom
Používate Bidding Fox, máte nastavenú stratégiu a aj tak v produktoch vidíte nižšiu cenu za preklik ako ste čakali? V dnešnom článku si predstavíme niekoľko možností, kedy aplikácia bidduje minimom kategórie. Vysvetlíme si, v akých prípadoch k tomu dochádza, kde zistíte skutočnú cenu za preklik a kedy sa vám biddovanie minimom bude hodiť.
Exporty v Bidding Foxe
V tomto článku vám predstavíme jednotlivé typy exportov. Záleží len na vás, aké informácie sú vo vašom prípade dôležité a čo chcete pravidelne sledovať. Všetko si nastavíte podľa svojich predstáv. Exporty využijete na prácu s dátami, pri reportingu, ale aj na prezentáciu výsledkov svojim klientom.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.