Nachádzate sa tu

Lišiaci na ShopCampe

Tento rok sme boli partnerom e-commerce konferencie ShopCamp. Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť akcie, na ktorej sa stretávajú e-shopari a odborníci z celej republiky.

ShopCamp sa tento rok konal 2. 9. 2021 na Českom vysokom učení v Prahe. V našom hlavnom meste sme boli o deň skôr, aby sme pripravili stánok a všetko bolo v deň konania akcie na svojom mieste. K nášmu tímu sa pridali parťáci z Mergada, Ordelogy a Feed Image Editora. Vo štvrtok sa o pol 10 začali objavovať prví návštevníci, ktorí mohli zavítať na veľké množstvo zaujímavých prednášok a workshopov. Každý si na ShopCampe našiel svoje.

Na našom stánku ste sa mohli spýtať na čokoľvek ohľadom biddingu a našej aplikácie. Zaujímalo vás, ako Lišiak funguje alebo ako ho správne nastaviť. Ukázali sme vám aj nástroj zdarma Bidding Audit, vďaka ktorému vylepšíte slabé stránky svojho sortimentu.

Táto akcia je skvelá taktiež v stretávaní, nielen s klientmi ale aj s našimi certifikovanými partnermi. Sme veľmi radi, že sme sa mohli vidieť s našou certifikovanou agentúrou Filipesmedia. Oficiálne sme Ondrovi Vodehnalovi odovzdali certifikát Bidding Fox Master.

Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa za nami stavili na kus reči. Radi sme vás videli a tešíme sa na ďalší rok!

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Release 7.15.0
Využite možnosti nastavenia MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktov a majte prehľad o štatistikách z vyhľadávania na Zboží.cz. Tento úkon využijú odborníci aj začiatočníci v inzercii na druhom najpopulárnejšom porovnávači v Českej republike. V novom release sme okrem tejto vychytávky predstavili aj niekoľko ďalších. Prečítajte si, v čom vám budú užitočné.
Biddovanie minimom
Používate Bidding Fox, máte nastavenú stratégiu a aj tak v produktoch vidíte nižšiu cenu za preklik ako ste čakali? V dnešnom článku si predstavíme niekoľko možností, kedy aplikácia bidduje minimom kategórie. Vysvetlíme si, v akých prípadoch k tomu dochádza, kde zistíte skutočnú cenu za preklik a kedy sa vám biddovanie minimom bude hodiť.
Exporty v Bidding Foxe
V tomto článku vám predstavíme jednotlivé typy exportov. Záleží len na vás, aké informácie sú vo vašom prípade dôležité a čo chcete pravidelne sledovať. Všetko si nastavíte podľa svojich predstáv. Exporty využijete na prácu s dátami, pri reportingu, ale aj na prezentáciu výsledkov svojim klientom.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.