Nachádzate sa tu

Lišiaci na ShopCampe

Tento rok sme boli partnerom e-commerce konferencie ShopCamp. Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť akcie, na ktorej sa stretávajú e-shopari a odborníci z celej republiky.

ShopCamp sa tento rok konal 2. 9. 2021 na Českom vysokom učení v Prahe. V našom hlavnom meste sme boli o deň skôr, aby sme pripravili stánok a všetko bolo v deň konania akcie na svojom mieste. K nášmu tímu sa pridali parťáci z Mergada, Ordelogy a Feed Image Editora. Vo štvrtok sa o pol 10 začali objavovať prví návštevníci, ktorí mohli zavítať na veľké množstvo zaujímavých prednášok a workshopov. Každý si na ShopCampe našiel svoje.

Na našom stánku ste sa mohli spýtať na čokoľvek ohľadom biddingu a našej aplikácie. Zaujímalo vás, ako Lišiak funguje alebo ako ho správne nastaviť. Ukázali sme vám aj nástroj zdarma Bidding Audit, vďaka ktorému vylepšíte slabé stránky svojho sortimentu.

Táto akcia je skvelá taktiež v stretávaní, nielen s klientmi ale aj s našimi certifikovanými partnermi. Sme veľmi radi, že sme sa mohli vidieť s našou certifikovanou agentúrou Filipesmedia. Oficiálne sme Ondrovi Vodehnalovi odovzdali certifikát Bidding Fox Master.

Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa za nami stavili na kus reči. Radi sme vás videli a tešíme sa na ďalší rok!

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Rozhovor Decathlon
Chcete načerpať inšpiráciu pre prácu s našou aplikáciou a tvorbou stratégií? Na dnešný rozhovor sme oslovili Decathlon, poprednú firmu na trhu športového vybavenia. Na otázky nám odpovedal online marketing špecialista Ing. Jan Nový. Začítajte sa do rozhovoru a získajte know-how, ktoré využijete aj pre svoj e-shop.
Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.
Biddovanie pomocou Bidding Fox Elements
Ako efektívne využijete dáta zo Sortiment reportu a akým spôsobom ich môžete spracovať pomocou Mergada a Bidding Fox Elements? Na to si posvietime v návode od Petra Janouška, online marketing...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.