Nachádzate sa tu

Ako vyzeral lišiacky rok 2021

Blíži sa koniec decembra, preto by sme sa chceli obzrieť späť a zrekapitulovať posledných dvanásť mesiacov. Uplynulý rok bol naozaj jazda. Do Bidding Foxu sme pridali množstvo nových vychytávok a predstavili vám náš nový nástroj Bidding Audit. Poďme si spoločne všetko zhrnúť.

Spoznajte nový nástroj Bidding Audit

Predstavili sme vám novinku Bidding Audit. Tento nástroj ponúkame zadarmo. Je ideálnym pomocníkom, keď chcete zistiť, v akom stave je vaša ponuka na porovnávačoch tovaru. Audit rozdelí sortiment do štyroch skupín podľa závažnosti a odporučí konkrétne vylepšenia.

Načerpajte tipy pre správu vašej inzercie

Hľadáte zdroj základných informácií o biddingu a chcete preniknúť do jeho základov? Prečítate si rozhovor s Ondřejom Vodehnalom, spolumajiteľom marketingovej agentúry FILIPESMEDIA, s.r.o. Ondra sa s vami podelil o svoje know-how a skúsenosti. Už teraz vám môžeme prezradiť, že na budúci rok plánujeme viac rozhovorov a prípadových štúdií.

Vyskúšajte novinky v Bidding Foxe

Aplikáciu sme vylepšili o množstvo nových možností, vďaka ktorým je biddovanie ešte väčšia hračka.

Obmedzenie nákladov v stratégii.
Sledovanie projektu.
  • V exportoch konkurencie si po novom vyberiete len dáta, ktoré potrebujete. To sa hodí najmä pre agentúry, ktoré chcú vytiahnuť pre klientov najdôležitejšie informácie.

Spoznajte všetky elementy v Bidding Fox Elements

V súhrne nesmieme zabudnúť na našu druhú aplikáciu, Bidding Fox Elements, ktorá vám pomôže automaticky doplniť dáta do vášho feedu. V júni sme nástroj obohatili o 34 nových elementov, ktoré sme rozdelili prehľadne do kategórií:

  • Produkt Roku a hodnotenie produktu,
  • Prehľad o výkone a nákladoch,
  • Report nespárovaných produktov a čakajúcich na zaradenie,
  • Štatistiky z Heureka Košíka.

Preskúmajte novinky v Pricing Foxe

Ani Líška nezostala pozadu. Vďaka novým funkciám sa z nej stal komplexný nástroj, ktorý neponúka len automatický pricing, ale aj analýzu konkurencie, pokročilú diagnostiku produktov a mnoho ďalšieho.

  • Pomocou úplne novej stránky Konkurencia získate detailný prehľad o ponuke svojich konkurentov a porovnáte ich ponuku s tou vašou.
  • V aplikácii využijete manuálny pricing a konfigurovateľné exporty konkurencie. Pokiaľ vás zaujíma, aké ďalšie funkcie sme pridali, pozrite sa na ich prehľad.
  • Pripravili sme pre vás prípadovú štúdiu v spolupráci s Ondrom Hamouzom. Ukázal vám, že Pricing Fox nie je iba šikovný pomocník pre automatický pricing. Prečítajte si aj rozhovor s Petrou Mikuláškovou, v ktorom zistíte, prečo je potrebné sa venovať preceňovaniu produktov.
  • Začali sme vydávať Líščie podcasty o cenotvorbe. Naša Domča a Vlado Trevisan z Rigora vám v ňom zrhnuli základy automatického pricingu a zoznámili vás s fungovaním našej aplikácie.
 

Rok 2021 bol naozaj nabitý. Už teraz sa tešíme, keď vám budeme môcť predstaviť nálož noviniek v budúcom roku.

Ďakujeme za vašu priazeň, vaše postrehy, otázky na podpore aj nápady na vylepšenie. Prajeme vám krásne vianočné sviatky a do nového roku veľa zdravia a šťastia.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Sprievodca biddingom
Vlastníte e-shop a hľadáte cesty, ako viac zviditeľniť svoje produkty? Jednou z možností je inzercia na vyhľadávačoch tovaru. Pripravili sme pre vás sprievodcu, ktorý vám osvetlí všetky potrebné...
Lišiacký rok 2021
Blíži sa koniec decembra, preto by sme sa chceli obzrieť späť a zrekapitulovať posledných dvanásť mesiacov. Uplynulý rok bol naozaj jazda. Do Bidding Foxu sme pridali množstvo nových vychytávok a...
Novembrové novinky v Bidding Foxe
Vianoce sú za dverami a určite máte plné ruky práce. Aby sme vám trochu odľahčili, spísali sme niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu s optimálnym nastavením ponuky. Potrebujete jednoducho načasovať...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.