Nachádzate sa tu

Bidding Fox je bohatší o možnosť nebidovať príliš lacné alebo drahé produkty

Do našej aplikácie pribudlo niekoľko nových funkcií, vďaka ktorým výrazne ušetríte za inzerciu svojho sortimentu. Novinkou je, že sledovanie konkurentov bude oveľa jednoduchšie a vyhľadávanie ešte rýchlejšie. Poďme sa na vylepšenia spoločne pozrieť.

Zmena možností pokročilého nastavenia

Doteraz ste boli zvyknutí využívať v pokročilom nastavení stratégií možnosť Nebidovať položky do 5. miesta podľa ceny a Nehľadieť na cenu konkurencie. Aktuálne nájdete toto nastavenie pod možnosťami Nebidovať príliš lacné produkty a Nebidovat drahšie produkty. Vďaka novým pojmom bude pre vás Lišiak zrozumiteľnejší.

K čomu využijete pridané funkcie

V prípade, že je vaša ponuka na produktovej karte medzi najlacnejšími výrobkami, nepotrebujete ju tlačiť aj na prvé priečky v biddingu.

Ponuka, ktorú nie je potrebné bidovať.

Pomocou nastaviteľnej hranice aplikácií poviete, do akej pozície podľa ceny nemá bidovať vaše položky.

Možnosť Nebidovať príliš lacné produkty.

Ak váš konkurent napríklad predáva pod cenu, bude sa vám hodiť možnosť Nebidovať produkty. Zvolíte si, ktorý sortiment nechcete bidovať s ohľadom na percentuálny rozdiel oproti najlacnejšej ponuke.

Možnosť Nebidovať drahšie produkty.

Novinky v sledovaní konkurentov

Na stránke Konkurencia uvidíte odteraz v spodnej časti samostatnú tabuľku so sledovanými konkurentmi. Zostanú tu aj tí, s ktorými už nemáte spoločné produkty. Môžete si rozkliknúť detail a zobraziť si tak ich aktuálne štatistiky, históriu i vývoj hodnotenia. V prípade, že už nechcete niektorého z nich vidieť v porovnaní s vaším sortimentom na stránke Produkty v sekcii Konkurencia, stačí zrušiť sledovanie.

Sledovanie konkurencie v Bidding Foxe.

Ak zadávate na týchto stránkach do textových polí viac hodnôt, bude pre vás užitočná klávesová skratka CTRL+Enter. Vďaka nej výber aktivujete a produkty vyhľadáte. Nemusíte tak klikať na tlačidlo Hľadať.

V tomto článku sme vám ukázali, čo priniesol ďalší release Bidding Foxu. Už teraz sa môžete tešiť na vylepšený monitoring stratégií, na ktorom usilovne pracujeme. Sledujte náš blog, nech vám žiadna novinka neunikne. Mrknite aj na vypísané termíny školenia, kde vám ukážeme, s čím vám naše aplikácie pomôžu.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Sprievodca biddingom
Vlastníte e-shop a hľadáte cesty, ako viac zviditeľniť svoje produkty? Jednou z možností je inzercia na vyhľadávačoch tovaru. Pripravili sme pre vás sprievodcu, ktorý vám osvetlí všetky potrebné...
Lišiacký rok 2021
Blíži sa koniec decembra, preto by sme sa chceli obzrieť späť a zrekapitulovať posledných dvanásť mesiacov. Uplynulý rok bol naozaj jazda. Do Bidding Foxu sme pridali množstvo nových vychytávok a...
Novembrové novinky v Bidding Foxe
Vianoce sú za dverami a určite máte plné ruky práce. Aby sme vám trochu odľahčili, spísali sme niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu s optimálnym nastavením ponuky. Potrebujete jednoducho načasovať...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.