Nachádzate sa tu

Bidding Fox je bohatší o možnosť nebidovať príliš lacné alebo drahé produkty

Do našej aplikácie pribudlo niekoľko nových funkcií, vďaka ktorým výrazne ušetríte za inzerciu svojho sortimentu. Novinkou je, že sledovanie konkurentov bude oveľa jednoduchšie a vyhľadávanie ešte rýchlejšie. Poďme sa na vylepšenia spoločne pozrieť.

Zmena možností pokročilého nastavenia

Doteraz ste boli zvyknutí využívať v pokročilom nastavení stratégií možnosť Nebidovať položky do 5. miesta podľa ceny a Nehľadieť na cenu konkurencie. Aktuálne nájdete toto nastavenie pod možnosťami Nebidovať príliš lacné produkty a Nebidovat drahšie produkty. Vďaka novým pojmom bude pre vás Lišiak zrozumiteľnejší.

K čomu využijete pridané funkcie

V prípade, že je vaša ponuka na produktovej karte medzi najlacnejšími výrobkami, nepotrebujete ju tlačiť aj na prvé priečky v biddingu.

Ponuka, ktorú nie je potrebné bidovať.

Pomocou nastaviteľnej hranice aplikácií poviete, do akej pozície podľa ceny nemá bidovať vaše položky.

Možnosť Nebidovať príliš lacné produkty.

Ak váš konkurent napríklad predáva pod cenu, bude sa vám hodiť možnosť Nebidovať produkty. Zvolíte si, ktorý sortiment nechcete bidovať s ohľadom na percentuálny rozdiel oproti najlacnejšej ponuke.

Možnosť Nebidovať drahšie produkty.

Novinky v sledovaní konkurentov

Na stránke Konkurencia uvidíte odteraz v spodnej časti samostatnú tabuľku so sledovanými konkurentmi. Zostanú tu aj tí, s ktorými už nemáte spoločné produkty. Môžete si rozkliknúť detail a zobraziť si tak ich aktuálne štatistiky, históriu i vývoj hodnotenia. V prípade, že už nechcete niektorého z nich vidieť v porovnaní s vaším sortimentom na stránke Produkty v sekcii Konkurencia, stačí zrušiť sledovanie.

Sledovanie konkurencie v Bidding Foxe.

Ak zadávate na týchto stránkach do textových polí viac hodnôt, bude pre vás užitočná klávesová skratka CTRL+Enter. Vďaka nej výber aktivujete a produkty vyhľadáte. Nemusíte tak klikať na tlačidlo Hľadať.

V tomto článku sme vám ukázali, čo priniesol ďalší release Bidding Foxu. Už teraz sa môžete tešiť na vylepšený monitoring stratégií, na ktorom usilovne pracujeme. Sledujte náš blog, nech vám žiadna novinka neunikne. Mrknite aj na vypísané termíny školenia, kde vám ukážeme, s čím vám naše aplikácie pomôžu.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Release 7.15.0
Využite možnosti nastavenia MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktov a majte prehľad o štatistikách z vyhľadávania na Zboží.cz. Tento úkon využijú odborníci aj začiatočníci v inzercii na druhom najpopulárnejšom porovnávači v Českej republike. V novom release sme okrem tejto vychytávky predstavili aj niekoľko ďalších. Prečítajte si, v čom vám budú užitočné.
Biddovanie minimom
Používate Bidding Fox, máte nastavenú stratégiu a aj tak v produktoch vidíte nižšiu cenu za preklik ako ste čakali? V dnešnom článku si predstavíme niekoľko možností, kedy aplikácia bidduje minimom kategórie. Vysvetlíme si, v akých prípadoch k tomu dochádza, kde zistíte skutočnú cenu za preklik a kedy sa vám biddovanie minimom bude hodiť.
Exporty v Bidding Foxe
V tomto článku vám predstavíme jednotlivé typy exportov. Záleží len na vás, aké informácie sú vo vašom prípade dôležité a čo chcete pravidelne sledovať. Všetko si nastavíte podľa svojich predstáv. Exporty využijete na prácu s dátami, pri reportingu, ale aj na prezentáciu výsledkov svojim klientom.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.