Nachádzate sa tu

Bidding Fox je bohatší o možnosť nebidovať príliš lacné alebo drahé produkty

Do našej aplikácie pribudlo niekoľko nových funkcií, vďaka ktorým výrazne ušetríte za inzerciu svojho sortimentu. Novinkou je, že sledovanie konkurentov bude oveľa jednoduchšie a vyhľadávanie ešte rýchlejšie. Poďme sa na vylepšenia spoločne pozrieť.

Zmena možností pokročilého nastavenia

Doteraz ste boli zvyknutí využívať v pokročilom nastavení stratégií možnosť Nebidovať položky do 5. miesta podľa ceny a Nehľadieť na cenu konkurencie. Aktuálne nájdete toto nastavenie pod možnosťami Nebidovať príliš lacné produkty a Nebidovat drahšie produkty. Vďaka novým pojmom bude pre vás Lišiak zrozumiteľnejší.

K čomu využijete pridané funkcie

V prípade, že je vaša ponuka na produktovej karte medzi najlacnejšími výrobkami, nepotrebujete ju tlačiť aj na prvé priečky v biddingu.

Ponuka, ktorú nie je potrebné bidovať.

Pomocou nastaviteľnej hranice aplikácií poviete, do akej pozície podľa ceny nemá bidovať vaše položky.

Možnosť Nebidovať príliš lacné produkty.

Ak váš konkurent napríklad predáva pod cenu, bude sa vám hodiť možnosť Nebidovať produkty. Zvolíte si, ktorý sortiment nechcete bidovať s ohľadom na percentuálny rozdiel oproti najlacnejšej ponuke.

Možnosť Nebidovať drahšie produkty.

Novinky v sledovaní konkurentov

Na stránke Konkurencia uvidíte odteraz v spodnej časti samostatnú tabuľku so sledovanými konkurentmi. Zostanú tu aj tí, s ktorými už nemáte spoločné produkty. Môžete si rozkliknúť detail a zobraziť si tak ich aktuálne štatistiky, históriu i vývoj hodnotenia. V prípade, že už nechcete niektorého z nich vidieť v porovnaní s vaším sortimentom na stránke Produkty v sekcii Konkurencia, stačí zrušiť sledovanie.

Sledovanie konkurencie v Bidding Foxe.

Ak zadávate na týchto stránkach do textových polí viac hodnôt, bude pre vás užitočná klávesová skratka CTRL+Enter. Vďaka nej výber aktivujete a produkty vyhľadáte. Nemusíte tak klikať na tlačidlo Hľadať.

V tomto článku sme vám ukázali, čo priniesol ďalší release Bidding Foxu. Už teraz sa môžete tešiť na vylepšený monitoring stratégií, na ktorom usilovne pracujeme. Sledujte náš blog, nech vám žiadna novinka neunikne. Mrknite aj na vypísané termíny školenia, kde vám ukážeme, s čím vám naše aplikácie pomôžu.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Novinka Fox Data+
Vytvárate si prehľady o vývoji sortimentu svojho e-shopu častým preklikávaním z jednej stránky na druhú? Všetko robíte ručne a trvá vám to zbytočne dlho? Máme pre vás pohodlný spôsob, ako dáta sledovať automatizovane a z jedného miesta. Predstavujeme novú aplikáciu Fox Data+, ktorá informácie o vývoji vášho tovaru dostane do prehľadných grafov. Pozrime sa na ňu bližšie.
Rozhovor Decathlon
Chcete načerpať inšpiráciu pre prácu s našou aplikáciou a tvorbou stratégií? Na dnešný rozhovor sme oslovili Decathlon, poprednú firmu na trhu športového vybavenia. Na otázky nám odpovedal online marketing špecialista Ing. Jan Nový. Začítajte sa do rozhovoru a získajte know-how, ktoré využijete aj pre svoj e-shop.
Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.