Nachádzate sa tu

Bidding Fox je bohatší o možnosť nebidovať príliš lacné alebo drahé produkty

Do našej aplikácie pribudlo niekoľko nových funkcií, vďaka ktorým výrazne ušetríte za inzerciu svojho sortimentu. Novinkou je, že sledovanie konkurentov bude oveľa jednoduchšie a vyhľadávanie ešte rýchlejšie. Poďme sa na vylepšenia spoločne pozrieť.

Zmena možností pokročilého nastavenia

Doteraz ste boli zvyknutí využívať v pokročilom nastavení stratégií možnosť Nebidovať položky do 5. miesta podľa ceny a Nehľadieť na cenu konkurencie. Aktuálne nájdete toto nastavenie pod možnosťami Nebidovať príliš lacné produkty a Nebidovat drahšie produkty. Vďaka novým pojmom bude pre vás Lišiak zrozumiteľnejší.

K čomu využijete pridané funkcie

V prípade, že je vaša ponuka na produktovej karte medzi najlacnejšími výrobkami, nepotrebujete ju tlačiť aj na prvé priečky v biddingu.

Ponuka, ktorú nie je potrebné bidovať.

Pomocou nastaviteľnej hranice aplikácií poviete, do akej pozície podľa ceny nemá bidovať vaše položky.

Možnosť Nebidovať príliš lacné produkty.

Ak váš konkurent napríklad predáva pod cenu, bude sa vám hodiť možnosť Nebidovať produkty. Zvolíte si, ktorý sortiment nechcete bidovať s ohľadom na percentuálny rozdiel oproti najlacnejšej ponuke.

Možnosť Nebidovať drahšie produkty.

Novinky v sledovaní konkurentov

Na stránke Konkurencia uvidíte odteraz v spodnej časti samostatnú tabuľku so sledovanými konkurentmi. Zostanú tu aj tí, s ktorými už nemáte spoločné produkty. Môžete si rozkliknúť detail a zobraziť si tak ich aktuálne štatistiky, históriu i vývoj hodnotenia. V prípade, že už nechcete niektorého z nich vidieť v porovnaní s vaším sortimentom na stránke Produkty v sekcii Konkurencia, stačí zrušiť sledovanie.

Sledovanie konkurencie v Bidding Foxe.

Ak zadávate na týchto stránkach do textových polí viac hodnôt, bude pre vás užitočná klávesová skratka CTRL+Enter. Vďaka nej výber aktivujete a produkty vyhľadáte. Nemusíte tak klikať na tlačidlo Hľadať.

V tomto článku sme vám ukázali, čo priniesol ďalší release Bidding Foxu. Už teraz sa môžete tešiť na vylepšený monitoring stratégií, na ktorom usilovne pracujeme. Sledujte náš blog, nech vám žiadna novinka neunikne. Mrknite aj na vypísané termíny školenia, kde vám ukážeme, s čím vám naše aplikácie pomôžu.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Lišiaci na ShopCampe
Tento rok sme boli partnerom e-commerce konferencie ShopCamp. Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť akcie, na ktorej sa stretávajú e-shopari a odborníci z celej republiky. ShopCamp sa tento rok konal 2...
Augustové lišiacke novinky
Letné prázdniny sú na konci a nastal čas spísať dôležité e-commerce udalosti za mesiac august. V lišiackej dielni sme pre vás pripravili zaujímavý obsah, ktorého súčasťou bol napríklad rozhovor o...
Prečo je Mergado Keychain potrebný pre správne fungovanie Bidding Foxu
Viete, aké kroky je potrebné urobiť, než zapnete našu aplikáciu? Vďaka Mergado Keychain stiahne náš Lišiak z porovnávačov potrebné dáta a pripraví pre vás štatistiky a analytiku. Pozrite sa, k čomu...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.