Nachádzate sa tu

Pripravte svoju inzerciu na vianočnú sezónu pomocou Bidding Fox Elements

Chcete vyťažiť zo svojej ponuky na porovnávačoch maximum? Bidding Fox Elements vás vyzbrojí zoznamom vašich najžiadanejších produktov alebo darčekov konkurencie. Je taktiež šikovným pomocníkom v časovaní kampaní a automatickom skrývaní a odkrývaní produktov. Čítajte ďalej a dozviete sa o možnostiach aplikácie viac.

Aké sú výhody Bidding Fox Elements

Plánujete vianočné kampane a neviete, kde vám hlava stojí? Pomôže vám Bidding Fox Elements. Poskytuje dáta o inzercií, umožňuje jej presnejšie cielenie a hlavne automaticky dopĺňa informácie do feedu. Pred Vianocami sa vám bude hodiť nastavenie kampaní podľa počtu dní, cielenie iba na nové produkty vo feede alebo doprava zdarma v určité dni.

Naplánujte jednoducho kampane za zvolené obdobie

Chcete vytvoriť kampane na určité obdobie a nechcete strážiť ich zapnutie a vypnutie? Pomocou Elementov pridáte do kampaní hľadisko času.

Nastavte si počet dní do Vianoc

Pre plánovanie kampaní sa hodí odpočet, ktorý stanoví, ako dlho majú kampane bežať. K tomu slúži element BFE_D_COUNTDOWN.

 

Element s odpočtom dní.

Pred jeho vygenerovaním si len zvolíte cieľový dátum, do ktorého má prebiehať odpočet, napríklad do Vianoc. Potom s týmto časovaním pracujete v jednotlivých aplikáciách. 

Zvolenie cieľového dátumu odpočtu.

Chcete vytvoriť produktové obrázky s dynamickými prvkami, ktoré zaujmú zákazníkov na prvý pohľad? Využijte prepojenie BFE a Feed Image Editora. Pred Vianocami tak môžete do obrázkov produktov pridať napríklad informáciu, ako dlho kampaň ešte trvá.

Obrázok produktu vytvorený pomocou Feed Image Editora a Bidding Fox Elements.

Ak chcete svoju ponuku spestriť a ponúkať dopravu zdarma v určité dni (napríklad iba cez víkend), využijete element BFE_D_DAY_OF_WEEK obsahujúci dni v týždni.

Pracujte s novinkami vo feede

Máte vo svojej ponuke nové produkty? V Bidding Fox Elements vyberiete BFE_P_DAYS_IN_FEED, ktorý obsahuje informácie o počte dní produktu vo feede. Pomocou výberov v Mergade si potom vyfiltrujete sortiment, ktorý máte vo feede maximálne 14 dní a označíte ho ako novinky.

Filtrovanie noviniek v Mergade.

S takýmto výberom potom môžete ďalej pracovať, napríklad: 

  • Skontrolujete si spárovanosť pomocou elementu BFE_S_H_PAIRED pre Heureku a BFE_S_Z_PAIRED pre Zboží.cz
  • Vo Feed Image Editore vytvoríte pre novinky produktové obrázky.

Zamerajte sa na najžiadanejšie produkty

Zaujíma vás, aké produkty sú medzi zákazníkmi najobľúbenejšie? Bidding Fox Elements ukrývajú informácie o počte hodnotení na Heureke. Práve počet hodnotení je známkou toho, že sa sortiment dobre predáva a je oň záujem.

Chcete byť vidieť na porovnávačoch? Zamerajte sa na biddovanie TOP produktov v kategórií:

  1. Vygenerujte element BFE_S_H_CATEGORY_POSITION.
    Dáta sa budú do elementu BFE_S_H_CATEGORY_POSITION sťahovať iba v prípade, že máte na rovnakom exporte zapnutú aplikáciu Bidding Fox alebo Pricing Fox.
  2. V Mergade si vyfiltrujte BFE_S_H_CATEGORY_POSITION = "" a tento výber uložte.
  3. Uloženému výberu nastavte stratégiu v Bidding Foxe.
  4. Za nejaký čas porovnajte obrat s vloženými nákladmi a zistite, či vám to prináša taký konverzný pomer, aký ste očakávali.

V prípade, že so svojou konkurenciou nemôžete súťažiť v dostupnosti alebo cene, môžete zatraktívniť svoju ponuku darčekom. Vďaka Bidding Fox Elements zistíte, aké darčeky ponúka vaša konkurencia. Pomocou pár krokov získate celý ich zoznam.

Skontrolujte si úspešnosť vašich kampaní

K nastaveniu správnej biddovacej stratégie aj k jej kontrole využijete prehľad o výkone a nákladoch v Bidding Fox Elements. Na jednom mieste uvidíte všetky potrebné metriky, celkové náklady, obrat, počet objednávok a ďalšie.
Premýšľate, ako znížiť celkovú nákladovosť na porovnávačoch? Pomocou Elementov automaticky skryjete a odokryjete produkty v kampaniach podľa toho, ako veľmi sú nákladné. Agentúra Besteto spísala, ako na to.

Ešte ste Bidding Fox Elements nevyskúšali? Zapnite si tento nástroj v Mergade na 15 dní zdarma. Behom tejto doby môžete vyskúšať všetky jej výhody. V prípade akýchkoľvek otázok kedykoľvek kontaktujte našu podporu.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Release 7.15.0
Využite možnosti nastavenia MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktov a majte prehľad o štatistikách z vyhľadávania na Zboží.cz. Tento úkon využijú odborníci aj začiatočníci v inzercii na druhom najpopulárnejšom porovnávači v Českej republike. V novom release sme okrem tejto vychytávky predstavili aj niekoľko ďalších. Prečítajte si, v čom vám budú užitočné.
Biddovanie minimom
Používate Bidding Fox, máte nastavenú stratégiu a aj tak v produktoch vidíte nižšiu cenu za preklik ako ste čakali? V dnešnom článku si predstavíme niekoľko možností, kedy aplikácia bidduje minimom kategórie. Vysvetlíme si, v akých prípadoch k tomu dochádza, kde zistíte skutočnú cenu za preklik a kedy sa vám biddovanie minimom bude hodiť.
Exporty v Bidding Foxe
V tomto článku vám predstavíme jednotlivé typy exportov. Záleží len na vás, aké informácie sú vo vašom prípade dôležité a čo chcete pravidelne sledovať. Všetko si nastavíte podľa svojich predstáv. Exporty využijete na prácu s dátami, pri reportingu, ale aj na prezentáciu výsledkov svojim klientom.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.