Nachádzate sa tu

Augustové lišiacke novinky

Letné prázdniny sú na konci a nastal čas spísať dôležité e-commerce udalosti za mesiac august. V lišiackej dielni sme pre vás pripravili zaujímavý obsah, ktorého súčasťou bol napríklad rozhovor o pricingu alebo ďalší diel Bidding Fox Live. V článku vám zhrnieme nielen informácie z našich aplikácií, ale aj zo sveta porovnávačov.

Čo je nové v Pricing Foxe

Tento mesiac sme pokračovali v seriáli o filtrovaní. Tretí diel vám poslúži ako sprievodca pojmov k filtrovaniu. Zamerali sme sa na rozdiely medzi jednotlivými ID i cenami. Vo štvrtom diele sme sa zamerali na pokročilú prácu s filtrami. Ukázali sme, ako ich môžete medzi sebou kombinovať a odpovedali na vaše najčastejšie otázky.

Pripravili sme aj rozhovor s Petrou Mikuláškovou, konzultantkou v oblasti porovnávačov tovaru. Petra zhodnotila nástroj Pricing Audit a ukázala, ako by ste mali nad cenami premýšľať.

Aké vylepšenia sme pripravili v Bidding Foxe

Na začiatku mesiaca sme natočili dvanásty diel Bidding Fox Live, vďaka ktorému si môžete zrekapitulovať, čo je v appke nové za uplynulé mesiace. Spomenuli sme nastavenie MAX_CPC v percentách aj biddovanie podľa minima kategórie z cenníka Heureky.

Aplikáciu sme vylepšili o možnosť nebiddovať príliš lacné alebo drahé produkty a na stránku Konkurencia sme pridali samostatnú tabuľku so sledovanými konkurentmi. Predstavili sme vám tiež možnosť exportu. Spísali sme, čo máte na výber a na čo jednotlivé informácie slúžia.

Čo by vám nemalo uniknúť na trhu zásielkových služieb

Zásielkovňa priniesla v priebehu mesiaca množstvo noviniek. Po novom môžete posielať zásielky do Maďarska alebo si ich nechať doručiť do kufra vášho vozidla Škoda. Na ich blogu nájdete prehľadné tipy, ktoré vám pomôžu v lepšej orientácii v nových pravidlách DPH pre e-commerce.

Čo sa deje na porovnávačoch tovaru

Heureka mení od 20. 9. 2021 obchodné podmienky. Oznámila spustené kategórie a plánované content zmeny v mesiaci august. Postupne zavádza povinné parametre v kategóriách Oblečenie a móda. Uľahčí to párovanie do produktových kariet a výber vhodného oblečenia pre zákazníkov. Ak vás zaujímajú nové kategórie a parametre na Zboží.cz, nájdete ich tu.

 

Augustové udalosti sú za nami. Ak sa chcete naučiť, ako pracovať s našimi aplikáciami, využite vypísané školenia Pricing Foxu a Bidding Foxu. Budeme sa na vás tešiť.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Lišiaci na ShopCampe
Tento rok sme boli partnerom e-commerce konferencie ShopCamp. Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť akcie, na ktorej sa stretávajú e-shopari a odborníci z celej republiky. ShopCamp sa tento rok konal 2...
Augustové lišiacke novinky
Letné prázdniny sú na konci a nastal čas spísať dôležité e-commerce udalosti za mesiac august. V lišiackej dielni sme pre vás pripravili zaujímavý obsah, ktorého súčasťou bol napríklad rozhovor o...
Prečo je Mergado Keychain potrebný pre správne fungovanie Bidding Foxu
Viete, aké kroky je potrebné urobiť, než zapnete našu aplikáciu? Vďaka Mergado Keychain stiahne náš Lišiak z porovnávačov potrebné dáta a pripraví pre vás štatistiky a analytiku. Pozrite sa, k čomu...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.