Nachádzate sa tu

Augustové lišiacke novinky

Letné prázdniny sú na konci a nastal čas spísať dôležité e-commerce udalosti za mesiac august. V lišiackej dielni sme pre vás pripravili zaujímavý obsah, ktorého súčasťou bol napríklad rozhovor o pricingu alebo ďalší diel Bidding Fox Live. V článku vám zhrnieme nielen informácie z našich aplikácií, ale aj zo sveta porovnávačov.

Čo je nové v Pricing Foxe

Tento mesiac sme pokračovali v seriáli o filtrovaní. Tretí diel vám poslúži ako sprievodca pojmov k filtrovaniu. Zamerali sme sa na rozdiely medzi jednotlivými ID i cenami. Vo štvrtom diele sme sa zamerali na pokročilú prácu s filtrami. Ukázali sme, ako ich môžete medzi sebou kombinovať a odpovedali na vaše najčastejšie otázky.

Pripravili sme aj rozhovor s Petrou Mikuláškovou, konzultantkou v oblasti porovnávačov tovaru. Petra zhodnotila nástroj Pricing Audit a ukázala, ako by ste mali nad cenami premýšľať.

Aké vylepšenia sme pripravili v Bidding Foxe

Na začiatku mesiaca sme natočili dvanásty diel Bidding Fox Live, vďaka ktorému si môžete zrekapitulovať, čo je v appke nové za uplynulé mesiace. Spomenuli sme nastavenie MAX_CPC v percentách aj biddovanie podľa minima kategórie z cenníka Heureky.

Aplikáciu sme vylepšili o možnosť nebiddovať príliš lacné alebo drahé produkty a na stránku Konkurencia sme pridali samostatnú tabuľku so sledovanými konkurentmi. Predstavili sme vám tiež možnosť exportu. Spísali sme, čo máte na výber a na čo jednotlivé informácie slúžia.

Čo by vám nemalo uniknúť na trhu zásielkových služieb

Zásielkovňa priniesla v priebehu mesiaca množstvo noviniek. Po novom môžete posielať zásielky do Maďarska alebo si ich nechať doručiť do kufra vášho vozidla Škoda. Na ich blogu nájdete prehľadné tipy, ktoré vám pomôžu v lepšej orientácii v nových pravidlách DPH pre e-commerce.

Čo sa deje na porovnávačoch tovaru

Heureka mení od 20. 9. 2021 obchodné podmienky. Oznámila spustené kategórie a plánované content zmeny v mesiaci august. Postupne zavádza povinné parametre v kategóriách Oblečenie a móda. Uľahčí to párovanie do produktových kariet a výber vhodného oblečenia pre zákazníkov. Ak vás zaujímajú nové kategórie a parametre na Zboží.cz, nájdete ich tu.

 

Augustové udalosti sú za nami. Ak sa chcete naučiť, ako pracovať s našimi aplikáciami, využite vypísané školenia Pricing Foxu a Bidding Foxu. Budeme sa na vás tešiť.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Novinka Fox Data+
Vytvárate si prehľady o vývoji sortimentu svojho e-shopu častým preklikávaním z jednej stránky na druhú? Všetko robíte ručne a trvá vám to zbytočne dlho? Máme pre vás pohodlný spôsob, ako dáta sledovať automatizovane a z jedného miesta. Predstavujeme novú aplikáciu Fox Data+, ktorá informácie o vývoji vášho tovaru dostane do prehľadných grafov. Pozrime sa na ňu bližšie.
Rozhovor Decathlon
Chcete načerpať inšpiráciu pre prácu s našou aplikáciou a tvorbou stratégií? Na dnešný rozhovor sme oslovili Decathlon, poprednú firmu na trhu športového vybavenia. Na otázky nám odpovedal online marketing špecialista Ing. Jan Nový. Začítajte sa do rozhovoru a získajte know-how, ktoré využijete aj pre svoj e-shop.
Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.