Nachádzate sa tu

Augustové lišiacke novinky

Letné prázdniny sú na konci a nastal čas spísať dôležité e-commerce udalosti za mesiac august. V lišiackej dielni sme pre vás pripravili zaujímavý obsah, ktorého súčasťou bol napríklad rozhovor o pricingu alebo ďalší diel Bidding Fox Live. V článku vám zhrnieme nielen informácie z našich aplikácií, ale aj zo sveta porovnávačov.

Čo je nové v Pricing Foxe

Tento mesiac sme pokračovali v seriáli o filtrovaní. Tretí diel vám poslúži ako sprievodca pojmov k filtrovaniu. Zamerali sme sa na rozdiely medzi jednotlivými ID i cenami. Vo štvrtom diele sme sa zamerali na pokročilú prácu s filtrami. Ukázali sme, ako ich môžete medzi sebou kombinovať a odpovedali na vaše najčastejšie otázky.

Pripravili sme aj rozhovor s Petrou Mikuláškovou, konzultantkou v oblasti porovnávačov tovaru. Petra zhodnotila nástroj Pricing Audit a ukázala, ako by ste mali nad cenami premýšľať.

Aké vylepšenia sme pripravili v Bidding Foxe

Na začiatku mesiaca sme natočili dvanásty diel Bidding Fox Live, vďaka ktorému si môžete zrekapitulovať, čo je v appke nové za uplynulé mesiace. Spomenuli sme nastavenie MAX_CPC v percentách aj biddovanie podľa minima kategórie z cenníka Heureky.

Aplikáciu sme vylepšili o možnosť nebiddovať príliš lacné alebo drahé produkty a na stránku Konkurencia sme pridali samostatnú tabuľku so sledovanými konkurentmi. Predstavili sme vám tiež možnosť exportu. Spísali sme, čo máte na výber a na čo jednotlivé informácie slúžia.

Čo by vám nemalo uniknúť na trhu zásielkových služieb

Zásielkovňa priniesla v priebehu mesiaca množstvo noviniek. Po novom môžete posielať zásielky do Maďarska alebo si ich nechať doručiť do kufra vášho vozidla Škoda. Na ich blogu nájdete prehľadné tipy, ktoré vám pomôžu v lepšej orientácii v nových pravidlách DPH pre e-commerce.

Čo sa deje na porovnávačoch tovaru

Heureka mení od 20. 9. 2021 obchodné podmienky. Oznámila spustené kategórie a plánované content zmeny v mesiaci august. Postupne zavádza povinné parametre v kategóriách Oblečenie a móda. Uľahčí to párovanie do produktových kariet a výber vhodného oblečenia pre zákazníkov. Ak vás zaujímajú nové kategórie a parametre na Zboží.cz, nájdete ich tu.

 

Augustové udalosti sú za nami. Ak sa chcete naučiť, ako pracovať s našimi aplikáciami, využite vypísané školenia Pricing Foxu a Bidding Foxu. Budeme sa na vás tešiť.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Sprievodca biddingom
Vlastníte e-shop a hľadáte cesty, ako viac zviditeľniť svoje produkty? Jednou z možností je inzercia na vyhľadávačoch tovaru. Pripravili sme pre vás sprievodcu, ktorý vám osvetlí všetky potrebné...
Lišiacký rok 2021
Blíži sa koniec decembra, preto by sme sa chceli obzrieť späť a zrekapitulovať posledných dvanásť mesiacov. Uplynulý rok bol naozaj jazda. Do Bidding Foxu sme pridali množstvo nových vychytávok a...
Novembrové novinky v Bidding Foxe
Vianoce sú za dverami a určite máte plné ruky práce. Aby sme vám trochu odľahčili, spísali sme niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu s optimálnym nastavením ponuky. Potrebujete jednoducho načasovať...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.