Nachádzate sa tu

Bidding Fox Live #12 - Širšie možnosti filtrovania i nastavenia biddovania podľa minima kategórie

V dvanástom čísle Bidding Fox Live vám prinášame zhrnutie noviniek a udalostí z našej lišiackej dielne za uplynulé mesiace. Do našej aplikácie sme pridali nastavenia MAX_CPC v percentách aj biddovanie podľa minima kategórie podľa cenníku Heureky. Taktiež sme sa zamerali na rozšírenie možností filtrovania produktov. Pozrite sa na video, čo všetko je v Lišiakovi nového a kde to môžete nájsť.

Obsah:

00:00 Úvod

00:20 Nastavenie MAX_CPC v percentách a biddovanie podľa minima kategórie

01:15 Produktové filtre

04:44 Vyradenie produktov z uloženého filtra

05:40 Uloženie nového alebo existujúceho filtra

07:08 Heureka záložka v Bidding Foxe

07:41 Nastavenie predvolenej hodnoty DPH a stĺpca v Exportoch

09:44 Na čo sa môžete tešiť

11:30 Záver

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Novinka Fox Data+
Vytvárate si prehľady o vývoji sortimentu svojho e-shopu častým preklikávaním z jednej stránky na druhú? Všetko robíte ručne a trvá vám to zbytočne dlho? Máme pre vás pohodlný spôsob, ako dáta sledovať automatizovane a z jedného miesta. Predstavujeme novú aplikáciu Fox Data+, ktorá informácie o vývoji vášho tovaru dostane do prehľadných grafov. Pozrime sa na ňu bližšie.
Rozhovor Decathlon
Chcete načerpať inšpiráciu pre prácu s našou aplikáciou a tvorbou stratégií? Na dnešný rozhovor sme oslovili Decathlon, poprednú firmu na trhu športového vybavenia. Na otázky nám odpovedal online marketing špecialista Ing. Jan Nový. Začítajte sa do rozhovoru a získajte know-how, ktoré využijete aj pre svoj e-shop.
Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.