Nachádzate sa tu

Bidding Fox Live #12 - Širšie možnosti filtrovania i nastavenia biddovania podľa minima kategórie

V dvanástom čísle Bidding Fox Live vám prinášame zhrnutie noviniek a udalostí z našej lišiackej dielne za uplynulé mesiace. Do našej aplikácie sme pridali nastavenia MAX_CPC v percentách aj biddovanie podľa minima kategórie podľa cenníku Heureky. Taktiež sme sa zamerali na rozšírenie možností filtrovania produktov. Pozrite sa na video, čo všetko je v Lišiakovi nového a kde to môžete nájsť.

Obsah:

00:00 Úvod

00:20 Nastavenie MAX_CPC v percentách a biddovanie podľa minima kategórie

01:15 Produktové filtre

04:44 Vyradenie produktov z uloženého filtra

05:40 Uloženie nového alebo existujúceho filtra

07:08 Heureka záložka v Bidding Foxe

07:41 Nastavenie predvolenej hodnoty DPH a stĺpca v Exportoch

09:44 Na čo sa môžete tešiť

11:30 Záver

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Release 7.15.0
Využite možnosti nastavenia MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktov a majte prehľad o štatistikách z vyhľadávania na Zboží.cz. Tento úkon využijú odborníci aj začiatočníci v inzercii na druhom najpopulárnejšom porovnávači v Českej republike. V novom release sme okrem tejto vychytávky predstavili aj niekoľko ďalších. Prečítajte si, v čom vám budú užitočné.
Biddovanie minimom
Používate Bidding Fox, máte nastavenú stratégiu a aj tak v produktoch vidíte nižšiu cenu za preklik ako ste čakali? V dnešnom článku si predstavíme niekoľko možností, kedy aplikácia bidduje minimom kategórie. Vysvetlíme si, v akých prípadoch k tomu dochádza, kde zistíte skutočnú cenu za preklik a kedy sa vám biddovanie minimom bude hodiť.
Exporty v Bidding Foxe
V tomto článku vám predstavíme jednotlivé typy exportov. Záleží len na vás, aké informácie sú vo vašom prípade dôležité a čo chcete pravidelne sledovať. Všetko si nastavíte podľa svojich predstáv. Exporty využijete na prácu s dátami, pri reportingu, ale aj na prezentáciu výsledkov svojim klientom.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.