Čo všetko je súčasťou aplikácie Bidding Fox

Aplikácia obsahuje niekoľko častí, ktoré vám sprostredkujú rôzne informácie podľa toho, ako chcete s inzerciou pracovať. 

Pre rýchly prehľad o inzercii využijete najskôr hlavnú stranu, pokiaľ vás ale zaujíma, ako zlepšiť výkon, zabrúsite pravdepodobne do diagnostiky. Čo všetko sa na stránkach aplikácie nachádza? 

Hlavná strana

Tu nájdete jednoduchý prehľad koľko produktov je nabiddovaných aplikáciou a aký bol stav pred aplikáciou. Ďalej je tu základný prehľad výkonu inzercie podľa dát z Google Analytics za posledných 30 dní. 

Produkty

Na tejto stránke sú vypísané všetky produkty, ktoré aplikácia ovplyvnila. Produkty si môžete vyexportovať do CSV a kúzliť nad nimi podľa ľubovôle ;) 

Nastavenie

Keby sme boli na lodi, dala by sa táto stránka prirovnať k strojovni. Nastavuje sa tu všetko dôležité pre to, aby biddingový automat plnil čo najlepšie vaše ciele. 

Diagnostika

Potom, čo vytvoríte nastavenie a po prvom spracovaní aplikáciou, môžete využiť internú diagnostiku, v ktorej sa dozviete, ktoré produtky z vami vybraných nie sú biddované a prečo. Produkty si môžete vyexportovať po jednotlivých problémoch do CSV alebo rovno ako výber zobraziť štandartne v Mergade. 

Pokiaľ sa do 24 h nenačítajú dáta na hlavnej strane, dajte nám vedieť a vyriešíme to spoločne.

Ďalšie články

Prvé nastavenie biddingového automatu
Aby ste mohli využívať výhody aplikácie Bidding Fox, je potrebné urobiť prvé nastavenie, ktorým sa aplikácia bude riadiť a podľa ktorého bude tiež riadiť vašu inzerciu.
Ako nastaviť aplikáciu Bidding Fox
Nie vždy je všetko jasné, preto sme dali dokopy popis jednotlivých nastavení.