Nachádzate sa tu

Čo všetko je súčasťou aplikácie Bidding Fox

Automat Bidding Fox funguje naplno už nejaký piatok a za tú dobu prešiel veľkými zmenami a vylepšeniami. Na začiatku disponoval štyrmi stránkami, ktoré sme postupne doplnili o množstvo funkcií a výrazne rozšírili možnosti nástroja. Pozrite sa na aktuálnu výbavu našej biddingovej aplikácie.

Ako štartoval Bidding Fox 

Štyri jednoduché stránky poskytovali v začiatkoch vývoja appky základné informácie a možnosti pre automatický bidding na porovnávači Heureka. 

Bidding Fox pozostával z Hlavnej stránky, Nastavenia, Diagnostiky a Produktov.

Staršie ukážky rozhrania aplikácie Bidding Fox.
Staršie ukážky rozhrania aplikácie Bidding Fox.

Čo je súčasťou aplikácie dnes?

V priebehu rokov sme možnosti Lišiaka rozširovali, aby čo najviac vyhoveli vašim každodenným potrebám. A už to nie je iba o automatickom biddingu. Do portfólia služieb pribudli napríklad reporty či monitoring konkurencie. Aké funkcie nájdete momentálne v aplikácii?

1.Prehľad výkonu inzercie a biddingu

Na úvodnej stránke Prehľad nájdete grafy a štatistiky informujúce o výkone vašej inzercie. V záhlaví je možné upraviť obdobie, za ktoré sa majú dáta zobraziť.

O Prehľade sa dozviete viac v našom videu zo série Stránky v aplikácii.
Stránka Prehľad v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Prehľad v aplikácii Bidding Fox.

 

2.Biddingové stratégie

Na tejto stránke si dokážete vytvárať stratégie a nájdete tu aj zoznam všetkých už vytvorených. Môžete ich exportovať či importovať, zmeniť poradie alebo upravovať. Pri každej stratégii sú k dispozícii štatistiky ako počet produktov v danej stratégii, ich priemerné CPC, obrat, náklady, PNO, prekliky či objednávky. Na prvý pohľad tak vidíte výkon každej stratégie.

O stránke Stratégie sa dozviete viac v našom videu zo série Stránky v aplikácii.
Stránka Stratégie v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Stratégie v aplikácii Bidding Fox.

 

3.Diagnostika sortimentu

Vďaka diagnostike produktov zistíte, s akými problémami sa pasuje váš tovar. V rozhraní appky nájdete nielen upozornenia na chyby, ale i odporúčania pre zlepšenie inzercie. Ak vyriešite tieto nedostatky, vaša ponuka bude na porovnávači oveľa viac schopnejšia konkurencie.

 Viac sa o Diagnostike dozviete v jednom z našich videí zo série Stránky v aplikácii.
Stránka Diagnostika v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Diagnostika v aplikácii Bidding Fox.

 

4.Produkty a produktové filtre

Podrobné informácie o sortimente vášho e-shopu nájdete na stránke Produkty. Jej súčasťou sú produktové filtre, vďaka ktorým špecifikujete sortiment detailnejšie a prerozdelíte do výberov, ktoré si dokážete uložiť. Na každý uložený filter môžete nastaviť aj biddingovú stratégiu na mieru.

Viac sa o tejto stránke dozviete vo videu z našej série Stránky v aplikácii.

 

Stránka Produkty v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Produkty v aplikácii Bidding Fox.

5.Výkonnostný report

Stránka Reporty ponúka dve možnosti:

  1. výkonnostný report podľa navoleného obdobia,
  2. porovnávací report dvoch časových období.

Samotné reporty stiahnete do formátu PDF a môžete zaslať napríklad klientovi ako prehľadnejšiu alternatívu tabuľkového súboru týkajúceho sa výkonu inzercie. Súčasťou stránky je aj automatické zaslanie reportov na vami zvolené e-maily.

 Reporty sme bližšie popísali v jednom z videí rubriky Stránky v aplikácii.

 

Stránka Reporty v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Reporty v aplikácii Bidding Fox.

6.Konkurencia

Stránka Konkurencia ponúka prehľad o konkurenčných e-shopoch. Nájdete tu užitočné dáta, ktoré porovnávajú váš sortiment s ďalšími značkami. Zistíte tak napríklad, ako si stojíte z hľadiska cien, dodacej doby či pozície podľa ceny a v biddingu oproti konkrétnemu konkurentovi. Dokážete si zobraziť aj detail každého zo svojich súperov a porovnávať ich medzi sebou.

Detailnejšie predstavenú stránku Konkurencia objavíte v našej videorubrike Stránky v aplikácii.

Stránka Konkurencia v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Konkurencia v aplikácii Bidding Fox.

7.Udalosti

Táto stránka obsahuje všetky záznamy úprav vo vašom projekte. Dozviete sa kto, kedy, akú udalosť vytvoril a môžete ich spravovať či zmazať. Nižšie na stránke nájdete zoznam posledných aplikovaní pravidiel v Mergade a pod ním zoznam vytvorených exportov produktových filtrov.

Viac o udalostiach objavíte v jednom z našich videí z rubriky Stránky v aplikácii.
Stránka Udalosti v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Udalosti v aplikácii Bidding Fox.

8.Nastavenie projektu

Stránka Nastavenie prešla veľkou zmenou v porovnaní s prvou verziou aplikácie. Dokážete na nej nastaviť, odkiaľ má Bidding Fox čerpať dáta, UTM parametre, párovanie dát s GA alebo aby BF vedel, či a s akým DPH si e-shop do GA posiela objednávky. V spodnej časti stránky nájdete históriu zmien, ktoré prebehli v nastavení projektu.

Prvému nastaveniu projektu sme venovali celé video v rubrike Stránky v aplikácii.
Stránka Nastavenie v aplikácii Bidding Fox.
Stránka Nastavenie v aplikácii Bidding Fox.

Bidding Fox sa posúva míľovými krokmi vpred a sleduje požiadavky trhu i užívateľov. Okrem napredovania aplikácie sme nedávno uviedli bezplatný online nástroj Bidding Audit. Skontrolujete s ním váš biddovaný sortiment a odhalíte slabšie stránky ponuky. Jeho výsledky a odporúčania vám ukážu, ako dostať ponuku do bezchybnej kondície. Predbehnite konkurenciu a vyskúšajte si nový biddingový audit

 

 

Zo života biddingového automatu

Lišiaci na ShopCampe
Tento rok sme boli partnerom e-commerce konferencie ShopCamp. Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť akcie, na ktorej sa stretávajú e-shopari a odborníci z celej republiky. ShopCamp sa tento rok konal 2...
Augustové lišiacke novinky
Letné prázdniny sú na konci a nastal čas spísať dôležité e-commerce udalosti za mesiac august. V lišiackej dielni sme pre vás pripravili zaujímavý obsah, ktorého súčasťou bol napríklad rozhovor o...
Prečo je Mergado Keychain potrebný pre správne fungovanie Bidding Foxu
Viete, aké kroky je potrebné urobiť, než zapnete našu aplikáciu? Vďaka Mergado Keychain stiahne náš Lišiak z porovnávačov potrebné dáta a pripraví pre vás štatistiky a analytiku. Pozrite sa, k čomu...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.