Nachádzate sa tu

Čo všetko je súčasťou aplikácie Bidding Fox

Aplikácia obsahuje niekoľko častí, ktoré vám sprostredkujú rôzne informácie podľa toho, ako chcete s inzerciou pracovať. 

Pre rýchly prehľad o inzercii využijete najskôr hlavnú stranu, pokiaľ vás ale zaujíma, ako zlepšiť výkon, zabrúsite pravdepodobne do diagnostiky. Čo všetko sa na stránkach aplikácie nachádza? 

Hlavná strana

Tu nájdete jednoduchý prehľad koľko produktov je nabiddovaných aplikáciou a aký bol stav pred aplikáciou. Ďalej je tu základný prehľad výkonu inzercie podľa dát z Google Analytics za posledných 30 dní. 

Produkty

Na tejto stránke sú vypísané všetky produkty, ktoré aplikácia ovplyvnila. Produkty si môžete vyexportovať do CSV a kúzliť nad nimi podľa ľubovôle ;) 

Nastavenie

Keby sme boli na lodi, dala by sa táto stránka prirovnať k strojovni. Nastavuje sa tu všetko dôležité pre to, aby biddingový automat plnil čo najlepšie vaše ciele. 

Diagnostika

Potom, čo vytvoríte nastavenie a po prvom spracovaní aplikáciou, môžete využiť internú diagnostiku, v ktorej sa dozviete, ktoré produtky z vami vybraných nie sú biddované a prečo. Produkty si môžete vyexportovať po jednotlivých problémoch do CSV alebo rovno ako výber zobraziť štandartne v Mergade. 

Pokiaľ sa do 24 h nenačítajú dáta na hlavnej strane, dajte nám vedieť a vyriešíme to spoločne.

Zo života biddingového automatu

BF News Február
Máme za sebou druhý mesiac v roku a to znamená, že je čas na ďalšie Bidding Fox News. V lišiackej nore sme spustili novú videorubriku, Pricing Fox získal napojenie na ďalšiu e-shopovú platformu a s Mergadom sa nestratíte vo svete módy, ani pri expanzii do Maďarska. A nielen to. Ohliadnime sa spoločne za februárovými udalosťami z e-commerce sveta.
Tretí diel otázok
V treťom dieli vašich najčastejších otázok z podpory si vezmeme do parády nejasnosť týkajúcu sa rôznych výsledkov štatistík za rovnaké časové obdobie. To, že čísla nesedia, nemusí znamenať, že ide o nesprávne dáta. Po zhliadnutí najnovšieho videa v tom budete mať určite jasnejšie.
Druhý diel najčastejších otázok z podpory
V druhom diele najčastejších otázok z podpory sa spoločne pozrieme na váš ďalší častý problém, ktorým je nesediaci počet produktov naprieč biddovacími stratégiami. Čím je tento jav spôsobený? Kliknite na video a zistite viac.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.