Nachádzate sa tu

Využite rozšírené možnosti vyhľadávania alebo bidovanie minimom kategórie v Bidding Foxe

Náš Lišiak je zase o chlp lepší. V release sme sa zamerali na bidovanie minimom kategórie podľa cenníka Heureky, kombinovanie viac filtrov naraz aj na prehľadnosť našej aplikácie. Zoznámte sa so všetkými vychytávkami v článku.

Nastavte si bidovanie podľa minima kategórie

Túto funkciu sme zaradili do releasu na základe vašich požiadaviek. Využijete ju hneď v niekoľkých prípadoch:

  • S biddingom ešte len začínate a neviete, aké CPC nastaviť.
  • Vaša konkurencia nebiduje na produktovej karte.
  • Chcete bidovať vybrané produkty, ale nechcete míňať viac, než je nutné. To sa vám môže stať napríklad pri sezónnom tovare v mesiacoch, keď oň zákazníci nemajú veľký záujem.

Na obrázku vidíte, kde voľbu nájdete. Potom stratégii nastavíte automatické zapnutie a vypnutie či rozpočet a uložíte.

biddování minimem kategorie
Voľba Bidovania minimom kategórie v detaile Stratégia.

Spoznajte nové možnosti filtrovania

Chcete kombinovať viac filtrov naraz? Na stránke Produkty odteraz nájdete v pokročilom vyhľadávaní záložku Všetko. Tá vám prehľadne zobrazí všetky možnosti výberov na jednom mieste. Nemusíte tak preklikávať každú skupinu zvlášť.

bidding fox
Záložka Všetko v rozšírenom vyhľadávaní.

Máte vo svojom feede sortiment s viacerými variantami? Potom využijete nový checkbox, vďaka ktorému si tieto produkty môžete vyfiltrovať. Zoraďte si ich podľa názvu a skontrolujte, či ich máte dobre spárované a neutiekla vám nejaká varianta do inej produktovej karty.

bidding fox
Checkbox Produkty s viacerými variantami v záložke Feed.

Ďalšie vychytávky Lišiaka

Grafy výkonu sú po novom oveľa prehľadnejšie. V aplikácii môžete zobraziť alebo skryť vybrané stratégie a zamerať sa len na to, čo potrebujete. Takisto v Nastavení upozornení vás už nebudú mýliť hlášky, ktoré sa netýkajú vášho projektu. Uvidíte iba tie relevantné.

bidding fox a grafy výkonu
Grafy výkonu stratégií.

Na našej aplikácii neustále pracujeme a veríme, že vylepšenia oceníte. Ak vám v nej chýba akákoľvek funkcia, ozvite sa nám. Vyskúšajte aj náš bezplatný online nástroj Bidding Audit a zistite, v akom stave je vaša ponuka vo vyhľadávači. Pre ďalšie novinky sledujte náš blog.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.
Biddovanie pomocou Bidding Fox Elements
Ako efektívne využijete dáta zo Sortiment reportu a akým spôsobom ich môžete spracovať pomocou Mergada a Bidding Fox Elements? Na to si posvietime v návode od Petra Janouška, online marketing...
Sprievodca biddingom: Vylepšite svoju inzerciu
Potrebujete objasniť, či má zmysel spúšťať automatický bidding na sortiment vášho e-shopu? Získajte istotu pri nastavovaní inzercie a výbere biddingovej stratégie. Tretí diel nášho sprievodcu vám prinesie odpovede na časté otázky, ktoré trápia e-shopárov pri bidovaní na porovnávačoch tovaru.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.