Nachádzate sa tu

Využite rozšírené možnosti vyhľadávania alebo bidovanie minimom kategórie v Bidding Foxe

Náš Lišiak je zase o chlp lepší. V release sme sa zamerali na bidovanie minimom kategórie podľa cenníka Heureky, kombinovanie viac filtrov naraz aj na prehľadnosť našej aplikácie. Zoznámte sa so všetkými vychytávkami v článku.

Nastavte si bidovanie podľa minima kategórie

Túto funkciu sme zaradili do releasu na základe vašich požiadaviek. Využijete ju hneď v niekoľkých prípadoch:

  • S biddingom ešte len začínate a neviete, aké CPC nastaviť.
  • Vaša konkurencia nebiduje na produktovej karte.
  • Chcete bidovať vybrané produkty, ale nechcete míňať viac, než je nutné. To sa vám môže stať napríklad pri sezónnom tovare v mesiacoch, keď oň zákazníci nemajú veľký záujem.

Na obrázku vidíte, kde voľbu nájdete. Potom stratégii nastavíte automatické zapnutie a vypnutie či rozpočet a uložíte.

biddování minimem kategorie
Voľba Bidovania minimom kategórie v detaile Stratégia.

Spoznajte nové možnosti filtrovania

Chcete kombinovať viac filtrov naraz? Na stránke Produkty odteraz nájdete v pokročilom vyhľadávaní záložku Všetko. Tá vám prehľadne zobrazí všetky možnosti výberov na jednom mieste. Nemusíte tak preklikávať každú skupinu zvlášť.

bidding fox
Záložka Všetko v rozšírenom vyhľadávaní.

Máte vo svojom feede sortiment s viacerými variantami? Potom využijete nový checkbox, vďaka ktorému si tieto produkty môžete vyfiltrovať. Zoraďte si ich podľa názvu a skontrolujte, či ich máte dobre spárované a neutiekla vám nejaká varianta do inej produktovej karty.

bidding fox
Checkbox Produkty s viacerými variantami v záložke Feed.

Ďalšie vychytávky Lišiaka

Grafy výkonu sú po novom oveľa prehľadnejšie. V aplikácii môžete zobraziť alebo skryť vybrané stratégie a zamerať sa len na to, čo potrebujete. Takisto v Nastavení upozornení vás už nebudú mýliť hlášky, ktoré sa netýkajú vášho projektu. Uvidíte iba tie relevantné.

bidding fox a grafy výkonu
Grafy výkonu stratégií.

Na našej aplikácii neustále pracujeme a veríme, že vylepšenia oceníte. Ak vám v nej chýba akákoľvek funkcia, ozvite sa nám. Vyskúšajte aj náš bezplatný online nástroj Bidding Audit a zistite, v akom stave je vaša ponuka vo vyhľadávači. Pre ďalšie novinky sledujte náš blog.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Release 7.15.0
Využite možnosti nastavenia MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktov a majte prehľad o štatistikách z vyhľadávania na Zboží.cz. Tento úkon využijú odborníci aj začiatočníci v inzercii na druhom najpopulárnejšom porovnávači v Českej republike. V novom release sme okrem tejto vychytávky predstavili aj niekoľko ďalších. Prečítajte si, v čom vám budú užitočné.
Biddovanie minimom
Používate Bidding Fox, máte nastavenú stratégiu a aj tak v produktoch vidíte nižšiu cenu za preklik ako ste čakali? V dnešnom článku si predstavíme niekoľko možností, kedy aplikácia bidduje minimom kategórie. Vysvetlíme si, v akých prípadoch k tomu dochádza, kde zistíte skutočnú cenu za preklik a kedy sa vám biddovanie minimom bude hodiť.
Exporty v Bidding Foxe
V tomto článku vám predstavíme jednotlivé typy exportov. Záleží len na vás, aké informácie sú vo vašom prípade dôležité a čo chcete pravidelne sledovať. Všetko si nastavíte podľa svojich predstáv. Exporty využijete na prácu s dátami, pri reportingu, ale aj na prezentáciu výsledkov svojim klientom.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.