Nachádzate sa tu

Využite rozšírené možnosti vyhľadávania alebo bidovanie minimom kategórie v Bidding Foxe

Náš Lišiak je zase o chlp lepší. V release sme sa zamerali na bidovanie minimom kategórie podľa cenníka Heureky, kombinovanie viac filtrov naraz aj na prehľadnosť našej aplikácie. Zoznámte sa so všetkými vychytávkami v článku.

Nastavte si bidovanie podľa minima kategórie

Túto funkciu sme zaradili do releasu na základe vašich požiadaviek. Využijete ju hneď v niekoľkých prípadoch:

  • S biddingom ešte len začínate a neviete, aké CPC nastaviť.
  • Vaša konkurencia nebiduje na produktovej karte.
  • Chcete bidovať vybrané produkty, ale nechcete míňať viac, než je nutné. To sa vám môže stať napríklad pri sezónnom tovare v mesiacoch, keď oň zákazníci nemajú veľký záujem.

Na obrázku vidíte, kde voľbu nájdete. Potom stratégii nastavíte automatické zapnutie a vypnutie či rozpočet a uložíte.

biddování minimem kategorie
Voľba Bidovania minimom kategórie v detaile Stratégia.

Spoznajte nové možnosti filtrovania

Chcete kombinovať viac filtrov naraz? Na stránke Produkty odteraz nájdete v pokročilom vyhľadávaní záložku Všetko. Tá vám prehľadne zobrazí všetky možnosti výberov na jednom mieste. Nemusíte tak preklikávať každú skupinu zvlášť.

bidding fox
Záložka Všetko v rozšírenom vyhľadávaní.

Máte vo svojom feede sortiment s viacerými variantami? Potom využijete nový checkbox, vďaka ktorému si tieto produkty môžete vyfiltrovať. Zoraďte si ich podľa názvu a skontrolujte, či ich máte dobre spárované a neutiekla vám nejaká varianta do inej produktovej karty.

bidding fox
Checkbox Produkty s viacerými variantami v záložke Feed.

Ďalšie vychytávky Lišiaka

Grafy výkonu sú po novom oveľa prehľadnejšie. V aplikácii môžete zobraziť alebo skryť vybrané stratégie a zamerať sa len na to, čo potrebujete. Takisto v Nastavení upozornení vás už nebudú mýliť hlášky, ktoré sa netýkajú vášho projektu. Uvidíte iba tie relevantné.

bidding fox a grafy výkonu
Grafy výkonu stratégií.

Na našej aplikácii neustále pracujeme a veríme, že vylepšenia oceníte. Ak vám v nej chýba akákoľvek funkcia, ozvite sa nám. Vyskúšajte aj náš bezplatný online nástroj Bidding Audit a zistite, v akom stave je vaša ponuka vo vyhľadávači. Pre ďalšie novinky sledujte náš blog.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Lišiaci na ShopCampe
Tento rok sme boli partnerom e-commerce konferencie ShopCamp. Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť akcie, na ktorej sa stretávajú e-shopari a odborníci z celej republiky. ShopCamp sa tento rok konal 2...
Augustové lišiacke novinky
Letné prázdniny sú na konci a nastal čas spísať dôležité e-commerce udalosti za mesiac august. V lišiackej dielni sme pre vás pripravili zaujímavý obsah, ktorého súčasťou bol napríklad rozhovor o...
Prečo je Mergado Keychain potrebný pre správne fungovanie Bidding Foxu
Viete, aké kroky je potrebné urobiť, než zapnete našu aplikáciu? Vďaka Mergado Keychain stiahne náš Lišiak z porovnávačov potrebné dáta a pripraví pre vás štatistiky a analytiku. Pozrite sa, k čomu...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.