Nachádzate sa tu

Júlové lišiacke novinky

V uplynulom mesiaci získal Lišiak veľa vylepšení. Odteraz môžete kombinovať viac filtrov naraz i bidovať minimom kategórie na jedno kliknutie. Spísali sme, ako vám Bidding Fox Elements pomôže s hromadným párovaním a v Pricing Foxe sme pre vás pripravili viacdielny seriál o filtrovaní produktov. Pre viac detailov čítajte ďalej.

S čím vám pomôže Lišiak a Bidding Fox Elements

V release Bidding Foxu sme sa zamerali nielen na kombinovanie viacerých filtrov naraz, ale aj na celkovú prehľadnosť aplikácie.

filtrování v Bidding Fox
Záložka Všetko v Bidding Foxu.

Tiež sme vám poradili, ako hromadne spárovať produkty zo svojho feedu vďaka Bidding Fox Elements na pár kliknutí bez nutnosti niečo zadávať ručne.

Vytvorili sme pre vás makro Hromadné párovanie podľa návrhu, ktoré za vás automaticky vytvorí výber i pravidlá.

Ako pracovať s Pricing Foxom

Chceme, aby bola pre vás naša aplikácia zrozumiteľnejšia a prehľadnejšia. Preto sme vytvorili seriál zameraný na filtrovanie v Pricing Foxe. Prvý diel vám ukáže, na čo filtre slúžia a ako využijete Rýchle hľadanie. Ďalej pokračujeme videom, v ktorom vám predstavujeme možnosti rozšíreného vyhľadávania.

Ak neviete, ako zoradiť pravidlá tak, aby vám automatická cenotvorba fungovala bez problémov, tento článok je presne pre vás. Na praktických príkladoch si ukážeme, ako Líška funguje.

Ste noví na porovnávačoch tovaru a chcete vedieť, akým začiatočníckym chybám sa vyvarovať? Alebo vás zaujíma automatická cenotvorba a jej výhody? Prihláste sa na niektoré z našich školení, kde vám všetko podrobne vysvetlíme.

Novinky zo porovnávačov tovaru Heureka a Zboží.cz

Zboží.cz a Zoznam sa spojili do Seznam nákupov. Ich prvou novinkou je zobrazovanie ponúk zo Zboží.cz vo výsledkoch vyhľadávania na Seznamu. V článku sme vám spísali, ako v Bidding Foxe nastaviť MAX_CPC_SEARCH a na čo si dávať pozor. Ako každý mesiac Heureka aj Zboží.cz predstavili kategórie a plánované content zmeny v mesiaci júli.

Čo sa deje na trhu zásielkových služieb

Kúpou spoločnosti ReMax Courier Service posilnila Zásielkovňa svoju pozíciu na trhu doručovacích služieb. Lockers.ai od Balíkobotu poskytuje po novom zdieľanú kapacitu samoobslužných boxov. Reaguje tak na zvýšený záujem o túto formu doručovania zásielok.

 

To je z júlových noviniek všetko. Budeme sa tešiť zase za mesiac. Medzitým sledujte náš blog, kde pravidelne zverejňujeme novinky, návody a tipy.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Sprievodca biddingom
Vlastníte e-shop a hľadáte cesty, ako viac zviditeľniť svoje produkty? Jednou z možností je inzercia na vyhľadávačoch tovaru. Pripravili sme pre vás sprievodcu, ktorý vám osvetlí všetky potrebné...
Lišiacký rok 2021
Blíži sa koniec decembra, preto by sme sa chceli obzrieť späť a zrekapitulovať posledných dvanásť mesiacov. Uplynulý rok bol naozaj jazda. Do Bidding Foxu sme pridali množstvo nových vychytávok a...
Novembrové novinky v Bidding Foxe
Vianoce sú za dverami a určite máte plné ruky práce. Aby sme vám trochu odľahčili, spísali sme niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu s optimálnym nastavením ponuky. Potrebujete jednoducho načasovať...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.