Nachádzate sa tu

Júlové lišiacke novinky

V uplynulom mesiaci získal Lišiak veľa vylepšení. Odteraz môžete kombinovať viac filtrov naraz i bidovať minimom kategórie na jedno kliknutie. Spísali sme, ako vám Bidding Fox Elements pomôže s hromadným párovaním a v Pricing Foxe sme pre vás pripravili viacdielny seriál o filtrovaní produktov. Pre viac detailov čítajte ďalej.

S čím vám pomôže Lišiak a Bidding Fox Elements

V release Bidding Foxu sme sa zamerali nielen na kombinovanie viacerých filtrov naraz, ale aj na celkovú prehľadnosť aplikácie.

filtrování v Bidding Fox
Záložka Všetko v Bidding Foxu.

Tiež sme vám poradili, ako hromadne spárovať produkty zo svojho feedu vďaka Bidding Fox Elements na pár kliknutí bez nutnosti niečo zadávať ručne.

Vytvorili sme pre vás makro Hromadné párovanie podľa návrhu, ktoré za vás automaticky vytvorí výber i pravidlá.

Ako pracovať s Pricing Foxom

Chceme, aby bola pre vás naša aplikácia zrozumiteľnejšia a prehľadnejšia. Preto sme vytvorili seriál zameraný na filtrovanie v Pricing Foxe. Prvý diel vám ukáže, na čo filtre slúžia a ako využijete Rýchle hľadanie. Ďalej pokračujeme videom, v ktorom vám predstavujeme možnosti rozšíreného vyhľadávania.

Ak neviete, ako zoradiť pravidlá tak, aby vám automatická cenotvorba fungovala bez problémov, tento článok je presne pre vás. Na praktických príkladoch si ukážeme, ako Líška funguje.

Ste noví na porovnávačoch tovaru a chcete vedieť, akým začiatočníckym chybám sa vyvarovať? Alebo vás zaujíma automatická cenotvorba a jej výhody? Prihláste sa na niektoré z našich školení, kde vám všetko podrobne vysvetlíme.

Novinky zo porovnávačov tovaru Heureka a Zboží.cz

Zboží.cz a Zoznam sa spojili do Seznam nákupov. Ich prvou novinkou je zobrazovanie ponúk zo Zboží.cz vo výsledkoch vyhľadávania na Seznamu. V článku sme vám spísali, ako v Bidding Foxe nastaviť MAX_CPC_SEARCH a na čo si dávať pozor. Ako každý mesiac Heureka aj Zboží.cz predstavili kategórie a plánované content zmeny v mesiaci júli.

Čo sa deje na trhu zásielkových služieb

Kúpou spoločnosti ReMax Courier Service posilnila Zásielkovňa svoju pozíciu na trhu doručovacích služieb. Lockers.ai od Balíkobotu poskytuje po novom zdieľanú kapacitu samoobslužných boxov. Reaguje tak na zvýšený záujem o túto formu doručovania zásielok.

 

To je z júlových noviniek všetko. Budeme sa tešiť zase za mesiac. Medzitým sledujte náš blog, kde pravidelne zverejňujeme novinky, návody a tipy.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Novinka Fox Data+
Vytvárate si prehľady o vývoji sortimentu svojho e-shopu častým preklikávaním z jednej stránky na druhú? Všetko robíte ručne a trvá vám to zbytočne dlho? Máme pre vás pohodlný spôsob, ako dáta sledovať automatizovane a z jedného miesta. Predstavujeme novú aplikáciu Fox Data+, ktorá informácie o vývoji vášho tovaru dostane do prehľadných grafov. Pozrime sa na ňu bližšie.
Rozhovor Decathlon
Chcete načerpať inšpiráciu pre prácu s našou aplikáciou a tvorbou stratégií? Na dnešný rozhovor sme oslovili Decathlon, poprednú firmu na trhu športového vybavenia. Na otázky nám odpovedal online marketing špecialista Ing. Jan Nový. Začítajte sa do rozhovoru a získajte know-how, ktoré využijete aj pre svoj e-shop.
Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.