Nachádzate sa tu

Dostaňte sa do výsledkov Seznam vyhľadávania

Zboží.cz rozšírilo možnosti svojej inzercie. Ponuky sa odteraz automaticky zobrazujú aj vo vyhľadávaní na Seznamu. Na nasledujúcich riadkoch si zhrnieme, ako vám Bidding Fox pomôže.

Rozšírenie možností zobrazovania ponúk na Zboží.cz

Táto zmena môže ovplyvniť výkon kampaní vo Výsledkoch hľadania. Ako sa ale riadi relevantnosť zobrazovania a radenia? Volí sa na základe MAX_CPC_SEARCH z vášho feedu. Ak ste s týmto elementom doteraz nepracovali, čítajte ďalej.

inzerce v seznam vyhledávání
Inzercia v Seznam vyhľadávaní.
Zboží.cz chce zjednodušovať a zprehľadňovať inzerciu v rámci Seznam nákupov. Inzerenti tak budú v budúcnosti obsluhovať celú svoju ponuku cez jednu platformu.

Chcete, aby bola vaša ponuka viac vidieť? Nastavte si maximálnu cenu za preklik, ktorú Zboží.cz rozlišuje pre:

  • detail produktu,
  • a vyhľadávanie:
    • naprieč celým porovnávačom,
    • v kategórii, do ktorej produkt spadá,
    • a na Seznamu.

Nastavenie v Bidding Foxe

Bidding môžete nastaviť buď priamo v administrácii porovnávača alebo vo vašom feede, ktorý do neho posielate. Úpravy feedu vykonáte vďaka našej aplikácii Bidding Fox.
Pre MAX_CPC_SEARCH zadáte koeficient, ktorým sa vynásobí vypočítané CPC pre ponuky v produktovej karte. Výsledok sa potom vygeneruje do príslušného elementu. Ak zabudnete koeficient vyplniť, Lišiak bude automaticky počítať s defaultne nastaveným koeficientom 1.

strategie v Bidding Foxu
Nastavenie ceny za preklik v stratégii.
V prípade, že nechcete element generovať, necháte koeficient prázdny.

To môžete kombinovať s nastavením rozpočtov alebo automatickým zapnutím a vypnutím. Po aplikovaní stratégií sledujte výkon vašej inzercie pomocou štatistík v Prehľade. Budete mať prehľad o preklikoch, objednávkach, obrate i ďalších.

Statistiky v Bidding Foxu.
Štatistiky v Bidding Foxe.

V tomto článku sme si ukázali, ako vám Lišiak pomôže pri nastavení maximálnych cien za preklik. Pre ďalšie tipy zo sveta biddingu sledujte náš blog.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Lišiaci na ShopCampe
Tento rok sme boli partnerom e-commerce konferencie ShopCamp. Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť akcie, na ktorej sa stretávajú e-shopari a odborníci z celej republiky. ShopCamp sa tento rok konal 2...
Augustové lišiacke novinky
Letné prázdniny sú na konci a nastal čas spísať dôležité e-commerce udalosti za mesiac august. V lišiackej dielni sme pre vás pripravili zaujímavý obsah, ktorého súčasťou bol napríklad rozhovor o...
Prečo je Mergado Keychain potrebný pre správne fungovanie Bidding Foxu
Viete, aké kroky je potrebné urobiť, než zapnete našu aplikáciu? Vďaka Mergado Keychain stiahne náš Lišiak z porovnávačov potrebné dáta a pripraví pre vás štatistiky a analytiku. Pozrite sa, k čomu...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.