Nachádzate sa tu

Októbrové novinky v Bidding Foxe, Pricing Foxe a vo svete porovnávačov

Uplynulý mesiac mal náš tím plné ruky práce na novinkách o ktoré sa s vami chceme podeliť. Pripravili sme pre vás rozhovor o biddingu aj podcast o cenotvorbe, v ktorom si prídu na svoje začiatočníci aj pokročilí. V Pricing Foxe odteraz nájdete úplne novú stránku Konkurencia, ktorá vám pomôže s analýzou e-shopov na rovnakých produktových kartách. Pre viac podrobností čítajte ďalej.

Prečítajte si rozhovor o biddingu a spoznajte nové vylepšenia Bidding Foxu

Premýšľate nad biddingom a hľadáte zdroj informácií? Prečítajte si náš rozhovor s Ondrom Vodehnalom, spoluzakladateľom marketingovej agentúry FILIPES MEDIA s.r.o.. Pobavili sme sa o základoch biddingu, ktoré sa budú hodiť každému začiatočníkovi. Dozviete sa, čo je bidding, aké sú jeho výhody aj aké sú trendy v tomto odbore.

Aby bolo biddovanie s našou aplikáciou pohodlnejšie, vylepšili sme ju o niekoľko nových funkcií. Pod drobnohľad sme si tentokrát vzali exporty týkajúce sa konkurencie a ich produktov. Sú konfigurovateľné a vy si tak môžete zvoliť, aké informácie budú obsahovať. Pri sledovaní projektu a stratégií si zvolíte zdroj, pre ktorý chcete dáta strážiť a taktiež si vyberiete z viacerých metrík ako doteraz.

Výber metrík pri sledovaní projektu a stratégií v Bidding Foxe.

Na podpore sa nás občas pýtate, ako nastaviť aplikáciu tak, aby sa dáta sťahovali správne. Preto sme vám spísali najčastejšie problémy s párovaním dát a ich riešenia.

Ďalší článok na blogu sa venuje prednostiam Bidding Auditu. Túto novinku sme vám predstavili pred pol rokom. Je komplexný a dáva inzerentom veľa informácií o ich ponuke na porovnávačoch. Upozorní vás napríklad na položky, ktoré je potrebné ihneď opraviť a poskytne nápady na vylepšenie inzercie. Pokiaľ ste nástroj ešte nevyskúšali a zaujíma vás viac, prečítajte si článok.

Príklady detekcií Bidding Auditu.

Vyskúšajte novú stránku Konkurencia v Pricing Foxe a vypočujte si podcast o automatickej cenotvorbe

V Pricing Foxe sa posledné týždne makalo na veľkom release. Odteraz vám Líška dobre poslúži pri analýze e-shopov inzerujúcich na rovnakých produktových kartách. Nemusíte tak hľadať žiadneho externého pomocníka a máte všetko v jednej aplikácii. Vo videu sme vám predstavili úplne novú stránku Konkurencia. Získate detailný prehľad o svojich konkurentoch: či majú Overené zákazníkmi, Heureka košík, aké dostávajú hodnotenia od zákazníkov a mnoho ďalšieho.

Detailné informácie o produktoch konkurentov nájdete na stránke Produkty. Porovnajte svoju ponuku s konkurenčnou alebo vyhľadajte presne to, čo vás o ich inzercii zaujíma. Zistite, na akej pozícii v biddingu alebo podľa ceny sa ich sortiment nachádza, v akej kategórií alebo akého výrobcu obsahuje.

Karta Konkurencia v rozšírenom vyhľadávaní.

Súčasťou nástroja je aj Diagnostika. Zaujíma vás, na čo táto stránka slúži alebo ako s ňou správne pracovať? Prečítajte si článok, v ktorom sa dozviete, čo Diagnostika ponúka a aké detekcie nájdete na prvej karte Problémy.

Minulý mesiac ste si mohli vypočuť prvé diely nášho podcastu o cenotvorbe. Zameriavame sa v ňom na odporúčania pre začiatočníkov, ale pridávame aj tipy pre ostrieľaných inzerentov. V prvom diele sa venujeme základom i výhodám automatického pricingu a odporúčaniam do začiatku. V druhom diele sa dozviete, aké procesy a analýzy by mala mať vaša firma zmäknuté, než sa do pricingu pustí. Už teraz pripravujeme ďalšie diely, v ktorých vás napríklad podrobne zoznámime s našou aplikáciou Pricing Fox.

Buďte  v obraze na porovnávačoch

Inzerentom na Heureke sa bude hodiť článok o spustených kategóriách a plánovaných content zmenách v mesiaci október. Na Zboží.cz nájdete pre tento mesiac taktiež vypísané nové kategórie a parametre. A keďže sa vianočná sezóna blíži míľovými krokmi, prichádzajú aj zmeny v cenách preklikov:

Odporúčame si preto skontrolovať nastavenie vašich kampaní, nech vás neprekvapí prečerpanie kreditu alebo podobné nepríjemnosti.

Ste nováčikmi a premýšľate, aký porovnávač tovaru pre svoju inzerciu zvoliť? Potom vám pomôže článok od Mergada. Nájdete v ňom zhrnutie, aké porovnávače ponúka český trh a aké sú ich benefity. Pokiaľ vás láka expanzia do zahraničia, poradíme vám ako napojiť svoj feed na marketplace Kaufland.de.

 

Októbrový mesiac bol skutočne nabitý. Ak vám unikol rozhovor o biddingu alebo podcast o cenotvorbe, pozrite sa na ne teraz. Alebo rovno prejdite do našich aplikácií a vyskúšajte nové funkcie. Budeme radi, keď nám dáte vedieť, ako sa vám s Pricing Foxom aj Bidding Foxom pracuje.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Pripravte svoju inzerciu na vianočnú sezónu pomocou Bidding Fox Elements
Chcete vyťažiť zo svojej ponuky na porovnávačoch maximum? Bidding Fox Elements vás vyzbrojí zoznamom vašich najžiadanejších produktov alebo darčekov konkurencie. Je taktiež šikovným pomocníkom v...
Ručný bidding v Bidding Foxe
Chcete sa rýchlo dostať na prvú pozíciu v biddingu? Potom sa vám môže hodiť možnosť manuálnej úpravy CPC. V článku si zhrnieme, v akých prípadoch ručný bidding využijete a ako ho nastavíte. Kedy...
Októbrové novinky v Bidding Foxe, Pricing Foxe a vo svete porovnávačov
Uplynulý mesiac mal náš tím plné ruky práce na novinkách o ktoré sa s vami chceme podeliť. Pripravili sme pre vás rozhovor o biddingu aj podcast o cenotvorbe, v ktorom si prídu na svoje začiatočníci...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.