Nachádzate sa tu

Januárové lišiacke novinky

Čas letí a my máme za sebou prvý mesiac roku 2021. Zhrnuli sme pre vás všetky dôležité a zaujímavé informácie na kopu tak, ako ste zvyknutí. Aktuality z lišiackej nory, tipy na expanziu do zahraničia s Mergadom alebo novinky v logistike. Pozrime sa spoločne na to.

V Bidding Foxe releasujeme, píšeme a natáčame

Predošlý rok bol plný napätia, pre nás však aj napriek tomu príjemný a úspešný. Zhrnuli sme ho do päťminútového videa. Na blogu sme vám poradili, ako pridať do svojho feedu ITEM_ID v prípade, že nie je jeho súčasťou. A v priebehu mesiaca sme stihli tiež dva releasy, zamerané na lepšiu prehľadnosť aplikácie, ďalšie možnosti vo filtrovaní produktov a menšie zmeny v nastavovaní stratégie.

 

Naplánujte si presný čas cenotvorby s Pricing Foxom

Nástroj Pricing Fox má za sebou niekoľko mesiacov fungovania, no za tak krátky čas ušiel poriadny kus cesty. Prečítajte si, aké výzvy ho stretli v predošlom rokuNaplánujte cenotvorbu na minútu presne –⁠ vďaka novej funkcii môžete Líške nadiktovať nielen to, ako má meniť ceny, ale aj kedy. Okrem toho v poslednom release pribudla história cenotvorby, v rámci ktorej máte v grafoch prehľadne zobrazené zmeny cenotvorby v čase.

S Mergadom na exkurziu do Maďarska a Nemecka

Po dobytí Českej republiky či Slovenska je na čase posunúť sa ďalej. V prípade, že premýšľate nad expanziou do Maďarska, vám pomôžu články na blogu Mergada. Spoznajte napríklad Árukereső –⁠ jednotku medzi maďarskými porovnávačmi a venujte pozornosť aj Árgép, ktorý je jedným z najnavštevovanejších. Zistite, ako získať ocenenie Kvalitný obchod. A ak vám Maďarsko nestačí, zabodujte na nemeckom e-commerce trhu.

Využívate pre svoj e-shop platformu WooCommerce? V nových videonávodoch sa dozviete, ako nastaviť známe služby pre svoj e-shop prostredníctvom Mergado Packu.

Novinky na Heureke a Zboží.cz

Heureka spúšťa doplnkový predaj, predstavila najvyhľadávanejšie výrazy za rok 2020 v ČR a SR a tradične spustené kategórie a plánované content zmeny. Od 11. januára 2021 sa vracia k pôvodnej dobe zasielania dotazníkov –⁠ na 10 dní od vytvorenia objednávky.

Zboží informuje o nových kategóriách a parametroch platných od januára 2021 a od 1. februára upravuje minimálnu cenu za preklik.

Zásielkovňa informuje o zmenách pre slovenské e-shopy

Zásielkovňa ukončila k 31. januáru spoluprácu s Českou poštou. Dôvodom bola dlhodobá nespokojnosť s kvalitou služieb a neustále jednostranné zvyšovanie cien. Odprezentovala tiež zmeny v doručovaní do zahraničia, zmeny spojené s BREXITom a aktualizovala informácie pre e-shopy a výdajné miesta týkajúce sa pandémie Covid-19.

Nenechajte si ujsť bezplatné online podujatie, ktoré organizuje 4. 2. 2021 o 14 hod. Bude informovať o nadchádzajúcich zmenách pre slovenské e-shopy, platných od 1. 7. 2021.

 

Naše lišiacke novinky sú na konci. Nezabudnite aj naďalej sledovať náš blog, kde vás neúnavne zásobujeme novým obsahom –⁠ či už formou článkov alebo videí. A o mesiac sa opäť vidíme pri ďalšom vydaní Bidding Fox News.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Release 7.15.0
Využite možnosti nastavenia MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktov a majte prehľad o štatistikách z vyhľadávania na Zboží.cz. Tento úkon využijú odborníci aj začiatočníci v inzercii na druhom najpopulárnejšom porovnávači v Českej republike. V novom release sme okrem tejto vychytávky predstavili aj niekoľko ďalších. Prečítajte si, v čom vám budú užitočné.
Biddovanie minimom
Používate Bidding Fox, máte nastavenú stratégiu a aj tak v produktoch vidíte nižšiu cenu za preklik ako ste čakali? V dnešnom článku si predstavíme niekoľko možností, kedy aplikácia bidduje minimom kategórie. Vysvetlíme si, v akých prípadoch k tomu dochádza, kde zistíte skutočnú cenu za preklik a kedy sa vám biddovanie minimom bude hodiť.
Exporty v Bidding Foxe
V tomto článku vám predstavíme jednotlivé typy exportov. Záleží len na vás, aké informácie sú vo vašom prípade dôležité a čo chcete pravidelne sledovať. Všetko si nastavíte podľa svojich predstáv. Exporty využijete na prácu s dátami, pri reportingu, ale aj na prezentáciu výsledkov svojim klientom.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.