Nachádzate sa tu

Januárové lišiacke novinky

Čas letí a my máme za sebou prvý mesiac roku 2021. Zhrnuli sme pre vás všetky dôležité a zaujímavé informácie na kopu tak, ako ste zvyknutí. Aktuality z lišiackej nory, tipy na expanziu do zahraničia s Mergadom alebo novinky v logistike. Pozrime sa spoločne na to.

V Bidding Foxe releasujeme, píšeme a natáčame

Predošlý rok bol plný napätia, pre nás však aj napriek tomu príjemný a úspešný. Zhrnuli sme ho do päťminútového videa. Na blogu sme vám poradili, ako pridať do svojho feedu ITEM_ID v prípade, že nie je jeho súčasťou. A v priebehu mesiaca sme stihli tiež dva releasy, zamerané na lepšiu prehľadnosť aplikácie, ďalšie možnosti vo filtrovaní produktov a menšie zmeny v nastavovaní stratégie.

 

Naplánujte si presný čas cenotvorby s Pricing Foxom

Nástroj Pricing Fox má za sebou niekoľko mesiacov fungovania, no za tak krátky čas ušiel poriadny kus cesty. Prečítajte si, aké výzvy ho stretli v predošlom rokuNaplánujte cenotvorbu na minútu presne –⁠ vďaka novej funkcii môžete Líške nadiktovať nielen to, ako má meniť ceny, ale aj kedy. Okrem toho v poslednom release pribudla história cenotvorby, v rámci ktorej máte v grafoch prehľadne zobrazené zmeny cenotvorby v čase.

S Mergadom na exkurziu do Maďarska a Nemecka

Po dobytí Českej republiky či Slovenska je na čase posunúť sa ďalej. V prípade, že premýšľate nad expanziou do Maďarska, vám pomôžu články na blogu Mergada. Spoznajte napríklad Árukereső –⁠ jednotku medzi maďarskými porovnávačmi a venujte pozornosť aj Árgép, ktorý je jedným z najnavštevovanejších. Zistite, ako získať ocenenie Kvalitný obchod. A ak vám Maďarsko nestačí, zabodujte na nemeckom e-commerce trhu.

Využívate pre svoj e-shop platformu WooCommerce? V nových videonávodoch sa dozviete, ako nastaviť známe služby pre svoj e-shop prostredníctvom Mergado Packu.

Novinky na Heureke a Zboží.cz

Heureka spúšťa doplnkový predaj, predstavila najvyhľadávanejšie výrazy za rok 2020 v ČR a SR a tradične spustené kategórie a plánované content zmeny. Od 11. januára 2021 sa vracia k pôvodnej dobe zasielania dotazníkov –⁠ na 10 dní od vytvorenia objednávky.

Zboží informuje o nových kategóriách a parametroch platných od januára 2021 a od 1. februára upravuje minimálnu cenu za preklik.

Zásielkovňa informuje o zmenách pre slovenské e-shopy

Zásielkovňa ukončila k 31. januáru spoluprácu s Českou poštou. Dôvodom bola dlhodobá nespokojnosť s kvalitou služieb a neustále jednostranné zvyšovanie cien. Odprezentovala tiež zmeny v doručovaní do zahraničia, zmeny spojené s BREXITom a aktualizovala informácie pre e-shopy a výdajné miesta týkajúce sa pandémie Covid-19.

Nenechajte si ujsť bezplatné online podujatie, ktoré organizuje 4. 2. 2021 o 14 hod. Bude informovať o nadchádzajúcich zmenách pre slovenské e-shopy, platných od 1. 7. 2021.

 

Naše lišiacke novinky sú na konci. Nezabudnite aj naďalej sledovať náš blog, kde vás neúnavne zásobujeme novým obsahom –⁠ či už formou článkov alebo videí. A o mesiac sa opäť vidíme pri ďalšom vydaní Bidding Fox News.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Rozhovor o biddingu
Vianočná sezóna sa nezadržateľne blíži a e-shopy začínajú bojovať o pozornosť svojich zákazníkov. Bidding je jednou z variánt, vďaka ktorej môžu svoje produkty na porovnávačoch tovaru viac...
Bidding Audit
Je to skoro pol roka, čo sme vám predstavili novinku Bidding Audit. Vďaka tomuto nástroju zanalyzujete svoju inzerciu na porovnávačoch tovaru a zistíte, kde sú jej slabé miesta. Odhalí napríklad...
Septembrové novinky v Bidding Foxe, Pricing Foxe a vo svete porovnávačov
Uplynulý mesiac bol naozaj nabitý. V Pricing Foxe sme pre vás spoločne s Ondrejom Hamouzom pripravili prvú prípadovú štúdiu, z ktorej máme veľkú radosť. Priblíži vám využitie Líšky na monitoring...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.