Nachádzate sa tu

Januárové lišiacke novinky

Čas letí a my máme za sebou prvý mesiac roku 2021. Zhrnuli sme pre vás všetky dôležité a zaujímavé informácie na kopu tak, ako ste zvyknutí. Aktuality z lišiackej nory, tipy na expanziu do zahraničia s Mergadom alebo novinky v logistike. Pozrime sa spoločne na to.

V Bidding Foxe releasujeme, píšeme a natáčame

Predošlý rok bol plný napätia, pre nás však aj napriek tomu príjemný a úspešný. Zhrnuli sme ho do päťminútového videa. Na blogu sme vám poradili, ako pridať do svojho feedu ITEM_ID v prípade, že nie je jeho súčasťou. A v priebehu mesiaca sme stihli tiež dva releasy, zamerané na lepšiu prehľadnosť aplikácie, ďalšie možnosti vo filtrovaní produktov a menšie zmeny v nastavovaní stratégie.

 

Naplánujte si presný čas cenotvorby s Pricing Foxom

Nástroj Pricing Fox má za sebou niekoľko mesiacov fungovania, no za tak krátky čas ušiel poriadny kus cesty. Prečítajte si, aké výzvy ho stretli v predošlom rokuNaplánujte cenotvorbu na minútu presne –⁠ vďaka novej funkcii môžete Líške nadiktovať nielen to, ako má meniť ceny, ale aj kedy. Okrem toho v poslednom release pribudla história cenotvorby, v rámci ktorej máte v grafoch prehľadne zobrazené zmeny cenotvorby v čase.

S Mergadom na exkurziu do Maďarska a Nemecka

Po dobytí Českej republiky či Slovenska je na čase posunúť sa ďalej. V prípade, že premýšľate nad expanziou do Maďarska, vám pomôžu články na blogu Mergada. Spoznajte napríklad Árukereső –⁠ jednotku medzi maďarskými porovnávačmi a venujte pozornosť aj Árgép, ktorý je jedným z najnavštevovanejších. Zistite, ako získať ocenenie Kvalitný obchod. A ak vám Maďarsko nestačí, zabodujte na nemeckom e-commerce trhu.

Využívate pre svoj e-shop platformu WooCommerce? V nových videonávodoch sa dozviete, ako nastaviť známe služby pre svoj e-shop prostredníctvom Mergado Packu.

Novinky na Heureke a Zboží.cz

Heureka spúšťa doplnkový predaj, predstavila najvyhľadávanejšie výrazy za rok 2020 v ČR a SR a tradične spustené kategórie a plánované content zmeny. Od 11. januára 2021 sa vracia k pôvodnej dobe zasielania dotazníkov –⁠ na 10 dní od vytvorenia objednávky.

Zboží informuje o nových kategóriách a parametroch platných od januára 2021 a od 1. februára upravuje minimálnu cenu za preklik.

Zásielkovňa informuje o zmenách pre slovenské e-shopy

Zásielkovňa ukončila k 31. januáru spoluprácu s Českou poštou. Dôvodom bola dlhodobá nespokojnosť s kvalitou služieb a neustále jednostranné zvyšovanie cien. Odprezentovala tiež zmeny v doručovaní do zahraničia, zmeny spojené s BREXITom a aktualizovala informácie pre e-shopy a výdajné miesta týkajúce sa pandémie Covid-19.

Nenechajte si ujsť bezplatné online podujatie, ktoré organizuje 4. 2. 2021 o 14 hod. Bude informovať o nadchádzajúcich zmenách pre slovenské e-shopy, platných od 1. 7. 2021.

 

Naše lišiacke novinky sú na konci. Nezabudnite aj naďalej sledovať náš blog, kde vás neúnavne zásobujeme novým obsahom –⁠ či už formou článkov alebo videí. A o mesiac sa opäť vidíme pri ďalšom vydaní Bidding Fox News.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Rozhovor Decathlon
Chcete načerpať inšpiráciu pre prácu s našou aplikáciou a tvorbou stratégií? Na dnešný rozhovor sme oslovili Decathlon, poprednú firmu na trhu športového vybavenia. Na otázky nám odpovedal online marketing špecialista Ing. Jan Nový. Začítajte sa do rozhovoru a získajte know-how, ktoré využijete aj pre svoj e-shop.
Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.
Biddovanie pomocou Bidding Fox Elements
Ako efektívne využijete dáta zo Sortiment reportu a akým spôsobom ich môžete spracovať pomocou Mergada a Bidding Fox Elements? Na to si posvietime v návode od Petra Janouška, online marketing...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.