Nachádzate sa tu

Júlové lišiacke novinky

S Lišiakom si vytvoríte vlastné metriky. Pricing Fox si prepojíte s e-shopovou platformou Webareal a v diagnostike nájdete niekoľko nových detekcií. Heureka predstavila nové tagy a odštartovala sériu webinárov. Čítajte ďalej a zhrňte si s nami udalosti za uplynulý mesiac tak, ako ste zvyknutí.

Nastavte si v Bidding Foxe metriky na to, čo vás zaujíma

Náš Lišiak obsahuje Diagnostiku, ktorá vás upozorní na problémy vo vašom feede. Ak vám v nej ale chýba niečo, čo chcete pravidelne kontrolovať, môžete si vytvoriť vlastnú. Spísali sme vám prehľadný návod, ako si metriku nastaviť. Release Bidding Fox Elements vám pomôže s monitoringom nákladov a predajov aj sledovaním hodnotenia produktov vďaka novým elementom.

vlastní diagnostika v Bidding Foxu
Nastavenie vlastnej diagnostiky v Bidding Foxu.

Pricing Fox ponúka nové funkcie aj prepojenie s ďalšou e-shopovou platformou

Líška predstavila ďalší release – v diagnostike vás teraz upozorní, ak konkurent výrazne zľaví alebo zdraží. Zároveň kontroluje, aby ste sa nedostali pod vaše náklady. Prečítajte si súhrn nových funkcií. Taktiež s našou aplikáciou prepojíte v poradí už ôsme e-shopové riešenie Webareal. Viac sa dozviete v tomto článku.

diagnostika
Nová diagnostika v Pricing Foxu.

Na začiatku septembra prebehne ShopCamp s hromadou zaujímavých prednášok. Za tím lišiaků sa môžete tešiť na Jirku a Dominiku, pripravili si pre vás tieto témy:

Nájdite si ich v zozname prednášajúcich a dajte im svoj hlas.

Zmeny na porovnávačoch tovaru – Heureka a Zboží.cz

Heureka predstavila nové tagy a upravila terajšie. EXTENDED WARRANTY sa týka predĺženej záruky a SPECIAL SERVICE využijete napríklad pre zápis informácií spojených s inštaláciou zdarma. Na tomto vyhľadávači pribudli tiež noví dopravci.

Tí z vás, ktorí sa radi vzdelávajú a chcú načerpať know-how priamo od Heureky, môžu využiť ponuku webinárov. Ako každý mesiac Heureka spísala spustené kategórie a plánované content zmeny, Zboží.cz ich predstavilo tu.

Ak vás zaujíma viac noviniek zo strany porovnávačov, prečítajte si článok na blogu Mergada.

Ďalšie novinky v e-commerce

Ak si neviete rady s kampaňmi v Google Nákupoch, pomôže vám nový CSS program Kvinono od agentúry Besteto. Alebo chcete radšej vedieť, ako si udržiavať aktuálne dáta na e-shopovej platforme Shoptet? Prečítajte si rady na blogu Mergada. ShopCampu sa zúčastní kolegovia z Mergada aj z Feed Image Editora. Pozrite sa na ich prednášky a v prípade záujmu hlasujte na odkazoch.

Od 1. 7. dôjde k zmene pravidiel DPH pre cezhraničné transakcie. Ak sa vás táto zmena týka, prejdite na blog Zásilkovne a zistite viac.

 

Zhrnuli sme vám nielen novinky v našich aplikáciách ale aj zmeny na vyhľadávačoch tovaru za uplynulý mesiac. Chcete byť v biddingu stále v obraze? Sledujte náš blog a sociálne siete.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Release 7.15.0
Využite možnosti nastavenia MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktov a majte prehľad o štatistikách z vyhľadávania na Zboží.cz. Tento úkon využijú odborníci aj začiatočníci v inzercii na druhom najpopulárnejšom porovnávači v Českej republike. V novom release sme okrem tejto vychytávky predstavili aj niekoľko ďalších. Prečítajte si, v čom vám budú užitočné.
Biddovanie minimom
Používate Bidding Fox, máte nastavenú stratégiu a aj tak v produktoch vidíte nižšiu cenu za preklik ako ste čakali? V dnešnom článku si predstavíme niekoľko možností, kedy aplikácia bidduje minimom kategórie. Vysvetlíme si, v akých prípadoch k tomu dochádza, kde zistíte skutočnú cenu za preklik a kedy sa vám biddovanie minimom bude hodiť.
Exporty v Bidding Foxe
V tomto článku vám predstavíme jednotlivé typy exportov. Záleží len na vás, aké informácie sú vo vašom prípade dôležité a čo chcete pravidelne sledovať. Všetko si nastavíte podľa svojich predstáv. Exporty využijete na prácu s dátami, pri reportingu, ale aj na prezentáciu výsledkov svojim klientom.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.