Nachádzate sa tu

Júlové lišiacke novinky

S Lišiakom si vytvoríte vlastné metriky. Pricing Fox si prepojíte s e-shopovou platformou Webareal a v diagnostike nájdete niekoľko nových detekcií. Heureka predstavila nové tagy a odštartovala sériu webinárov. Čítajte ďalej a zhrňte si s nami udalosti za uplynulý mesiac tak, ako ste zvyknutí.

Nastavte si v Bidding Foxe metriky na to, čo vás zaujíma

Náš Lišiak obsahuje Diagnostiku, ktorá vás upozorní na problémy vo vašom feede. Ak vám v nej ale chýba niečo, čo chcete pravidelne kontrolovať, môžete si vytvoriť vlastnú. Spísali sme vám prehľadný návod, ako si metriku nastaviť. Release Bidding Fox Elements vám pomôže s monitoringom nákladov a predajov aj sledovaním hodnotenia produktov vďaka novým elementom.

vlastní diagnostika v Bidding Foxu
Nastavenie vlastnej diagnostiky v Bidding Foxu.

Pricing Fox ponúka nové funkcie aj prepojenie s ďalšou e-shopovou platformou

Líška predstavila ďalší release – v diagnostike vás teraz upozorní, ak konkurent výrazne zľaví alebo zdraží. Zároveň kontroluje, aby ste sa nedostali pod vaše náklady. Prečítajte si súhrn nových funkcií. Taktiež s našou aplikáciou prepojíte v poradí už ôsme e-shopové riešenie Webareal. Viac sa dozviete v tomto článku.

diagnostika
Nová diagnostika v Pricing Foxu.

Na začiatku septembra prebehne ShopCamp s hromadou zaujímavých prednášok. Za tím lišiaků sa môžete tešiť na Jirku a Dominiku, pripravili si pre vás tieto témy:

Nájdite si ich v zozname prednášajúcich a dajte im svoj hlas.

Zmeny na porovnávačoch tovaru – Heureka a Zboží.cz

Heureka predstavila nové tagy a upravila terajšie. EXTENDED WARRANTY sa týka predĺženej záruky a SPECIAL SERVICE využijete napríklad pre zápis informácií spojených s inštaláciou zdarma. Na tomto vyhľadávači pribudli tiež noví dopravci.

Tí z vás, ktorí sa radi vzdelávajú a chcú načerpať know-how priamo od Heureky, môžu využiť ponuku webinárov. Ako každý mesiac Heureka spísala spustené kategórie a plánované content zmeny, Zboží.cz ich predstavilo tu.

Ak vás zaujíma viac noviniek zo strany porovnávačov, prečítajte si článok na blogu Mergada.

Ďalšie novinky v e-commerce

Ak si neviete rady s kampaňmi v Google Nákupoch, pomôže vám nový CSS program Kvinono od agentúry Besteto. Alebo chcete radšej vedieť, ako si udržiavať aktuálne dáta na e-shopovej platforme Shoptet? Prečítajte si rady na blogu Mergada. ShopCampu sa zúčastní kolegovia z Mergada aj z Feed Image Editora. Pozrite sa na ich prednášky a v prípade záujmu hlasujte na odkazoch.

Od 1. 7. dôjde k zmene pravidiel DPH pre cezhraničné transakcie. Ak sa vás táto zmena týka, prejdite na blog Zásilkovne a zistite viac.

 

Zhrnuli sme vám nielen novinky v našich aplikáciách ale aj zmeny na vyhľadávačoch tovaru za uplynulý mesiac. Chcete byť v biddingu stále v obraze? Sledujte náš blog a sociálne siete.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Rozhovor Decathlon
Chcete načerpať inšpiráciu pre prácu s našou aplikáciou a tvorbou stratégií? Na dnešný rozhovor sme oslovili Decathlon, poprednú firmu na trhu športového vybavenia. Na otázky nám odpovedal online marketing špecialista Ing. Jan Nový. Začítajte sa do rozhovoru a získajte know-how, ktoré využijete aj pre svoj e-shop.
Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.
Biddovanie pomocou Bidding Fox Elements
Ako efektívne využijete dáta zo Sortiment reportu a akým spôsobom ich môžete spracovať pomocou Mergada a Bidding Fox Elements? Na to si posvietime v návode od Petra Janouška, online marketing...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.