Nachádzate sa tu

Júlové lišiacke novinky

S Lišiakom si vytvoríte vlastné metriky. Pricing Fox si prepojíte s e-shopovou platformou Webareal a v diagnostike nájdete niekoľko nových detekcií. Heureka predstavila nové tagy a odštartovala sériu webinárov. Čítajte ďalej a zhrňte si s nami udalosti za uplynulý mesiac tak, ako ste zvyknutí.

Nastavte si v Bidding Foxe metriky na to, čo vás zaujíma

Náš Lišiak obsahuje Diagnostiku, ktorá vás upozorní na problémy vo vašom feede. Ak vám v nej ale chýba niečo, čo chcete pravidelne kontrolovať, môžete si vytvoriť vlastnú. Spísali sme vám prehľadný návod, ako si metriku nastaviť. Release Bidding Fox Elements vám pomôže s monitoringom nákladov a predajov aj sledovaním hodnotenia produktov vďaka novým elementom.

vlastní diagnostika v Bidding Foxu
Nastavenie vlastnej diagnostiky v Bidding Foxu.

Pricing Fox ponúka nové funkcie aj prepojenie s ďalšou e-shopovou platformou

Líška predstavila ďalší release – v diagnostike vás teraz upozorní, ak konkurent výrazne zľaví alebo zdraží. Zároveň kontroluje, aby ste sa nedostali pod vaše náklady. Prečítajte si súhrn nových funkcií. Taktiež s našou aplikáciou prepojíte v poradí už ôsme e-shopové riešenie Webareal. Viac sa dozviete v tomto článku.

diagnostika
Nová diagnostika v Pricing Foxu.

Na začiatku septembra prebehne ShopCamp s hromadou zaujímavých prednášok. Za tím lišiaků sa môžete tešiť na Jirku a Dominiku, pripravili si pre vás tieto témy:

Nájdite si ich v zozname prednášajúcich a dajte im svoj hlas.

Zmeny na porovnávačoch tovaru – Heureka a Zboží.cz

Heureka predstavila nové tagy a upravila terajšie. EXTENDED WARRANTY sa týka predĺženej záruky a SPECIAL SERVICE využijete napríklad pre zápis informácií spojených s inštaláciou zdarma. Na tomto vyhľadávači pribudli tiež noví dopravci.

Tí z vás, ktorí sa radi vzdelávajú a chcú načerpať know-how priamo od Heureky, môžu využiť ponuku webinárov. Ako každý mesiac Heureka spísala spustené kategórie a plánované content zmeny, Zboží.cz ich predstavilo tu.

Ak vás zaujíma viac noviniek zo strany porovnávačov, prečítajte si článok na blogu Mergada.

Ďalšie novinky v e-commerce

Ak si neviete rady s kampaňmi v Google Nákupoch, pomôže vám nový CSS program Kvinono od agentúry Besteto. Alebo chcete radšej vedieť, ako si udržiavať aktuálne dáta na e-shopovej platforme Shoptet? Prečítajte si rady na blogu Mergada. ShopCampu sa zúčastní kolegovia z Mergada aj z Feed Image Editora. Pozrite sa na ich prednášky a v prípade záujmu hlasujte na odkazoch.

Od 1. 7. dôjde k zmene pravidiel DPH pre cezhraničné transakcie. Ak sa vás táto zmena týka, prejdite na blog Zásilkovne a zistite viac.

 

Zhrnuli sme vám nielen novinky v našich aplikáciách ale aj zmeny na vyhľadávačoch tovaru za uplynulý mesiac. Chcete byť v biddingu stále v obraze? Sledujte náš blog a sociálne siete.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Rozhovor o biddingu
Vianočná sezóna sa nezadržateľne blíži a e-shopy začínajú bojovať o pozornosť svojich zákazníkov. Bidding je jednou z variánt, vďaka ktorej môžu svoje produkty na porovnávačoch tovaru viac...
Bidding Audit
Je to skoro pol roka, čo sme vám predstavili novinku Bidding Audit. Vďaka tomuto nástroju zanalyzujete svoju inzerciu na porovnávačoch tovaru a zistíte, kde sú jej slabé miesta. Odhalí napríklad...
Septembrové novinky v Bidding Foxe, Pricing Foxe a vo svete porovnávačov
Uplynulý mesiac bol naozaj nabitý. V Pricing Foxe sme pre vás spoločne s Ondrejom Hamouzom pripravili prvú prípadovú štúdiu, z ktorej máme veľkú radosť. Priblíži vám využitie Líšky na monitoring...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.