Nachádzate sa tu

Marcové lišiacke novinky

Hľadáte zdroje aktualít zo sveta biddingu, pricingu a porovnávačov tovaru? Už viac nemusíte –⁠ ste na správnej adrese. V Bidding Fox News vás čakajú novinky z lišiackej aplikácie, tipy na expanziu s Mergadom, zmeny na Heureke či niekoľko mesiacov pripravované prekvapenie od Pricing Foxu. Užite si svoju pravidelnú dávku e-commerce aktualít.

Čo priniesol nový release Bidding Foxu

Vďaka novým piktogramom a informačným hláškam sa užívateľ lepšie zorientuje v aplikácii a jednoduchšie odhalí problémy v biddingu. V článku sa dozviete viac.

Lámete si hlavu s napojením Lišiaka na Google Analytics, prípadne vás trápia iné problémy? Vysvetlenie nájdete vo videonávodoch z rubriky Najčastejšie otázky z podpory.

 

 

V marci prebehlo nové školenie –⁠ Základy inzercie na porovnávačoch tovaru. Okrem toho sme školili aj základy Bidding Foxu a Bidding Fox Elements pre pokročilejších užívateľov. Ak ste školenia zmeškali, neváhajte a prihláste sa na aprílové termíny.

Veľké prekvapenie Pricing Foxu

Pricing Fox víta do rodiny nový prírastok –⁠ Pricing Audit, ktorý vychytá nedostatky vášho sortimentu, vďaka čomu dokážete zvýšiť schopnosť konkurencie svojho e-shopu na porovnávačoch. Zoznámte sa s ním.

Pre pricingových nováčikov vznikla v marci nová videoséria Stránky v aplikácii. Predstavuje jednotlivé stránky Pricing Foxu a uľahčuje orientáciu v aplikácii hlavne novým užívateľom.

A ak vás zaujíma, čo nového pribudlo do aplikácie za posledný kvartál, pozrite sa na posledný diel Pricing Fox Live.

Vyrazte s Mergadom na Balkán a do Maďarska

Zistite, čo sa najviac rieši na balkánskej e-commerce scéne a ako získať konkurenčnú výhodu vďaka funkcii Árukereső Trusted Shop.

Objavte Biano Button a zvýšte predaje na porovnávači. S inzerciou vám pomôže Mergado.

Heureka upravuje podmienky služby Overené zákazníkmi

Od 1. 4. 2021 Heureka zdvojnásobuje čas pre zber recenzií potrebných k získaniu certifikátu. Na ich blogu nájdete tiež tipy na párovanie sortimentu.

Nové kategórie a parametre na Heureke a Zboží

Zboží.cz uverejnilo nové kategórie a parametre, Heureka zase spustené kategórie a content zmeny. V oboch prípadoch sú platné od marca.

Zásielkovňa opäť silnejšia vďaka spojeniu s reťazcom Lidl

Zásielkovňa bude na novootvorených predajniach spoločnosti Lidl inštalovať bezdotykové samoobslužné výdajné miesta. Viac zistíte u nich na blogu.

Zasilkovna + Lidl

 

Marcové udalosti máme za sebou. Prajeme úspechy a veľa ponúk v boxe odporúčaných obchodov. S líščími novinkami sa ozveme opäť o mesiac.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Rozhovor o biddingu
Vianočná sezóna sa nezadržateľne blíži a e-shopy začínajú bojovať o pozornosť svojich zákazníkov. Bidding je jednou z variánt, vďaka ktorej môžu svoje produkty na porovnávačoch tovaru viac...
Bidding Audit
Je to skoro pol roka, čo sme vám predstavili novinku Bidding Audit. Vďaka tomuto nástroju zanalyzujete svoju inzerciu na porovnávačoch tovaru a zistíte, kde sú jej slabé miesta. Odhalí napríklad...
Septembrové novinky v Bidding Foxe, Pricing Foxe a vo svete porovnávačov
Uplynulý mesiac bol naozaj nabitý. V Pricing Foxe sme pre vás spoločne s Ondrejom Hamouzom pripravili prvú prípadovú štúdiu, z ktorej máme veľkú radosť. Priblíži vám využitie Líšky na monitoring...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.