Nachádzate sa tu

Marcové lišiacke novinky

Hľadáte zdroje aktualít zo sveta biddingu, pricingu a porovnávačov tovaru? Už viac nemusíte –⁠ ste na správnej adrese. V Bidding Fox News vás čakajú novinky z lišiackej aplikácie, tipy na expanziu s Mergadom, zmeny na Heureke či niekoľko mesiacov pripravované prekvapenie od Pricing Foxu. Užite si svoju pravidelnú dávku e-commerce aktualít.

Čo priniesol nový release Bidding Foxu

Vďaka novým piktogramom a informačným hláškam sa užívateľ lepšie zorientuje v aplikácii a jednoduchšie odhalí problémy v biddingu. V článku sa dozviete viac.

Lámete si hlavu s napojením Lišiaka na Google Analytics, prípadne vás trápia iné problémy? Vysvetlenie nájdete vo videonávodoch z rubriky Najčastejšie otázky z podpory.

 

 

V marci prebehlo nové školenie –⁠ Základy inzercie na porovnávačoch tovaru. Okrem toho sme školili aj základy Bidding Foxu a Bidding Fox Elements pre pokročilejších užívateľov. Ak ste školenia zmeškali, neváhajte a prihláste sa na aprílové termíny.

Veľké prekvapenie Pricing Foxu

Pricing Fox víta do rodiny nový prírastok –⁠ Pricing Audit, ktorý vychytá nedostatky vášho sortimentu, vďaka čomu dokážete zvýšiť schopnosť konkurencie svojho e-shopu na porovnávačoch. Zoznámte sa s ním.

Pre pricingových nováčikov vznikla v marci nová videoséria Stránky v aplikácii. Predstavuje jednotlivé stránky Pricing Foxu a uľahčuje orientáciu v aplikácii hlavne novým užívateľom.

A ak vás zaujíma, čo nového pribudlo do aplikácie za posledný kvartál, pozrite sa na posledný diel Pricing Fox Live.

Vyrazte s Mergadom na Balkán a do Maďarska

Zistite, čo sa najviac rieši na balkánskej e-commerce scéne a ako získať konkurenčnú výhodu vďaka funkcii Árukereső Trusted Shop.

Objavte Biano Button a zvýšte predaje na porovnávači. S inzerciou vám pomôže Mergado.

Heureka upravuje podmienky služby Overené zákazníkmi

Od 1. 4. 2021 Heureka zdvojnásobuje čas pre zber recenzií potrebných k získaniu certifikátu. Na ich blogu nájdete tiež tipy na párovanie sortimentu.

Nové kategórie a parametre na Heureke a Zboží

Zboží.cz uverejnilo nové kategórie a parametre, Heureka zase spustené kategórie a content zmeny. V oboch prípadoch sú platné od marca.

Zásielkovňa opäť silnejšia vďaka spojeniu s reťazcom Lidl

Zásielkovňa bude na novootvorených predajniach spoločnosti Lidl inštalovať bezdotykové samoobslužné výdajné miesta. Viac zistíte u nich na blogu.

Zasilkovna + Lidl

 

Marcové udalosti máme za sebou. Prajeme úspechy a veľa ponúk v boxe odporúčaných obchodov. S líščími novinkami sa ozveme opäť o mesiac.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Bidding Fox Elements
Máte vo svojom feede tisíce položiek a potrebujete ich správne zaradiť do katalógu Heureky? Vďaka Bidding Fox Elements ich spárujete na pár kliknutí. V článku sme spísali stručný návod, v ktorom vám...
release Bidding Foxu
Náš Lišiak je zase o chlp lepší. V release sme sa zamerali na bidovanie minimom kategórie podľa cenníka Heureky, kombinovanie viac filtrov naraz aj na prehľadnosť našej aplikácie. Zoznámte sa so...
júnové lišiacke novinky
S Lišiakom si vytvoríte vlastné metriky. Pricing Fox si prepojíte s e-shopovou platformou Webareal a v diagnostike nájdete niekoľko nových detekcií. Heureka predstavila nové tagy a odštartovala sériu...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.