Nachádzate sa tu

Marcové lišiacke novinky

Hľadáte zdroje aktualít zo sveta biddingu, pricingu a porovnávačov tovaru? Už viac nemusíte –⁠ ste na správnej adrese. V Bidding Fox News vás čakajú novinky z lišiackej aplikácie, tipy na expanziu s Mergadom, zmeny na Heureke či niekoľko mesiacov pripravované prekvapenie od Pricing Foxu. Užite si svoju pravidelnú dávku e-commerce aktualít.

Čo priniesol nový release Bidding Foxu

Vďaka novým piktogramom a informačným hláškam sa užívateľ lepšie zorientuje v aplikácii a jednoduchšie odhalí problémy v biddingu. V článku sa dozviete viac.

Lámete si hlavu s napojením Lišiaka na Google Analytics, prípadne vás trápia iné problémy? Vysvetlenie nájdete vo videonávodoch z rubriky Najčastejšie otázky z podpory.

 

 

V marci prebehlo nové školenie –⁠ Základy inzercie na porovnávačoch tovaru. Okrem toho sme školili aj základy Bidding Foxu a Bidding Fox Elements pre pokročilejších užívateľov. Ak ste školenia zmeškali, neváhajte a prihláste sa na aprílové termíny.

Veľké prekvapenie Pricing Foxu

Pricing Fox víta do rodiny nový prírastok –⁠ Pricing Audit, ktorý vychytá nedostatky vášho sortimentu, vďaka čomu dokážete zvýšiť schopnosť konkurencie svojho e-shopu na porovnávačoch. Zoznámte sa s ním.

Pre pricingových nováčikov vznikla v marci nová videoséria Stránky v aplikácii. Predstavuje jednotlivé stránky Pricing Foxu a uľahčuje orientáciu v aplikácii hlavne novým užívateľom.

A ak vás zaujíma, čo nového pribudlo do aplikácie za posledný kvartál, pozrite sa na posledný diel Pricing Fox Live.

Vyrazte s Mergadom na Balkán a do Maďarska

Zistite, čo sa najviac rieši na balkánskej e-commerce scéne a ako získať konkurenčnú výhodu vďaka funkcii Árukereső Trusted Shop.

Objavte Biano Button a zvýšte predaje na porovnávači. S inzerciou vám pomôže Mergado.

Heureka upravuje podmienky služby Overené zákazníkmi

Od 1. 4. 2021 Heureka zdvojnásobuje čas pre zber recenzií potrebných k získaniu certifikátu. Na ich blogu nájdete tiež tipy na párovanie sortimentu.

Nové kategórie a parametre na Heureke a Zboží

Zboží.cz uverejnilo nové kategórie a parametre, Heureka zase spustené kategórie a content zmeny. V oboch prípadoch sú platné od marca.

Zásielkovňa opäť silnejšia vďaka spojeniu s reťazcom Lidl

Zásielkovňa bude na novootvorených predajniach spoločnosti Lidl inštalovať bezdotykové samoobslužné výdajné miesta. Viac zistíte u nich na blogu.

Zasilkovna + Lidl

 

Marcové udalosti máme za sebou. Prajeme úspechy a veľa ponúk v boxe odporúčaných obchodov. S líščími novinkami sa ozveme opäť o mesiac.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Release 7.15.0
Využite možnosti nastavenia MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktov a majte prehľad o štatistikách z vyhľadávania na Zboží.cz. Tento úkon využijú odborníci aj začiatočníci v inzercii na druhom najpopulárnejšom porovnávači v Českej republike. V novom release sme okrem tejto vychytávky predstavili aj niekoľko ďalších. Prečítajte si, v čom vám budú užitočné.
Biddovanie minimom
Používate Bidding Fox, máte nastavenú stratégiu a aj tak v produktoch vidíte nižšiu cenu za preklik ako ste čakali? V dnešnom článku si predstavíme niekoľko možností, kedy aplikácia bidduje minimom kategórie. Vysvetlíme si, v akých prípadoch k tomu dochádza, kde zistíte skutočnú cenu za preklik a kedy sa vám biddovanie minimom bude hodiť.
Exporty v Bidding Foxe
V tomto článku vám predstavíme jednotlivé typy exportov. Záleží len na vás, aké informácie sú vo vašom prípade dôležité a čo chcete pravidelne sledovať. Všetko si nastavíte podľa svojich predstáv. Exporty využijete na prácu s dátami, pri reportingu, ale aj na prezentáciu výsledkov svojim klientom.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.