Nachádzate sa tu

PROBIDDING 2019

Praktických príkladov a rád v e-commerce nie je nikdy dosť. Preto pre vás organizujeme 1. konferenciu o biddingu v Českej republike – PROBIDDING 2019. Pracujete s porovnávačmi cien a nastavujete bidding ručne alebo automaticky? Práve pre vás je určený deň plný biddingovej inšpirácie a zdieľania skúseností. Stretneme sa 16. 5. 2019 v Impact Hube v Brne. Na čo sa môžete tešiť a ako sa prihlásiť?

Prečo PROBIDDING 2019

Stratégií biddingu je najmenej milión a jedna. Každý špecialista alebo e-shopar používa tu svoju overenú. Ale inšpirácie nie je nikdy dosť. Preto si príďte vypočuť, ako to robia ostatní z odboru.

Konferencia PROBIDDING je udalosť, na ktorej sa stretnú markeťáci a e-shopari, ktorí pracujú s biddingom, chcú sa podeliť o svoje skúsenosti a inšpirovať sa postupmi ostatných.

Kedy a kde

V štvrtok 16. 5. 2019 v Brne od 10:00 do cca 17:00 v Impact Hube.

Program

Počas dňa si vypočujete 6 prednášok. Každá bude mať 45 minút s priestorom na diskusiu. Medzi prednáškami bude dostatok času na kávu a porozprávanie sa nie len o biddingu.

Prednášať budú:

Jana Dzuričková, Unikum - brzy doplníme
Jirka Drážný, PRIA SYSTEM, s.r.o. - Jak na strategii, analytiku a optimalizaci Glami
Šárka Cihlová, Red Media, s.r.o. - Segmentace produktů
Petra Mikulášková - Jak zapojit klienta do rozhodovacího procesu v inzerci
Lída Svitálková, optimio, s.r.o. - Jak postupuji při auditu Heureky a Zboží
Vláďa Trevisan, Besteto - Co mě na biddingu se*e a co baví

Cena

Konferencia je ZDARMA. Na udalosť je potrebné sa zaregistrovať. Zaistíte si tak svoje miesto. 
Novinky a informácie sledujte na Facebooku v udalosti PROBIDDING 2019.

Registrácia

 

Tešíme sa na vás!

 

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.

Ze života biddingového automatu

PROBIDDING 2019 – predstavujeme rečníkov a ich prednášky #1
Konferencia PROBIDDING 2019 sa pomaly blíži. My by sme vám radi predstavili prvých troch prednášajúcich a témy, ktorým sa budú venovať.
Zistite, či vaše produkty súťažia s ďalším automatom
Bidding Fox není jen aplikace pro automatický bidding. Jeho nedílnou součástí je obsáhlá diagnostika, díky které máte mnohem lepší přehled o vašich produktech a o inzerci na srovnávačích. A my jsme Lišáka nově naučili hlídat podezřelé chování. Jaké informace díky tomuto vylepšení získáte? Pojďte se na to s námi podívat.
Ako vám Bidding Fox Elements pomôže s DSA kampaňami
Dynamic search ads sú jednou z možností využitia dynamickej reklamy vo vyhľadávaní Google. Pozrite sa, ako ich využiť na podporu produktov s nízkym počtom preklikov, pomocou Bidding Fox Elements .