Nachádzate sa tu

PROBIDDING

Praktických príkladov a rád v e-commerce nie je nikdy dosť. Preto pre vás organizujeme konferenciu o biddingu - PROBIDDING. Pracujete s porovnávačmi a nastavujete bidding ručne alebo automaticky? Práve pre vás je určený deň plný biddingovej inšpirácie a zdieľania skúseností.

Prečo PROBIDDING 2019

Stratégií biddingu je najmenej milión a jedna. Každý špecialista alebo e-shopár používa tú svoju overenú. Inšpirácie však nie je nikdy dosť. Príďte si preto vypočuť ako to robia ostatní kolegovia z odboru.

Konferencia PROBIDDING je udalosť, na ktorej sa stretnú markeťáci a e-shopári, ktorí pracujú s biddingom, chcú sa podeliť o svoje skúsenosti a inšpirovať sa postupmi ostatných.

PRVÝ ROČNÍK KONFERENCIE PROBIDDING

Prvý ročník konferencie PROBIDDING 2019, sa konal 16. 5. 2019 v priestoroch divadla Buran Teatr a k nemu patriacej kaviarni Black Box Cafe. Počas dňa ste mohli počuť 6 prednášok, ktoré sa týkali biddingu.

PREDNÁŠAJÚCI

Šárka Cihlová, Red Media, s.r.o., Kľúč k segmentácii produktov u väčších e-shopov
Ludmila Svitálková, Optimio, s.r.o., Ako postupujem pri audite Heureky a Zboží.cz
Vláďa Trevisan, Besteto, Čo ma na Bidding sa * e a čo baví
Petra Mikulášková, Ako zapojiť klienta do rozhodovacieho procesu v inzercii
Jirka Drážný, Ako na stratégiu, analytiku a optimalizáciu na GLAMI
Jana Dzuričková, Unikum, Ako sa lišiacky vysporiadať s nízkou časovou dotáciou na administratívu porovnávačov

Zaujíma vás, ako tento deň prebiehal? Prečítajte si naše zhrnutie a pozrite sa na záznamy prednášok.

Cena

Konferencia je ZDARMA. Na udalosť je potrebné sa zaregistrovať. Zaistíte si tak stoličku na sedenie.

ĎALŠIE ROČNÍK KONFERENCIE sa uskutoční v roku 2020

 

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.

Ze života biddingového automatu

Nastavenie feedu  v Heureke
Neviete si rady s nastavením výstupnej adresy feedu? Hlási vám Bidding Fox, aby ste si prekontrolovali feed na Heureke? Máme pre vás praktický návod, ako všetko správne vyplniť a využiť tak potenciál aplikácie naplno.
Rozšírenie konkurencie a stratégií
Sú to necelé dva mesiace, kedy sme vám predstavili novinku v aplikácii Bidding Fox a to stránku Konkurencia. Túto sekciu, ktorá obohatila našu aplikáciu, sme rozšírili o Detail konkurenta a aby toho nebolo málo, pridali sme aj novú funkciu v podobe Testovacej stratégie. V nasledujúcich riadkoch priblížime, čo všetko vám novinky prinesú.
konferencie a školenia
V lišiackej dielni sa vyvíjajú ďalšie a ďalšie vychytávky, aplikácie, alebo sa zdokonaľuje to, čo je vám už známe. Aby sa vám s našou appkou čo najlepšie pracovalo, máme pre vás pripravené workshopy či školenia. Príďte sa dozvedieť viac o efektívnom využívaní Bidding Foxu.