Nachádzate sa tu

PROBIDDING

Praktických príkladov a rád v e-commerce nie je nikdy dosť. Preto pre vás organizujeme konferenciu o biddingu - PROBIDDING. Pracujete s porovnávačmi a nastavujete bidding ručne alebo automaticky? Práve pre vás je určený deň plný biddingovej inšpirácie a zdieľania skúseností.

Prečo PROBIDDING 2019

Stratégií biddingu je najmenej milión a jedna. Každý špecialista alebo e-shopár používa tú svoju overenú. Inšpirácie však nie je nikdy dosť. Príďte si preto vypočuť ako to robia ostatní kolegovia z odboru.

Konferencia PROBIDDING je udalosť, na ktorej sa stretnú markeťáci a e-shopári, ktorí pracujú s biddingom, chcú sa podeliť o svoje skúsenosti a inšpirovať sa postupmi ostatných.

PRVÝ ROČNÍK KONFERENCIE PROBIDDING

Prvý ročník konferencie PROBIDDING 2019, sa konal 16. 5. 2019 v priestoroch divadla Buran Teatr a k nemu patriacej kaviarni Black Box Cafe. Počas dňa ste mohli počuť 6 prednášok, ktoré sa týkali biddingu.

PREDNÁŠAJÚCI

Šárka Cihlová, Red Media, s.r.o., Kľúč k segmentácii produktov u väčších e-shopov
Ludmila Svitálková, Optimio, s.r.o., Ako postupujem pri audite Heureky a Zboží.cz
Vláďa Trevisan, Besteto, Čo ma na Bidding sa * e a čo baví
Petra Mikulášková, Ako zapojiť klienta do rozhodovacieho procesu v inzercii
Jirka Drážný, Ako na stratégiu, analytiku a optimalizáciu na GLAMI
Jana Dzuričková, Unikum, Ako sa lišiacky vysporiadať s nízkou časovou dotáciou na administratívu porovnávačov

Zaujíma vás, ako tento deň prebiehal? Prečítajte si naše zhrnutie a pozrite sa na záznamy prednášok.

Cena

Konferencia je ZDARMA. Na udalosť je potrebné sa zaregistrovať. Zaistíte si tak stoličku na sedenie.

ĎALŠIE ROČNÍK KONFERENCIE sa uskutoční v roku 2020

 

Ze života biddingového automatu

Videonávod: Filtrovanie a vlastné metriky
Uľahčite si prácu prednastavením filtrov a pomocou vlastných metrík zistite, ako sa vyfiltrovaným produktom darí. Vo videu vám ukážeme, ako na to.
Bidding Fox News
Začal nám rok 2020 a ponúka sa zhrnúť predošlých 12 mesiacov. Lišiak urobil veľké pokroky a mohli ste sa s nami stretnúť na rôznych akciách. Dnes vám napíšeme o najdôležitejších udalostiach roku 2019 a načrtneme, čo nás v nadchádzajúcom období čaká.
Fox News
Nemali ste v predvianočnom zhone čas sledovať novinky? Máme pre vás pravidelný súhrn za mesiac november, kde si pripomenieme najzásadnejšie aktuality z e-commerce brandže.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.