Zoznámte sa s Certifikovanými partnermi Bidding Fox

Na začiatku leta sme pre Bidding Fox začali hľadať Certifikovaných partnerov. Freelancerov a agentúry, ktorí našim užívateľom vždy poradia a my budeme vedieť, že sú v dobrých rukách. Je koniec októbra a my sa môžeme pochváliť 6 Certifikovanými partnermi a 10 Bidding Fox Mastrami.

Kto sú naši vyvolení?

Za tieto agentúry a freelancerov dáme ruku do ohňa. Všetci prešli neľahkým skúšaním znalostí práce v Bidding Fox, záludnými otázkami o nastavovaní stratégií i osobným pohovorom s najvyšším Bidding Fox Mastrom Jirkom.

Ak si s Bidding Fox neviete rady, sú tu pre vás a radi vám ponúknu svoje služby.

Chceli by ste sa medzi Biddinfg Fox Mastrov pridať? >> CHCEM BYŤ BIDDING FOX MASTER
 

 

Pridať nový komentár

Ďalšie články

Feed marketing
Posledné týždne/dni sa „bavím“ reportingom – sťahovaním dát, nasadzovaním do firemných procesov a tým, aby tieto informácie ľudia skutočne používali. A tak ma zaujali nové vychytávky v reportoch z aplikácie Bidding Fox . Napríklad report do HTML mi príde veľmi užitočný. Jeho benefit má väčšiu hĺbku, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Rád by som s vami podelil o svoje postrehy.
Feed marketing
Na MergadoFeste 2019 som sľúbil ukázať tento fígeľ. A tak plním teraz svoj sľub. Popíšem ako na pár kliknutí získať zoznam všetkých GIFTov z kariet, kde sa zobrazuje Váš e-shop na Heureke.