Nachádzate sa tu

Zoznámte sa s Certifikovanými partnermi Bidding Fox

Na začiatku leta sme pre Bidding Fox začali hľadať Certifikovaných partnerov. Freelancerov a agentúry, ktorí našim užívateľom vždy poradia a my budeme vedieť, že sú v dobrých rukách. Je koniec októbra a my sa môžeme pochváliť 6 Certifikovanými partnermi a 10 Bidding Fox Mastrami.

Kto sú naši vyvolení?

Za tieto agentúry a freelancerov dáme ruku do ohňa. Všetci prešli neľahkým skúšaním znalostí práce v Bidding Fox, záludnými otázkami o nastavovaní stratégií i osobným pohovorom s najvyšším Bidding Fox Mastrom Jirkom.

Ak si s Bidding Fox neviete rady, sú tu pre vás a radi vám ponúknu svoje služby.

Chceli by ste sa medzi Biddinfg Fox Mastrov pridať? >> CHCEM BYŤ BIDDING FOX MASTER
 

 

Pridať nový komentár

Ze života biddingového automatu

Čo je bidding a ako funguje
Premýšľate, ako zviditeľniť svoj e-shop na Heureke a Zboží.cz? Na nasledujúcich riadkoch sa dočítate o biddingu na porovnávačoch a o jeho možnostiach a výhodách.
Prvé nastavenie biddingového automatu
Vŕta vám hlavou, ktorý box pri nastavovaní aplikácie zakliknúť a ako vyplniť ostatné políčka, aby Lišiak fungoval správne? V článku na vás čaká popis celej stránky Nastavenie spolu s videonávodom.
Septembrový release
Nástroj Bidding Fox Elements si prešiel zmenami, ktoré užívateľovi rozhodne zjednodušia a sprehľadnia prácu s ním. Elementy sme rozdelili do podstránok podľa okruhov, pribudla možnosť párovať dáta k produktom z Google Analytics a možnosť nastaviť UTM parametre priamo v appke.

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.