Nachádzate sa tu

Mgr. Petra Sedláková Mikulášková

Porovnávačom tovaru sa venujem viac ako 6 rokov. Vďaka skúsenostiam s prevádzkovaním e-shopu som sa naučila mať presah aj do iných oblastí marketingu. Automatizácia biddovania pomocou Bidding Fox mi pomáha zlepšovať výkon inzercie a šetriť čas nad správou. V dnešnej dobe to je štandard najmä pri vysoko konkurenčnom tovare. V minulosti som pôsobila ako externá lektorka projektu Certifikácia Heureky. Napísala som knihu Ako vytvoriť úspešný a zárobkový internetový obchod, ktorý sa stala bestsellerom.

Certifikácia udelená:

2. 8. 2018 a stále platí

Kontakt

Mgr. Petra Sedláková Mikulášková

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.

Ze života biddingového automatu

Filtrovanie udalostí v Bidding Foxe
V Bidding Foxe si môžete vytvoriť vlastný projektový denník. Vďaka zapisovaniu udalostí do grafov a podrobnej diagnostike získate komplexné informácie o vašej inzercií. Pozrite sa, ako na to.
Bidding Fox odhalí ďalšie biddingové automaty v produktovej karte
Bidingové automaty e-shopárom a markeťákom zjednodušujú prácu, šetria náklady a privádzajú na e-shop viac zákazníkov. Niet divu, že sú čím ďalej viac využívanou službou. V jednej karte proti sebe môže bidovať viac automatov. Bidding Fox vás na také produkty upozorní a vy môžete upraviť ich stratégiu. Pozrite sa, kde ich nájdete.
Ako nastavíte vlastné metriky pre diagnostiku
Súčasťou Bidding Foxu je obsiahla Diagnostika, vďaka ktorej máte podrobný prehľad o vašich produktoch. Viete, koľko máte spárovaných produktov,koľko z nich dosiahlo maximálne CPC a mnoho ďalších informácií. Chýba vám v diagnostike niečo, čo pravidelne kontrolujete? Môžete si nastaviť svoje vlastné metriky. Poďme sa spoločne pozrieť, ako na to.