Nachádzate sa tu

Mgr. Petra Sedláková Mikulášková

Porovnávačom tovaru sa venujem viac ako 6 rokov. Vďaka skúsenostiam s prevádzkovaním e-shopu som sa naučila mať presah aj do iných oblastí marketingu. Automatizácia biddovania pomocou Bidding Fox mi pomáha zlepšovať výkon inzercie a šetriť čas nad správou. V dnešnej dobe to je štandard najmä pri vysoko konkurenčnom tovare. V minulosti som pôsobila ako externá lektorka projektu Certifikácia Heureky. Napísala som knihu Ako vytvoriť úspešný a zárobkový internetový obchod, ktorý sa stala bestsellerom.

Certifikácia udelená:

2. 8. 2018 a stále platí

Kontakt

Mgr. Petra Sedláková Mikulášková

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.

Ze života biddingového automatu

PROBIDDING 2019 – predstavujeme rečníkov a ich prednášky #1
Konferencia PROBIDDING 2019 sa pomaly blíži. My by sme vám radi predstavili prvých troch prednášajúcich a témy, ktorým sa budú venovať.
Zistite, či vaše produkty súťažia s ďalším automatom
Bidding Fox není jen aplikace pro automatický bidding. Jeho nedílnou součástí je obsáhlá diagnostika, díky které máte mnohem lepší přehled o vašich produktech a o inzerci na srovnávačích. A my jsme Lišáka nově naučili hlídat podezřelé chování. Jaké informace díky tomuto vylepšení získáte? Pojďte se na to s námi podívat.
Ako vám Bidding Fox Elements pomôže s DSA kampaňami
Dynamic search ads sú jednou z možností využitia dynamickej reklamy vo vyhľadávaní Google. Pozrite sa, ako ich využiť na podporu produktov s nízkym počtom preklikov, pomocou Bidding Fox Elements .