Nachádzate sa tu

Mgr. Petra Sedláková Mikulášková

Porovnávačom tovaru sa venujem viac ako 6 rokov. Vďaka skúsenostiam s prevádzkovaním e-shopu som sa naučila mať presah aj do iných oblastí marketingu. Automatizácia biddovania pomocou Bidding Fox mi pomáha zlepšovať výkon inzercie a šetriť čas nad správou. V dnešnej dobe to je štandard najmä pri vysoko konkurenčnom tovare. V minulosti som pôsobila ako externá lektorka projektu Certifikácia Heureky. Napísala som knihu Ako vytvoriť úspešný a zárobkový internetový obchod, ktorý sa stala bestsellerom.

Certifikácia udelená:

2. 8. 2018 a stále platí

Kontakt

Mgr. Petra Sedláková Mikulášková

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.

Ze života biddingového automatu

Ako nastaviť UTM parametre?
UTM parametre sú dôležitou súčasťou online marketingu. Ak používate Mergado a Bidding Fox, je potrebné aplikáciu správne nastaviť. Až potom sa vám budú dáta správne prepisovať.
Bidding Fox Live #7
Pozrite sa, aké novinky sa v posledných mesiacoch objavili v Bidding Fox.
Ako na rýchlu optimalizáciu stratégií
Bidding produktov sa riadi podľa stratégií . Ako každú PPC reklamu, je dôležité ju vyhodnocovať a optimalizovať . Ak inzercia nespĺňa ciele, je potrebné nájsť dôvod a vyriešiť ho. Najčastejšími problémami sú nastavenie nízkeho CPC, vysoká konkurencia a ďalšie. Ako stratégie čo najrýchlejšie upraviť?