Nachádzate sa tu

Mgr. Petra Sedláková Mikulášková

Porovnávačom tovaru sa venujem viac ako 6 rokov. Vďaka skúsenostiam s prevádzkovaním e-shopu som sa naučila mať presah aj do iných oblastí marketingu. Automatizácia biddovania pomocou Bidding Fox mi pomáha zlepšovať výkon inzercie a šetriť čas nad správou. V dnešnej dobe to je štandard najmä pri vysoko konkurenčnom tovare. V minulosti som pôsobila ako externá lektorka projektu Certifikácia Heureky. Napísala som knihu Ako vytvoriť úspešný a zárobkový internetový obchod, ktorý sa stala bestsellerom.

Certifikácia udelená:

2. 8. 2018 a stále platí

Kontakt

Mgr. Petra Sedláková Mikulášková

Přihlaste se k odběru novinek

Neutečou vám ty nejzásadnější novinky z aplikace Bidding Fox, případové studie a tipy na články z oboru vyhledávačů zboží.

Ze života biddingového automatu

konferencie a školenia
V lišiackej dielni sa vyvíjajú ďalšie a ďalšie vychytávky, aplikácie, alebo sa zdokonaľuje to, čo je vám už známe. Aby sa vám s našou appkou čo najlepšie pracovalo, máme pre vás pripravené workshopy či školenia. Príďte sa dozvedieť viac o efektívnom využívaní Bidding Foxu.
Bidding Fox News
August je za nami a jeseň už pomaly klope na dvere. V lišiackej dielni vznikla nová appka na stráženie kreditu, Heureka má nový cenník preklikov. To nie sú jediné zaujímavosti, ktoré sa v priebehu minulého mesiaca stali. Vypichli sme pre vás to najdôležitejšie, tak ideme na to.
Informácie o konkurencii
Nedávno sme na našom blogu predstavili novinku v aplikácii Bidding Fox Elements, vďaka ktorej dokážete napríklad identifikovať pozíciu konkrétneho predajcu. Pomocou šikovných regulárnych výrazov tak môžete pracovať s aktuálnymi dátami a prispôsobiť tomu vašu inzerciu. V tomto článku si ukážeme pár praktických využití.