Nachádzate sa tu

Májové lišiacké novinky

Piaty mesiac v tomto roku je za nami a s ním aj ďalšie zaujímavé novinky. Do lišiackej rodiny pribudol nástroj Bidding Audit, v aplikácii Feed Image Editor si posvietili na nízke rozlíšenie obrázkov a Heureka po 2 rokoch upravila cenu preklikov. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Čo všetko dokáže aktuálna verzia Bidding Foxu

Nášho lišiaka neustále zlepšujeme a pridávame do jeho výbavy nové funkcie. Aby ste držali krok s novinkami, pripravili sme pre vás prehľadný článok so všetkými vychytávkami, ktoré Bidding Fox ponúka.

Spoznajte všetky funkcie Bidding Auditu

V máji sme vám predstavili Bidding Audit. Nástroj vám skontroluje sortiment a rozdelí ho do štyroch skupín podľa závažnosti a odporučí úpravy tak, aby ste boli o krok pred konkurenciou. Prečítajte si, čo vám novinka ponúka. Nástroj je zadarmo a stačí vám iba zadať URL adresu konverzného feedu Heureky.

Čo je nové v Pricing Foxe

Pricing Fox prišiel s ďalším releasom a tento raz sa v jeho tíme zamerali na uľahčenie práce s produktovými filtrami. Už nemusíte zakaždým vytvárať nový, ale len zmeníte ten súčasný. Z filtra môžete navyše vyradiť jeden alebo viac výrobkov.

Nastavenie hraníc pricingu je odteraz oveľa jednoduchšie vďaka sprehľadneniu manuálnych limitov princingu. V článku vám ukážeme, ako nastaviť jednotlivé varianty.

Po uplynulých zmenách a novinkách Pricing Fox aktualizoval aj návod, ako s aplikáciou pracovať. Dozviete sa, na čo by ste pri nastavení nemali zabudnúť a ako postupovať od samotného napojenia e-shopového systému po rozbehnutí aplikácie.

 

Nastavenie hraníc pricingu je odteraz oveľa jednoduchšie.

Novinky v Mergado Store

V Mergado Store pribudlo za ostatné obdobie hneď niekoľko nových aplikácií. Jednou z nich je Scraping Camel od firmy Shopitak. Pomáha SEO konzultantom a marketérom pri tvorbe PPC reklám. Zistite, čo k fungovaniu aplikácie potrebujete a na prvých 30 dní ju máte zadarmo.

Posledný release appky Feed Image Editor sa sústredil na nízke rozlíšenie obrázkov, čo je jeden z najčastejších problémov, s ktorým sa stretávajú inzerenti na porovnávačoch tovaru. Po novom s ním ľahko zväčšíte rozlíšenie pôvodných obrázkov a nemusíte ich nahrádzať inými.

O pozornosť sa hlási aj plugin Mergado Pack pre e-shopy na platforme WooCommerce. Je bohatší o udalosti pre Facebook Pixel a novú možnosť pridania EAN kódov v produktovom feede. Viac sa o tejto vychytávke dočítate v článku.

Zmeny u porovnávačov tovaru – Heureka a Zboží.cz

Viete, aké sú povinné parametre a parametrické sekcie v jarných segmentoch na Heureke? Ak sa chcete správne zobrazovať na tomto vyhľadávači, musíte ich mať dôkladne vyplnené. Všetky aktulazácie nájdete prehľadne spísané v tomto článku.

Po 2 rokoch došlo k zmene cien preklikov na Heureka.cz, Heureka.sk a pridružených satelitoch. Nový cenník je platný od 1. 6. 2021. Porovnávač predstavil aj content zmeny a nové spustené kategórie

Rovnako tak Zboží.cz spísalo pridané kategórie a parametre pre inzerovaný tovar.

Čo sa deje u nás a vo svete

Projekt Česko platí kartou podporuje malé firmy a živnostníkov, ktorí nemajú zavedenú bezkontaktnú platbu. Ak uvažujete nad používaním platobného terminálu, môžete ho vďaka projektu vyskúšať na 6 mesiacov zadarmo. O účasť viete požiadať do 31. marca 2022.

Zaujíma vás, aké novinky sa udiali v oblasti marketingu? Mrknite na blog BESTETO a zistite, aké zmeny zavádza Faceboook, Instagram i ďalšie známe sociálne siete.

Zorientujte sa v novinkách v biddingu či e-commerce a sledujte náš blog. Ak sa chcete zdokonaliť v práci s inzerciou, prihláste sa na školenie Bidding Fox Elements. Koná sa 22. 6. 2021 a je to zároveň posledný workshop pred plánovanou letnou prestávkou.

S ďalším prehľadom sa ozveme zase za mesiac.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Rozhovor Decathlon
Chcete načerpať inšpiráciu pre prácu s našou aplikáciou a tvorbou stratégií? Na dnešný rozhovor sme oslovili Decathlon, poprednú firmu na trhu športového vybavenia. Na otázky nám odpovedal online marketing špecialista Ing. Jan Nový. Začítajte sa do rozhovoru a získajte know-how, ktoré využijete aj pre svoj e-shop.
Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.
Biddovanie pomocou Bidding Fox Elements
Ako efektívne využijete dáta zo Sortiment reportu a akým spôsobom ich môžete spracovať pomocou Mergada a Bidding Fox Elements? Na to si posvietime v návode od Petra Janouška, online marketing...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.