Nachádzate sa tu

Májové lišiacké novinky

Piaty mesiac v tomto roku je za nami a s ním aj ďalšie zaujímavé novinky. Do lišiackej rodiny pribudol nástroj Bidding Audit, v aplikácii Feed Image Editor si posvietili na nízke rozlíšenie obrázkov a Heureka po 2 rokoch upravila cenu preklikov. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Čo všetko dokáže aktuálna verzia Bidding Foxu

Nášho lišiaka neustále zlepšujeme a pridávame do jeho výbavy nové funkcie. Aby ste držali krok s novinkami, pripravili sme pre vás prehľadný článok so všetkými vychytávkami, ktoré Bidding Fox ponúka.

Spoznajte všetky funkcie Bidding Auditu

V máji sme vám predstavili Bidding Audit. Nástroj vám skontroluje sortiment a rozdelí ho do štyroch skupín podľa závažnosti a odporučí úpravy tak, aby ste boli o krok pred konkurenciou. Prečítajte si, čo vám novinka ponúka. Nástroj je zadarmo a stačí vám iba zadať URL adresu konverzného feedu Heureky.

Čo je nové v Pricing Foxe

Pricing Fox prišiel s ďalším releasom a tento raz sa v jeho tíme zamerali na uľahčenie práce s produktovými filtrami. Už nemusíte zakaždým vytvárať nový, ale len zmeníte ten súčasný. Z filtra môžete navyše vyradiť jeden alebo viac výrobkov.

Nastavenie hraníc pricingu je odteraz oveľa jednoduchšie vďaka sprehľadneniu manuálnych limitov princingu. V článku vám ukážeme, ako nastaviť jednotlivé varianty.

Po uplynulých zmenách a novinkách Pricing Fox aktualizoval aj návod, ako s aplikáciou pracovať. Dozviete sa, na čo by ste pri nastavení nemali zabudnúť a ako postupovať od samotného napojenia e-shopového systému po rozbehnutí aplikácie.

 

Nastavenie hraníc pricingu je odteraz oveľa jednoduchšie.

Novinky v Mergado Store

V Mergado Store pribudlo za ostatné obdobie hneď niekoľko nových aplikácií. Jednou z nich je Scraping Camel od firmy Shopitak. Pomáha SEO konzultantom a marketérom pri tvorbe PPC reklám. Zistite, čo k fungovaniu aplikácie potrebujete a na prvých 30 dní ju máte zadarmo.

Posledný release appky Feed Image Editor sa sústredil na nízke rozlíšenie obrázkov, čo je jeden z najčastejších problémov, s ktorým sa stretávajú inzerenti na porovnávačoch tovaru. Po novom s ním ľahko zväčšíte rozlíšenie pôvodných obrázkov a nemusíte ich nahrádzať inými.

O pozornosť sa hlási aj plugin Mergado Pack pre e-shopy na platforme WooCommerce. Je bohatší o udalosti pre Facebook Pixel a novú možnosť pridania EAN kódov v produktovom feede. Viac sa o tejto vychytávke dočítate v článku.

Zmeny u porovnávačov tovaru – Heureka a Zboží.cz

Viete, aké sú povinné parametre a parametrické sekcie v jarných segmentoch na Heureke? Ak sa chcete správne zobrazovať na tomto vyhľadávači, musíte ich mať dôkladne vyplnené. Všetky aktulazácie nájdete prehľadne spísané v tomto článku.

Po 2 rokoch došlo k zmene cien preklikov na Heureka.cz, Heureka.sk a pridružených satelitoch. Nový cenník je platný od 1. 6. 2021. Porovnávač predstavil aj content zmeny a nové spustené kategórie

Rovnako tak Zboží.cz spísalo pridané kategórie a parametre pre inzerovaný tovar.

Čo sa deje u nás a vo svete

Projekt Česko platí kartou podporuje malé firmy a živnostníkov, ktorí nemajú zavedenú bezkontaktnú platbu. Ak uvažujete nad používaním platobného terminálu, môžete ho vďaka projektu vyskúšať na 6 mesiacov zadarmo. O účasť viete požiadať do 31. marca 2022.

Zaujíma vás, aké novinky sa udiali v oblasti marketingu? Mrknite na blog BESTETO a zistite, aké zmeny zavádza Faceboook, Instagram i ďalšie známe sociálne siete.

Zorientujte sa v novinkách v biddingu či e-commerce a sledujte náš blog. Ak sa chcete zdokonaliť v práci s inzerciou, prihláste sa na školenie Bidding Fox Elements. Koná sa 22. 6. 2021 a je to zároveň posledný workshop pred plánovanou letnou prestávkou.

S ďalším prehľadom sa ozveme zase za mesiac.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Rozhovor o biddingu
Vianočná sezóna sa nezadržateľne blíži a e-shopy začínajú bojovať o pozornosť svojich zákazníkov. Bidding je jednou z variánt, vďaka ktorej môžu svoje produkty na porovnávačoch tovaru viac...
Bidding Audit
Je to skoro pol roka, čo sme vám predstavili novinku Bidding Audit. Vďaka tomuto nástroju zanalyzujete svoju inzerciu na porovnávačoch tovaru a zistíte, kde sú jej slabé miesta. Odhalí napríklad...
Septembrové novinky v Bidding Foxe, Pricing Foxe a vo svete porovnávačov
Uplynulý mesiac bol naozaj nabitý. V Pricing Foxe sme pre vás spoločne s Ondrejom Hamouzom pripravili prvú prípadovú štúdiu, z ktorej máme veľkú radosť. Priblíži vám využitie Líšky na monitoring...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.