Nachádzate sa tu

Februárové lišiacke novinky

Máme za sebou druhý mesiac v roku a to znamená, že je čas na ďalšie Bidding Fox News. V lišiackej nore sme spustili novú videorubriku, Pricing Fox získal napojenie na ďalšiu e-shopovú platformu a s Mergadom sa nestratíte vo svete módy, ani pri expanzii do Maďarska. A nielen to. Ohliadnime sa spoločne za februárovými udalosťami z e-commerce sveta.

Nová videorubrika Bidding Foxu

Na lišiacku podporu dostávame mnoho otázok týkajúcich sa nastavenia aplikácie, problémov či nejasností ohľadom používania nástroja. Vybrali sme tie najčastejšie a rozhodli sa ich vysvetliť formou videí v novej rubrike Najčastejšie otázky z podpory. V priebehu februára vyšli 3 diely, ktoré nájdete na našom YouTube kanáli.

Pricing Fox podporuje platformu JZ shop

Pricingovej líške pribudlo šesť nových preceňovacích podmienok. Tie otvárajú ďalšie možnosti, ako vyzrieť nad konkurenčnými ponukami a ušiť cenotvorbu o niečo viac na mieru vašim prianiam. Od posledného releasu je tiež možné nastaviť si rozpočet, týkajúci sa nielen nákladov, ale aj obratu, preklikov a objednávok.

Skvelou správou pre e-shopy postavené na platforme JZshop je, že odteraz majú možnosť napojiť sa na Pricing Fox a využívať jeho služby.

Šikovná inzercia módy vďaka Mergadu

Mergado vám prišlo na pomoc s predajom módy –⁠ zistite, čo bude v roku 2021 utvárať módnu e-commerce. Okrem toho sa na ich blogu dočítate o implementácii Biano pixelu pomocou Mergado Packu, objavíte analýzu českého e-commerce trhu alebo článok o ďalšom maďarskom porovnávači tovaru –⁠ Olcsóbbat.hu.

Medzinárodný e-commerce summit

Koncom februára prebehla dvojdenná online konferencia –⁠ INTERNATIONAL E-COMMERCE SUMMIT –⁠ kde ste si mohli vypočuť desiatky zaujímavých rečníkov. Ak ste to premeškali, nezúfajte, na ich webe nájdete dostupné záznamy prednášok z prvého dňa konferencie.

Ako označovať energetické triedy spotrebičov na Heureke

Od 1. 3. 2021 zavádza Európska komisia nové pravidlá,  označenie energetických tried sa mení späť na abecedné –⁠ teda od A do G. Viac sa dozviete na blogu Heureky. A ako je už zvykom, nebol by to dobrý mesiac bez spustených kategórií a plánovaných content zmien vo februári.

Kategórie a parametre na Zboží.cz

Zboží, podobne ako Heureka, taktiež predstavila nové kategórie a parametre platné od začiatku februára, dokonca už aj tie platné od začiatku marca.

Doručovanie so Zásielkovňou

Zásielkovňa na svojom blogu informuje o zmenách platných od 1. marca, o doručovaní do zahraničia novými dopravcami, o zmenách v súvislosti s Brexitom a aktualizuje Covid-info pre výdajné miesta a e-shopy.

 

Mať aktualizované informácie je jedným z pilierov úspechu. Veríme, že lišiacke novinky vám pomáhajú lepšie sa orientovať vo svete porovnávačov tovaru a e-commerce. A ako je už zvykom, o mesiac sa opäť ozveme s čerstvou várkou.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Bidding Fox Elements
Máte vo svojom feede tisíce položiek a potrebujete ich správne zaradiť do katalógu Heureky? Vďaka Bidding Fox Elements ich spárujete na pár kliknutí. V článku sme spísali stručný návod, v ktorom vám...
release Bidding Foxu
Náš Lišiak je zase o chlp lepší. V release sme sa zamerali na bidovanie minimom kategórie podľa cenníka Heureky, kombinovanie viac filtrov naraz aj na prehľadnosť našej aplikácie. Zoznámte sa so...
júnové lišiacke novinky
S Lišiakom si vytvoríte vlastné metriky. Pricing Fox si prepojíte s e-shopovou platformou Webareal a v diagnostike nájdete niekoľko nových detekcií. Heureka predstavila nové tagy a odštartovala sériu...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.