Nachádzate sa tu

Februárové lišiacke novinky

Máme za sebou druhý mesiac v roku a to znamená, že je čas na ďalšie Bidding Fox News. V lišiackej nore sme spustili novú videorubriku, Pricing Fox získal napojenie na ďalšiu e-shopovú platformu a s Mergadom sa nestratíte vo svete módy, ani pri expanzii do Maďarska. A nielen to. Ohliadnime sa spoločne za februárovými udalosťami z e-commerce sveta.

Nová videorubrika Bidding Foxu

Na lišiacku podporu dostávame mnoho otázok týkajúcich sa nastavenia aplikácie, problémov či nejasností ohľadom používania nástroja. Vybrali sme tie najčastejšie a rozhodli sa ich vysvetliť formou videí v novej rubrike Najčastejšie otázky z podpory. V priebehu februára vyšli 3 diely, ktoré nájdete na našom YouTube kanáli.

Pricing Fox podporuje platformu JZ shop

Pricingovej líške pribudlo šesť nových preceňovacích podmienok. Tie otvárajú ďalšie možnosti, ako vyzrieť nad konkurenčnými ponukami a ušiť cenotvorbu o niečo viac na mieru vašim prianiam. Od posledného releasu je tiež možné nastaviť si rozpočet, týkajúci sa nielen nákladov, ale aj obratu, preklikov a objednávok.

Skvelou správou pre e-shopy postavené na platforme JZshop je, že odteraz majú možnosť napojiť sa na Pricing Fox a využívať jeho služby.

Šikovná inzercia módy vďaka Mergadu

Mergado vám prišlo na pomoc s predajom módy –⁠ zistite, čo bude v roku 2021 utvárať módnu e-commerce. Okrem toho sa na ich blogu dočítate o implementácii Biano pixelu pomocou Mergado Packu, objavíte analýzu českého e-commerce trhu alebo článok o ďalšom maďarskom porovnávači tovaru –⁠ Olcsóbbat.hu.

Medzinárodný e-commerce summit

Koncom februára prebehla dvojdenná online konferencia –⁠ INTERNATIONAL E-COMMERCE SUMMIT –⁠ kde ste si mohli vypočuť desiatky zaujímavých rečníkov. Ak ste to premeškali, nezúfajte, na ich webe nájdete dostupné záznamy prednášok z prvého dňa konferencie.

Ako označovať energetické triedy spotrebičov na Heureke

Od 1. 3. 2021 zavádza Európska komisia nové pravidlá,  označenie energetických tried sa mení späť na abecedné –⁠ teda od A do G. Viac sa dozviete na blogu Heureky. A ako je už zvykom, nebol by to dobrý mesiac bez spustených kategórií a plánovaných content zmien vo februári.

Kategórie a parametre na Zboží.cz

Zboží, podobne ako Heureka, taktiež predstavila nové kategórie a parametre platné od začiatku februára, dokonca už aj tie platné od začiatku marca.

Doručovanie so Zásielkovňou

Zásielkovňa na svojom blogu informuje o zmenách platných od 1. marca, o doručovaní do zahraničia novými dopravcami, o zmenách v súvislosti s Brexitom a aktualizuje Covid-info pre výdajné miesta a e-shopy.

 

Mať aktualizované informácie je jedným z pilierov úspechu. Veríme, že lišiacke novinky vám pomáhajú lepšie sa orientovať vo svete porovnávačov tovaru a e-commerce. A ako je už zvykom, o mesiac sa opäť ozveme s čerstvou várkou.

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Rozhovor o biddingu
Vianočná sezóna sa nezadržateľne blíži a e-shopy začínajú bojovať o pozornosť svojich zákazníkov. Bidding je jednou z variánt, vďaka ktorej môžu svoje produkty na porovnávačoch tovaru viac...
Bidding Audit
Je to skoro pol roka, čo sme vám predstavili novinku Bidding Audit. Vďaka tomuto nástroju zanalyzujete svoju inzerciu na porovnávačoch tovaru a zistíte, kde sú jej slabé miesta. Odhalí napríklad...
Septembrové novinky v Bidding Foxe, Pricing Foxe a vo svete porovnávačov
Uplynulý mesiac bol naozaj nabitý. V Pricing Foxe sme pre vás spoločne s Ondrejom Hamouzom pripravili prvú prípadovú štúdiu, z ktorej máme veľkú radosť. Priblíži vám využitie Líšky na monitoring...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.