Nachádzate sa tu

WebPrezent - digitálna agentúra

Chcete dostať svoje porovnávače na vyšší level? Vaše XML feedy vyzbrojíme automatizovanými stratégiami, podľa vopred nastavených cieľov. Vďaka strojovému biddingu váš už konkurencia nepredbehne. Naviac ušetríte náklady na časovo náročnú manuálnu optimalizáciu.

Získajte náskok pred konkurenciou. Obráťte sa na certifikovaných špecialistov, ktorých znalosti ocenil nielen Bidding Fox, ale aj Mergado či Heureka. Okrem toho za nás hovoria klienti, väčšina je s nami viac ako 5 rokov. Obráťte sa na certifikovanú agentúru WebPrezent.

Certifikácia udelená

29. 01. 2021

Certifikovaný špecialista

Lukáš Kolovrat

Kontakt

Petr Jiránek

Zo života biddingového automatu

Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.
Biddovanie pomocou Bidding Fox Elements
Ako efektívne využijete dáta zo Sortiment reportu a akým spôsobom ich môžete spracovať pomocou Mergada a Bidding Fox Elements? Na to si posvietime v návode od Petra Janouška, online marketing...
Sprievodca biddingom: Vylepšite svoju inzerciu
Potrebujete objasniť, či má zmysel spúšťať automatický bidding na sortiment vášho e-shopu? Získajte istotu pri nastavovaní inzercie a výbere biddingovej stratégie. Tretí diel nášho sprievodcu vám prinesie odpovede na časté otázky, ktoré trápia e-shopárov pri bidovaní na porovnávačoch tovaru.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.