Nachádzate sa tu

Taste

Sme digitálna agentúra Taste. Prepájame tie najlepšie ingrediencie, aby sme spoločne s vami upiekli skvelé online riešenie pre váš projekt. Čo to znamená? Pri práci využívame cross-channel prístup. Rôzne zameraní špecialisti u nás vzájomne spolupracujú na projektoch a zdieľajú svoje know-how. Vďaka tomu sa nám darí pokrývať všetky dôležité marketingové témy – od tradičného online marketingu cez kreatívne služby alebo rozvoj klientskych webov až po užívateľský výskum, pokročilú prácu s dátami a data-driven automatizáciu. A keď sa nevenujeme klientskej práci, baví nás organizovať odborové konferencie – napríklad Social Restart, PPC Restart, Data Restart alebo SEO Restart.

Certifikácia udelená:

16. 11. 2021

Certifikovaní špecialisti:

David Janoušek: david.janousek@taste.cz

Daniel Tyrpekl: daniel.tyrpekl@taste.cz

Kontakt:

Zo života biddingového automatu

Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.
Biddovanie pomocou Bidding Fox Elements
Ako efektívne využijete dáta zo Sortiment reportu a akým spôsobom ich môžete spracovať pomocou Mergada a Bidding Fox Elements? Na to si posvietime v návode od Petra Janouška, online marketing...
Sprievodca biddingom: Vylepšite svoju inzerciu
Potrebujete objasniť, či má zmysel spúšťať automatický bidding na sortiment vášho e-shopu? Získajte istotu pri nastavovaní inzercie a výbere biddingovej stratégie. Tretí diel nášho sprievodcu vám prinesie odpovede na časté otázky, ktoré trápia e-shopárov pri bidovaní na porovnávačoch tovaru.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.