Nachádzate sa tu

Taste

Sme digitálna agentúra Taste. Prepájame tie najlepšie ingrediencie, aby sme spoločne s vami upiekli skvelé online riešenie pre váš projekt. Čo to znamená? Pri práci využívame cross-channel prístup. Rôzne zameraní špecialisti u nás vzájomne spolupracujú na projektoch a zdieľajú svoje know-how. Vďaka tomu sa nám darí pokrývať všetky dôležité marketingové témy – od tradičného online marketingu cez kreatívne služby alebo rozvoj klientskych webov až po užívateľský výskum, pokročilú prácu s dátami a data-driven automatizáciu. A keď sa nevenujeme klientskej práci, baví nás organizovať odborové konferencie – napríklad Social Restart, PPC Restart, Data Restart alebo SEO Restart.

Certifikácia udelená:

16. 11. 2021

Certifikovaní špecialisti:

David Janoušek: david.janousek@taste.cz

Daniel Tyrpekl: daniel.tyrpekl@taste.cz

Kontakt:

Zo života biddingového automatu

Release 7.15.0
Využite možnosti nastavenia MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktov a majte prehľad o štatistikách z vyhľadávania na Zboží.cz. Tento úkon využijú odborníci aj začiatočníci v inzercii na druhom najpopulárnejšom porovnávači v Českej republike. V novom release sme okrem tejto vychytávky predstavili aj niekoľko ďalších. Prečítajte si, v čom vám budú užitočné.
Biddovanie minimom
Používate Bidding Fox, máte nastavenú stratégiu a aj tak v produktoch vidíte nižšiu cenu za preklik ako ste čakali? V dnešnom článku si predstavíme niekoľko možností, kedy aplikácia bidduje minimom kategórie. Vysvetlíme si, v akých prípadoch k tomu dochádza, kde zistíte skutočnú cenu za preklik a kedy sa vám biddovanie minimom bude hodiť.
Exporty v Bidding Foxe
V tomto článku vám predstavíme jednotlivé typy exportov. Záleží len na vás, aké informácie sú vo vašom prípade dôležité a čo chcete pravidelne sledovať. Všetko si nastavíte podľa svojich predstáv. Exporty využijete na prácu s dátami, pri reportingu, ale aj na prezentáciu výsledkov svojim klientom.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.