Nachádzate sa tu

SHEAN

Vývoj a marketing u nás ide ruka v ruke. Už od roku 2005 vytvárame pre našich klientov funkčné weby, e-shopy, konfigurátory a optimalizujeme ich pre užívateľov aj zákaznícku obsluhu. Marketingové oddelenie sa stará o správu reklamných a prezentačných kanálov a pomáha budovať úspešné značky s potenciálom pre vstup na zahraničné trhy.

Sme SHEAN.

Vyvíjame skvelé on-line riešenia a pomáhame dosahovať vyšší obrat. Živnostníkom, firmám, e-shopom. Vám.

Certifikácia udelená

30. 3. 2022

Certifikovaní špecialisti

Dominik Kratochvíl

Kontakt

Zo života biddingového automatu

Rozhovor Decathlon
Chcete načerpať inšpiráciu pre prácu s našou aplikáciou a tvorbou stratégií? Na dnešný rozhovor sme oslovili Decathlon, poprednú firmu na trhu športového vybavenia. Na otázky nám odpovedal online marketing špecialista Ing. Jan Nový. Začítajte sa do rozhovoru a získajte know-how, ktoré využijete aj pre svoj e-shop.
Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.
Biddovanie pomocou Bidding Fox Elements
Ako efektívne využijete dáta zo Sortiment reportu a akým spôsobom ich môžete spracovať pomocou Mergada a Bidding Fox Elements? Na to si posvietime v návode od Petra Janouška, online marketing...

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.