Nachádzate sa tu

SHEAN

Vývoj a marketing u nás ide ruka v ruke. Už od roku 2005 vytvárame pre našich klientov funkčné weby, e-shopy, konfigurátory a optimalizujeme ich pre užívateľov aj zákaznícku obsluhu. Marketingové oddelenie sa stará o správu reklamných a prezentačných kanálov a pomáha budovať úspešné značky s potenciálom pre vstup na zahraničné trhy.

Sme SHEAN.

Vyvíjame skvelé on-line riešenia a pomáhame dosahovať vyšší obrat. Živnostníkom, firmám, e-shopom. Vám.

Certifikácia udelená

30. 3. 2022

Certifikovaní špecialisti

Dominik Kratochvíl

Kontakt

Zo života biddingového automatu

Release 7.15.0
Využite možnosti nastavenia MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktov a majte prehľad o štatistikách z vyhľadávania na Zboží.cz. Tento úkon využijú odborníci aj začiatočníci v inzercii na druhom najpopulárnejšom porovnávači v Českej republike. V novom release sme okrem tejto vychytávky predstavili aj niekoľko ďalších. Prečítajte si, v čom vám budú užitočné.
Biddovanie minimom
Používate Bidding Fox, máte nastavenú stratégiu a aj tak v produktoch vidíte nižšiu cenu za preklik ako ste čakali? V dnešnom článku si predstavíme niekoľko možností, kedy aplikácia bidduje minimom kategórie. Vysvetlíme si, v akých prípadoch k tomu dochádza, kde zistíte skutočnú cenu za preklik a kedy sa vám biddovanie minimom bude hodiť.
Exporty v Bidding Foxe
V tomto článku vám predstavíme jednotlivé typy exportov. Záleží len na vás, aké informácie sú vo vašom prípade dôležité a čo chcete pravidelne sledovať. Všetko si nastavíte podľa svojich predstáv. Exporty využijete na prácu s dátami, pri reportingu, ale aj na prezentáciu výsledkov svojim klientom.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.