Nachádzate sa tu

Fragile

Úspěch je křehký. My ho stavíme na pevných základech.

Jsme digitální agentura, která miluje marketing.

Zvyšujeme návštěvnost webů, počet online objednávek, budujeme povědomí o značce a bavíme se na sociálních sítích jazykem, kterému fanoušci rozumí.

Na základě znalosti online trhu a vlastních know-how pomůžeme vytěžit z vašeho podnikání maximum.

Společně proměníme vaše podnikání tak, abychom zajistili růst a prosperování v digitálním věku. Ukážeme, jak využívat sílu dat a umělé inteligence, modernizovat základní technologie a využívat nové technologie. Optimalizovat a automatizovat operace a tím podporovat digitální růst.

Na tvorbě strategie pro značku a synergii mezi offline a online marketingem úzce spolupracujeme s Knowlimits – nejsilnější mediální agenturou v Česku.

 

CERTIFIKÁCIA UDELENÁ

1. 3. 2024 a stále platí

CERTIFIKOVANÍ ŠPECIALISTI

Roman Kolář

Kontakt:

Zo života biddingového automatu

Release 7.15.0
Využite možnosti nastavenia MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktov a majte prehľad o štatistikách z vyhľadávania na Zboží.cz. Tento úkon využijú odborníci aj začiatočníci v inzercii na druhom najpopulárnejšom porovnávači v Českej republike. V novom release sme okrem tejto vychytávky predstavili aj niekoľko ďalších. Prečítajte si, v čom vám budú užitočné.
Biddovanie minimom
Používate Bidding Fox, máte nastavenú stratégiu a aj tak v produktoch vidíte nižšiu cenu za preklik ako ste čakali? V dnešnom článku si predstavíme niekoľko možností, kedy aplikácia bidduje minimom kategórie. Vysvetlíme si, v akých prípadoch k tomu dochádza, kde zistíte skutočnú cenu za preklik a kedy sa vám biddovanie minimom bude hodiť.
Exporty v Bidding Foxe
V tomto článku vám predstavíme jednotlivé typy exportov. Záleží len na vás, aké informácie sú vo vašom prípade dôležité a čo chcete pravidelne sledovať. Všetko si nastavíte podľa svojich predstáv. Exporty využijete na prácu s dátami, pri reportingu, ale aj na prezentáciu výsledkov svojim klientom.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.