Nachádzate sa tu

Fordigy

Jsme strategická digitální agentura, která má jediný cíl: Váš úspěch.

Základem naší spolupráce, třeba i s vámi, je pokrýt všechny části vašeho projektu, které souvisí s investicemi a zisky. 

Našimi (super)schopnostmi jsou komplexní datové analýzy, na které aplikujeme plány, cíle a strategie pro každého klienta od podlahy. 
Také máme silně technický fokus. 
Vědomi si časové i finanční náročnosti ze strany vývoje si náš marketingový tým umí poradit s lecjakou technickou výzvou i bez zásahu programátorů.

Na našem webu zjistíte, že se zaměřujeme na výkonnostní marketing a strategie. V praxi jde o optimalizace pro vyhledávače, PPC kampaně, Social Media, RTB, Direct Marketing nebo webovou analytiku. 
To vše umíme každé zvlášť nebo s vámi rádi projdeme všechno. 
Pokud byste si chtěli třeba jen popovídat o svém eshopu, získat od nás zdarma druhý názor, rádi si na vás uděláme čas. 

Usilujeme o trvalé partnerství, které našim klientům zajistí udržitelný růst. Řekněte nám o sobě více - kde jste nyní a kde chcete být. 
 

CERTIFIKÁCIA UDELENÁ

27. 4. 2023 a stále platí

CERTIFIKOVANÍ ŠPECIALISTI

Lenka Stehlíková

KONTAKT:

Adam Ryba

Zo života biddingového automatu

Release 7.15.0
Využite možnosti nastavenia MAX_CPC_SEARCH u nespárovaných produktov a majte prehľad o štatistikách z vyhľadávania na Zboží.cz. Tento úkon využijú odborníci aj začiatočníci v inzercii na druhom najpopulárnejšom porovnávači v Českej republike. V novom release sme okrem tejto vychytávky predstavili aj niekoľko ďalších. Prečítajte si, v čom vám budú užitočné.
Biddovanie minimom
Používate Bidding Fox, máte nastavenú stratégiu a aj tak v produktoch vidíte nižšiu cenu za preklik ako ste čakali? V dnešnom článku si predstavíme niekoľko možností, kedy aplikácia bidduje minimom kategórie. Vysvetlíme si, v akých prípadoch k tomu dochádza, kde zistíte skutočnú cenu za preklik a kedy sa vám biddovanie minimom bude hodiť.
Exporty v Bidding Foxe
V tomto článku vám predstavíme jednotlivé typy exportov. Záleží len na vás, aké informácie sú vo vašom prípade dôležité a čo chcete pravidelne sledovať. Všetko si nastavíte podľa svojich predstáv. Exporty využijete na prácu s dátami, pri reportingu, ale aj na prezentáciu výsledkov svojim klientom.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.