Nachádzate sa tu

Acomware

Acomware je špecializovaná konzultačná spoločnosť pre e-commerce a digitálny marketing. Od roku 2002 pomáha firmám, aby v jeho prostredí dosahovali čo najlepších výsledkov. Zvyšuje predaje, buduje nové značky a zlepšuje starostlivosť o zákazníkov. Služby spoločnosti využívajú obchodné reťazce, e-shopy aj výrobné firmy. Podiela sa na vývoji a implementácii nových nástrojov a technológií, školí odborníkov a nadšencov.

Certifikácia udelená

25. 02. 2021

Certifikovaní špecialisti

Ondřej Chvojka

Kontakt

Zo života biddingového automatu

Čo priebežne kontrolovať v aplikácii Bidding Fox
Pre úspešnú inzerciu je potrebné pravidelne kontrolovať výsledky biddingu a stav sortimentu, a na základe toho optimalizovať stratégie. Na nasledujúcich riadkoch poradíme, aké metriky a detekcie by vám pri kontrole nemali ujsť.
Bidding Fox News
Hľadáte zdroje aktualít zo sveta biddingu, pricingu a porovnávačov tovaru? Už viac nemusíte –⁠ ste na správnej adrese. V Bidding Fox News vás čakajú novinky z lišiackej aplikácie, tipy na expanziu s Mergadom, zmeny na Heureke či niekoľko mesiacov pripravované prekvapenie od Pricing Foxu. Užite si svoju pravidelnú dávku e-commerce aktualít.
Šiesty diel
Zoznámte sa s funkciou Znižovať CPC po dosiahnutí cieľa. Tento nenápadný checkbox v nastavení stratégie dokáže divy. Jeho užitočnosť sa líši e-shop od e-shopu. Dokáže pomôcť, ale nie v každom prípade. Preto je potrebné, aby ste poznali jeho úskalia, otestovali ho a bidding riadili na základe výsledkov. Všetko vám vysvetlíme vo videu.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.