Nachádzate sa tu

Acomware

Acomware je špecializovaná konzultačná spoločnosť pre e-commerce a digitálny marketing. Od roku 2002 pomáha firmám, aby v jeho prostredí dosahovali čo najlepších výsledkov. Zvyšuje predaje, buduje nové značky a zlepšuje starostlivosť o zákazníkov. Služby spoločnosti využívajú obchodné reťazce, e-shopy aj výrobné firmy. Podiela sa na vývoji a implementácii nových nástrojov a technológií, školí odborníkov a nadšencov.

Certifikácia udelená

25. 02. 2021

Certifikovaní špecialisti

Ondřej Chvojka

Kontakt

Zo života biddingového automatu

Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.
Biddovanie pomocou Bidding Fox Elements
Ako efektívne využijete dáta zo Sortiment reportu a akým spôsobom ich môžete spracovať pomocou Mergada a Bidding Fox Elements? Na to si posvietime v návode od Petra Janouška, online marketing...
Sprievodca biddingom: Vylepšite svoju inzerciu
Potrebujete objasniť, či má zmysel spúšťať automatický bidding na sortiment vášho e-shopu? Získajte istotu pri nastavovaní inzercie a výbere biddingovej stratégie. Tretí diel nášho sprievodcu vám prinesie odpovede na časté otázky, ktoré trápia e-shopárov pri bidovaní na porovnávačoch tovaru.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.