Nachádzate sa tu

Sledujte svoj sortiment prehľadne. Aplikácia Fox Data+ zobrazí dáta podľa vašich potrieb

Vytvárate si prehľady o vývoji sortimentu svojho e-shopu častým preklikávaním z jednej stránky na druhú? Všetko robíte ručne a trvá vám to zbytočne dlho? Máme pre vás pohodlný spôsob, ako dáta sledovať automatizovane a z jedného miesta. Predstavujeme novú aplikáciu Fox Data+, ktorá informácie o vývoji vášho tovaru dostane do prehľadných grafov. Pozrime sa na ňu bližšie.

Orientujte sa vo svojich projektoch

Aplikácia si vezme na starosť prehľadnosť vašich dát. Premení nazbierané čísla do efektívnych prehľadov. Systematicky a na jednom mieste. Nástroj sa tiež postará o automatický monitoring nežiaducich zmien. Na jeho základe vás bude o stave vašich elementov informovať.

Stránka přehled v aplikaci Fox Data+.
Stránka prehľad aplikácie FoxData+

Vytvorte si Dashboardy podľa vašich potrieb

Vizualizujte svoje dáta na mieru. Dashboardy graficky znázornia dáta z vašich prehľadov. Jasne uvidíte, ako sa vášmu sortimentu darí či nedarí. Sledovať môžete akékoľvek dáta z dostupných výberov, ktoré ste si vytvorili v Mergade. Nastavte si výber produktov, z ktorého má aplikácia vychádzať. Následne si zvoľte jeden z ôsmich prednastavených layoutov.

Dashboardy umožňujú:

 • Výber celkom z piatich typov grafov.
 • Nastavenie vlastných zdrojov dát, popisov, spôsobov krivky ai. 
 • Spoľahlivú hodinovú aktualizáciu všetkých metrík.
 • Pridať vytvorený dashboard na stránku Prehľad pomocou symbolov ♥.
 • Export prehľadov do pdf alebo ich tlač.
Ukázka stránky Dashboady
Ukážka stránky Dashboardy
Vylepšite vytvorené dashboardy obrázkami. Prečítajte si krátky návod, ktorý vám s touto problematikou pomôže.

Využite kontrolu automatickými alertami

Alerty slúžia ako upozornenie, ktoré signalizuje vývoj vašich hodnôt v elementoch. Stačí si nastaviť podmienku na požadovaný Mergado výber a zvoliť možnosť upozornenia.

Sledujte spárovanosť produktov na tovarových porovnávačoch. Máme pre vás návod pre nastavenie alertov.

V alertoch ďalej nastavíte:

 • Spôsob upozornia – Mergado, e-mailová adresa, upozornenie do API.
 • Interval upozornení – jednorázové/hodinové/denné/mesačné.
 • Zadanie vlastného textu ku každej správe.
 • Možnosť pridať zoznam nájdených produktov do prílohy e-mailu.
Stránka Alerty v aplikaci Fox Data+
Stránka Alerty v aplikácii Fox Data+

Zmapujte produktové výbery exportami

Pomocou exportov nielen ľahko zmonitorujete svoje produktové výbery a elementy. Predovšetkým ich využijete pri napojení feedu z Mergada do ďalšieho systému –  napr. Pohody. Každý export je dostupný na URL adrese, kde sa dáta dvakrát denne aktualizujú.

Práca so súbormi ponúka:

 • Export do troch formátov - CSV, XLSX, HTML.
 • Odkaz pre každý export a pravidelná aktualizácia dát.
 • URL adresu s aktuálnymi dátami pre ďalšie zdelenie.
Aplikace nabízí také Exporty
Aplikácia ponúka taktiež Exporty

Fox Data+ je samostatná aplikácia. Funguje na platforme Mergado. Jej hlavným komunikačným kanálom je zatiaľ Forum. Sledujte kategoriu Fox Data+, kde pravidelne zverejňujeme rady, tipy a najnovšie informácie o releasoch. V prípade akýchkoľvek dotazov, nejasností či prednetou nás kontaktuje na podpore podpora@biddingfox.com.

 

Fox Data+

 

Pridať nový komentár

Zo života biddingového automatu

Novinka Fox Data+
Vytvárate si prehľady o vývoji sortimentu svojho e-shopu častým preklikávaním z jednej stránky na druhú? Všetko robíte ručne a trvá vám to zbytočne dlho? Máme pre vás pohodlný spôsob, ako dáta sledovať automatizovane a z jedného miesta. Predstavujeme novú aplikáciu Fox Data+, ktorá informácie o vývoji vášho tovaru dostane do prehľadných grafov. Pozrime sa na ňu bližšie.
Rozhovor Decathlon
Chcete načerpať inšpiráciu pre prácu s našou aplikáciou a tvorbou stratégií? Na dnešný rozhovor sme oslovili Decathlon, poprednú firmu na trhu športového vybavenia. Na otázky nám odpovedal online marketing špecialista Ing. Jan Nový. Začítajte sa do rozhovoru a získajte know-how, ktoré využijete aj pre svoj e-shop.
Správne nastavená stratégia patrí k prvotným úlohám, bez ktorých sa Lišiak v žiadnej inzercii nezaobíde. Na základe spätnej väzby sme do aplikácie pridali nie len funkciu nastavenia minimálneho cpc. Neviete si predstaviť, ako by ste takúto možnosť využili? Poďme si ju a ďalšie novinky postupne predstaviť.

Prihláste sa k odberu noviniek

Neutečú vám tie najzásadnejšie novinky z aplikácie Bidding Fox a z porovnávačov tovaru.

.